MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W204 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=209)
-   -   MB C w204 2010m saugiklių blokas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=27620)

Vidmis 2022-12-10 18:48

MB C w204 2010m saugiklių blokas
 
Sveiki visi! turiu tokią problemėlę, neveikia keleivio pusės posūkis, esantis priekinėje lempoje
nuvariau auto pas elektriką, sako šviesų blokui chana, bet kažkodėl keitė visą pagrindinė saugiklinę, MERCEDES-BENZ C W204 SAUGIKLIŲ BLOKAS A2129009905, tokia mano, kai įdėjo atsigavo posūkis bet dingo parkai, apšvietimas salone ir lietaus daviklis, šviesas salone ir lietaus daviklį ale pririšo, tik šviesa užsidega tik rankiniu būdu, man bandė prigydyt kad blokas nuo auto su stoglangiu ir todėl taip gaunasi, šiandien variau TA, papurčius mašiną prietaisų skydelis pavirto kalėdine eglutė, nespėjau klaidų išjunginėt, gal kas kokių patarimų turit? galvoju dėl seną bloką ir bėgt kuo toliau nuo tokių, tik nesinori nuo vilko ant meškos užšokt, gal kas turit tą bloką ar žinot kur LT gaut padoria kaina? iš anksto dėkui!!!:aciu::aciu:

vampyras 2022-12-10 19:28

Sakyciau prieniki SAM (tavo vadinama saugikline) nepirnai pririso.
Del vibracijos ir kaledines eglutes, arba kokis elektrine jungtis nepilnai ikista, arba blogai kontaktas kontaktuoja. Uztektu pradziai istraukti rakta is spynos, atjungti akumuliatoriu, isimti sam ir apziureti kontaktus.
Arba ieskotis elektriko.

Darius 2022-12-10 20:07

Labas.

Dabar temą perkėliau į tinkamą vietą. Kitą kartą sukurta bet kur tema bus ištrinta!!!

Gero naudojimosi forumu. :zenklas:

Gintaras 2022-12-11 08:02

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 546772)
Sakyciau prieniki SAM (tavo vadinama saugikline) nepirnai pririso.
Del vibracijos ir kaledines eglutes, arba kokis elektrine jungtis nepilnai ikista, arba blogai kontaktas kontaktuoja. Uztektu pradziai istraukti rakta is spynos, atjungti akumuliatoriu, isimti sam ir apziureti kontaktus.
Arba ieskotis elektriko.

viskas čia banaliai paprasta ... net ir didmiesčiuose ne visi susitvarko ... o žinant ,kad SAMF dar ir CGW jame tai situacija aiški ...

Gintaras 2022-12-11 10:05

Citata:

Pradžioje rašė Vidmis (Post 546771)
Sveiki visi! turiu tokią problemėlę, neveikia keleivio pusės posūkis, esantis priekinėje lempoje
nuvariau auto pas elektriką, sako šviesų blokui chana, bet kažkodėl keitė visą pagrindinė saugiklinę, MERCEDES-BENZ C W204 SAUGIKLIŲ BLOKAS A2129009905, tokia mano, kai įdėjo atsigavo posūkis bet dingo parkai, apšvietimas salone ir lietaus daviklis, šviesas salone ir lietaus daviklį ale pririšo, tik šviesa užsidega tik rankiniu būdu, man bandė prigydyt kad blokas nuo auto su stoglangiu ir todėl taip gaunasi, šiandien variau TA, papurčius mašiną prietaisų skydelis pavirto kalėdine eglutė, nespėjau klaidų išjunginėt, gal kas kokių patarimų turit? galvoju dėl seną bloką ir bėgt kuo toliau nuo tokių, tik nesinori nuo vilko ant meškos užšokt, gal kas turit tą bloką ar žinot kur LT gaut padoria kaina? iš anksto dėkui!!!:aciu::aciu:

koks skirtumas kokiam auto su kokia komplektacija blokas buvo prieš tai ... su sąlyga ,kad js tinka tavo auto pagal kebulo nr iš epc , viskas sutvarkoma programiškai , o jei dar ir yra galimybė nusiskaityti dumenis iš originalaus bloko ,tai klausimų iš viso neturi būti ... jei sam nebendrauja per can , su programatorium nuskaitai ir perkeli duomenis ...

Gadget 2022-12-11 14:29

Citata:

Pradžioje rašė Vidmis (Post 546771)
Sveiki visi! turiu tokią problemėlę, neveikia keleivio pusės posūkis, esantis priekinėje lempoje
nuvariau auto pas elektriką, sako šviesų blokui chana, bet kažkodėl keitė visą pagrindinė saugiklinę, MERCEDES-BENZ C W204 SAUGIKLIŲ BLOKAS A2129009905, tokia mano, kai įdėjo atsigavo posūkis bet dingo parkai, apšvietimas salone ir lietaus daviklis, šviesas salone ir lietaus daviklį ale pririšo, tik šviesa užsidega tik rankiniu būdu, man bandė prigydyt kad blokas nuo auto su stoglangiu ir todėl taip gaunasi, šiandien variau TA, papurčius mašiną prietaisų skydelis pavirto kalėdine eglutė, nespėjau klaidų išjunginėt, gal kas kokių patarimų turit? galvoju dėl seną bloką ir bėgt kuo toliau nuo tokių, tik nesinori nuo vilko ant meškos užšokt, gal kas turit tą bloką ar žinot kur LT gaut padoria kaina? iš anksto dėkui!!!:aciu::aciu:

Galiu sutvarkyt programiskai, kas nevekia :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.