MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Degalinių gudrybės (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7748)

nissen29 2011-08-16 17:24

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 161307)
Ir ka tas operatorius padarytu, atsiprasytu ir tiek. kadangi laikas - pinigai, tai pasirinkau kita kolonele, o operatoriui palikau ta nesumoketa suma, lai moka is savo kisenes. Rasau cia, kad butumete atidesni

seniai jau isitikinau kad automatine degaline geresne, ner ko ten i visokius statoil ar lukoil vazinet, varai i neste ir vsio.

juozavas 2011-08-16 18:07

Visiškai pritariu.

Darius 2011-08-16 20:54

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 161323)
penktadieni skubejau labai,pakeliui sugalvojau uzhsipildyti kuro. Ikishu pestika,niekas nesidaro,pakabinu, atgal vel ikishu ir taip tris kartus,-jau pradejau prakaituoti, bapcei uzh lango rodau jurinius zhenklus,sakau kame shaknys, baba zhiuriu irgi prakaituoja, rodo nukabink kita pestika, nukabinu kita ibega 900gramu ir sustoja, man ragas laikas dega,galvoju ar pinigus atsiimti, ar zhaisti su ginklais :) Primechiau,kad tiek pat laiko sugaishiu. Vel baba mojuoja kita pistoleta kishk,ikishau kita,-ir buvo mums laime,uzhsipilde normaliai 60€. Prirashiau,o norejau pasakyti,kad jei koloneles kalte,jie patys lai ir mokasi uzh savo nesklandumus,ish manes niekas net nesugalvojo paprashyti uzh ta litra, o shiaip jei nepasitiki kolonele, bet ji tau yra patogioj vietoj, tai kiekviena kolonele turi probinius bachiokus, 4 litru berods, ten gramais suzhymeta, paprashai ju toki bakeli ir pasizhiuri, ar chalturina ar ne.
P.S shiaip tai visai atmorozu reikia buti,kad daryti varkes su benzinu, nebetie laikai,kai mieste buvo trys kolonkes, dabar netaip aptarnavo, ar netaip nusishypsojo, nebevazhiuoji ten ir viskas, piliesi uzh shimto metru kitoj, neveltui visi nori klijentus prisivilioti ir dovanas dovanoja,priesh kelias dienas gavau tris didelius ranksluschius dovanu, nors jokiu korteliu neturiu, tik ,kad pilu visada daug :)

Tai pas tave ten turi tuos baciokus, o cia Lietuva-lietus lyja:xx:

samagonas 2011-08-16 22:03

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 161354)
Tai pas tave ten turi tuos baciokus, o cia Lietuva-lietus lyja:xx:

turi buti ir lietuvoj,papraschiausiai pas mane rasho,kai pilies benzina, nakleikes kabo,lietuviai kogero nutyli,kad nesivarginti, o standartas europoi turetu buti vienas,kaip vokiechiui kokiam suzhinoti ar jo neapgaudineja brolis lietuvis ?

Shapalas 2011-08-16 22:40

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 161388)
turi buti ir lietuvoj,papraschiausiai pas mane rasho,kai pilies benzina, nakleikes kabo,lietuviai kogero nutyli,kad nesivarginti, o standartas europoi turetu buti vienas,kaip vokiechiui kokiam suzhinoti ar jo neapgaudineja brolis lietuvis ?

pats priziuriu neste, taip kad ten skaitliukai yra ir jie visada sutampa su tuo ka isimusi dienom tai yra atsaskaitomi ir ten viskas sutampa, buna prarija pinigus zmones kreipiasi pagalbos numeriu kuris yra kiekvienoi automatinei degalinei ir tada pranesa mum kita diena jiems ipili, zinoma buna kad slanga truksta ar dar kas, pvz kaska per ilgaji savaitgali trputi truktelejo slanga su pistoletu ir nesudejo gerai gal isikando ar ka, vakar nuvaziavau pamaciau kad bega i sonus, tai zmogui 20lt daugiau ipiliau ir net niekas neisigilina kiek ten jis isipile kiek i zeme isbego, taip kad su nestem kiek dirbu ir zinau nera del to sukimo problemu...:)

ldalius 2011-08-17 06:57

pas mus Lietuvoje kalibruota tara kuro kiekio patikrai yra tik ko gero metrologinėse tarnybose ir tai turi tik darbuotojai ir ne kiekvienas mirtingasis gali tokią tarą iš jų gauti. Esu senais laikais matęs, kaip buvo vienoje kolonėlė tikrinamas kuro išdavimas į kalibruotą tarą, tai degalinės darbuotojai buvo tokios pat nuotaikos, kaip užklupus VMĮ reidui :xx:

liudas777 2011-08-17 13:52

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 161410)
pas mus Lietuvoje kalibruota tara kuro kiekio patikrai yra tik ko gero metrologinėse tarnybose ir tai turi tik darbuotojai ir ne kiekvienas mirtingasis gali tokią tarą iš jų gauti. Esu senais laikais matęs, kaip buvo vienoje kolonėlė tikrinamas kuro išdavimas į kalibruotą tarą, tai degalinės darbuotojai buvo tokios pat nuotaikos, kaip užklupus VMĮ reidui :xx:

Inspekcija rašosi be Į. :) O taros, jei labai yra noras, visada galima susigalvoti iš kur gauti. :)

artez 2011-08-17 14:08

man tai labai apsimoka i neste vazineti uzsipilinejau cia ant 50lt ir zodziu prieina panele sako vietoj dyzelio pradejau pilti benzina litra ipyliau toliau nezinau ka daryti tai davai tu man nors 40lt duok ir pilk liekanas,as atsakau as uzsipilynesiu ant 30lt(siaip pasakiau ) tai sako ok duok 30lt ir vaziuok ,nu ir sutaupai kazkiek benzinui :D buna zmoniu kurie nezino kad galima pasiskambinti ir paprasyti kad nunulintu :)))

Tomskis 2011-08-17 18:41

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 161441)
Inspekcija rašosi be Į. :) O taros, jei labai yra noras, visada galima susigalvoti iš kur gauti. :)

pyliau statoile i kanistras, lygiai lygiai taip kaip ir turi buti, neapgavo

Citata:

Pradžioje rašė artez (Post 161442)
man tai labai apsimoka i neste vazineti uzsipilinejau cia ant 50lt ir zodziu prieina panele sako vietoj dyzelio pradejau pilti benzina litra ipyliau toliau nezinau ka daryti tai davai tu man nors 40lt duok ir pilk liekanas,as atsakau as uzsipilynesiu ant 30lt(siaip pasakiau ) tai sako ok duok 30lt ir vaziuok ,nu ir sutaupai kazkiek benzinui :D buna zmoniu kurie nezino kad galima pasiskambinti ir paprasyti kad nunulintu :)))

kvaila merga, padedi pistoleta, pasiemi ceki, paskambini telefonu nurodytu ant automato, sutari laika, atvaziuoja Shapalas, tau is korteles ipila tavo kura

ldalius 2011-08-17 19:55

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 161441)
Inspekcija rašosi be Į. :) . :)

na ką padarysi, kad retkarčiais parašau su klaidom, nes mokykloje per langą žiūrėdavau ir beveik visą savo gyvenimą per langą pražiūrėjau :xx:

O kai dabar su VMI dažnokai kontaktuoju, tai kartais norisi tą įstaigą ir net su Y parašyt :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.