MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   R Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=180)
-   -   Iškrauna naują akumą MB per 1-2 dienas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19984)

4matikas 2017-04-12 12:26

Iškrauna naują akumą MB per 1-2 dienas
 
Sveiki kolegos patarkite kas galėtų būti naujas akumuliatorius krovimas teisingas tačiau kai palieku auto dienai ar dviem pastatytą akumą visiškai iškrauna.Generas krauna oki,akumas idealus,bet kai palieku dienelei-dviems jį visiškai iškrauna.Ačių už patarimus.MB R3350 2010m.

Apple 2017-04-12 12:36

mes ne burtininkai. Tau reikia elektriko su testeriu, kuris ras elektros vagį. Čia variantų gali būti n+k.

kreipkis į gadget (FB Ignas Aukštuolis)

4matikas 2017-04-12 14:38

Mokslinčiai,esu perėjęs muo 116 iki GL - GAL NEREIKIA MAN STUMTI BRIEDO?

jei nesusidūrei su konkrečiu atveju nereik ale stumti.Kad priežasčių N aišku visiems,aš klausiu kas KOKNKREČIAI SUSIDŪRĖ su nutekėjimų R klasse faktas gali būti N,aš klausiu apie konkretų modelį So????Jei turi konkrečių atvejų rėžk.Dėkui.Su vis pagarba kolegoms.

Artunas 2017-04-12 15:31

Citata:

Pradžioje rašė 4matikas (Post 469991)
Mokslinčiai,esu perėjęs muo 116 iki GL - GAL NEREIKIA MAN STUMTI BRIEDO?

jei nesusidūrei su konkrečiu atveju nereik ale stumti.Kad priežasčių N aišku visiems,aš klausiu kas KOKNKREČIAI SUSIDŪRĖ su nutekėjimų R klasse faktas gali būti N,aš klausiu apie konkretų modelį So????Jei turi konkrečių atvejų rėžk.Dėkui.Su vis pagarba kolegoms.

Dėl mašinos nepatarsiu, bet pačiam reiktu pasikalbėt su psichologu :guodzia:

Arba bent jau užkask snikers ;)

Apple 2017-04-12 15:46

eik užkask snickers, nes elgiesi kaip primadona.
1. Tokio modelio R3350 nėra,nebuvo ir nebus.
2. elektros gedimai nuo modelio nepriklauso.
3. Jei nenori patarimo - net nekurk temos.

Edga005 2017-04-12 19:35

:unreal:

vampyras 2017-04-12 19:38

Citata:

Pradžioje rašė 4matikas (Post 469991)
Mokslinčiai,esu perėjęs muo 116 iki GL - GAL NEREIKIA MAN STUMTI BRIEDO?

jei nesusidūrei su konkrečiu atveju nereik ale stumti.Kad priežasčių N aišku visiems,aš klausiu kas KOKNKREČIAI SUSIDŪRĖ su nutekėjimų R klasse faktas gali būti N,aš klausiu apie konkretų modelį So????Jei turi konkrečių atvejų rėžk.Dėkui.Su vis pagarba kolegoms.

Sveikas atvykes, pirma pamoka gavai, visokie saukymai cia netoleruojami. Bet ir sugebek cia taip ant paciu kruciausiu uzsirauti esi pirmas toks. :xx:
Gerai kas del bedos, tipiniu nedaug, reikia tiksliu metu geriausiai vin, ir nelabai kas pades tau cia beda rasti, galiu tik padeti jos ieskoti.
Pasirupini multimetra kuris gali matuoti mili voltus, pasikrauni pilnai akuma, atsidarai visas duris bagazine ir variklio gaubta, bet spynas uzrakini, ir jaigu turi edw isjungi nutempima ir vidaus davikli. Tada uzrakini automobili su pultu, palauki 30-45min ir pradedi ant saugikliu matuoti, visi turi rodyti nulius, tiek kurie rodys milivoltus uzsirasyk koks saugiklis kiek amperu koks numeris kiek rodo. Zinosi kokius kompus reikia atjungineti nakciai, kazkada rasi kaltaji. Sekmes.

Edga005 2017-04-12 19:46

multimetras cia testeris ?:geda:
Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 470019)
Sveikas atvykes, pirma pamoka gavai, visokie saukymai cia netoleruojami. Bet ir sugebek cia taip ant paciu kruciausiu uzsirauti esi pirmas toks. :xx:
Gerai kas del bedos, tipiniu nedaug, reikia tiksliu metu geriausiai vin, ir nelabai kas pades tau cia beda rasti, galiu tik padeti jos ieskoti.
Pasirupini multimetra kuris gali matuoti mili voltus, pasikrauni pilnai akuma, atsidarai visas duris bagazine ir variklio gaubta, bet spynas uzrakini, ir jaigu turi edw isjungi nutempima ir vidaus davikli. Tada uzrakini automobili su pultu, palauki 30-45min ir pradedi ant saugikliu matuoti, visi turi rodyti nulius, tiek kurie rodys milivoltus uzsirasyk koks saugiklis kiek amperu koks numeris kiek rodo. Zinosi kokius kompus reikia atjungineti nakciai, kazkada rasi kaltaji. Sekmes.


vampyras 2017-04-12 20:21

Citata:

Pradžioje rašė Edga005 (Post 470020)
multimetras cia testeris ?:geda:

https://www.google.com/search?q=Mult...w=1366&bih=638

samagonas 2017-04-12 20:23

Vampyras kolega, kartais irgi pasimeta, tarp zhodzhiu ir kalbu :)))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.