MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Reikalinga pagalba dėl vagystės! (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14380)

alteroja 2014-04-09 07:24

Reikalinga pagalba dėl vagystės!
 
Sveiki, kolegos. Skeltanagiai pasidarbavo prie mano merso - parktronikų nebėr. Veiksmas - Kaunas, Ž. Šančiai, Kranto alėja. Moldingai žydros spalvos, pragręžioti iš galo išraižytas mano parašas ant kiekvieno. Parašas panašiai taip atrodo: RTiuy. Dėkoju visiems už pagalbą. Jei kas turėsit informacijos paskambinkit man 867773009. Ačiū iš anksto.

Hunter 2014-04-09 07:37

Pritvirtint reikia. O siaip tai dabar po poros dienu vaziuok i srotus, ziurek skelbimus ir pasiimsi savo. Turbut dar reiketu pranest policijai, kad nebutu problemu pasiimt

alteroja 2014-04-09 07:43

tai kad buvo pritvirtinti. kaip supratau spėjo ir nugręžti. nors po langais mašina stovi. gaila mano lango nei vieno nėra į kiemą. kaimynams tai vienodai aišku bus. policijai viskas pranešta, laukiu kol atvažiuos. jau dabar skelbimus zonduoju.

Hunter 2014-04-09 08:15

O tai kai kniedyjai is kitos puses saiba ar kokia skarda dejai? Nes paprastai sukniedyjus i plasmase tai tas pats kas nieko

pucenas 2014-04-09 08:17

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324416)
O tai kai kniedyjai is kitos puses saiba ar kokia skarda dejai? Nes paprastai sukniedyjus i plasmase tai tas pats kas nieko

Siaucia judai ilgapirsciai :) man nunese veidrodzius, priesrukines, priekines lempas NAVI bloka Cd changeri ir t.t. :) :) kiemas rakinamas filmuojamas :D :D

alteroja 2014-04-09 08:22

is pradziu buvau paprastai padares, poto saibas dejau, kaip ir kolega pamokete...
pucenai, irgi sianakt prasinese ?

Artunas 2014-04-09 08:27

Žemieji šančiai, Kranto alėja. Ten neimanoma nieko išsaugoti. Teko pora metų ten kažkada pagyvent, vagys siautė taip įžuliai kaip niekur, vogdavo viską už ką galima gauti 10lt, reples zapaskes, donkratus bevertes radijas iš mašinų. Būdavo brolis atlėkdavo pas mane, jei likdavo nakvoti, išimdavom viską iš mašinos, palikdavom atidarytą bardačioką, nuimdavom galine palange kad matytusi tuščia bagažine. Tai bent stiklai ir spineles likdavo sveikos.

Bene tragiškiausias rajonas....

Hunter 2014-04-09 08:28

kai nusipirksi kitus moldingus parasyk :D pamokysiu kaip geriau pritvirtint :D Davikliu turiu jeigu reikes

pucenas 2014-04-09 08:35

Ne man nesenakt, cia pries kelias naktis :D

alteroja 2014-04-09 08:36

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 324422)
Žemieji šančiai, Kranto alėja. Ten neimanoma nieko išsaugoti. Teko pora metų ten kažkada pagyvent, vagys siautė taip įžuliai kaip niekur, vogdavo viską už ką galima gauti 10lt, reples zapaskes, donkratus bevertes radijas iš mašinų. Būdavo brolis atlėkdavo pas mane, jei likdavo nakvoti, išimdavom viską iš mašinos, palikdavom atidarytą bardačioką, nuimdavom galine palange kad matytusi tuščia bagažine. Tai bent stiklai ir spineles likdavo sveikos.

Bene tragiškiausias rajonas....

gal kazkada senai gyvenai? antrus metus gyvenu ir jokiu niekad problemu neturejau ir negirdejau, kad kas turetu. nors masinu tikrai neblogu stovi aplinkui... faktas tas, kad man nenuskilo ir jei kas netycia susidurs su pragreziotais moldingais, duokit zinoti.

Artunas 2014-04-09 08:39

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 324429)
gal kazkada senai gyvenai? antrus metus gyvenu ir jokiu niekad problemu neturejau ir negirdejau, kad kas turetu. nors masinu tikrai neblogu stovi aplinkui... faktas tas, kad man nenuskilo ir jei kas netycia susidurs su pragreziotais moldingais, duokit zinoti.

Na senokai jau, bet slogūs prisiminimai išliko. Gyvena ir dabar pora gerų draugų ten, lyg ir nesiskundžia.

ShotGun 2014-04-09 08:46

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 324428)
Ne man nesenakt, cia pries kelias naktis :D

Bet tai taviskis ten kazkaip populiarus tarp vagiu :( Kelinta karta jau?

pucenas 2014-04-09 08:50

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 324432)
Bet tai taviskis ten kazkaip populiarus tarp vagiu :( Kelinta karta jau?

nu jo veidrodzius jau 3 karta atrodo :D :D :daro:

alteroja 2014-04-09 09:45

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 324431)
Na senokai jau, bet slogūs prisiminimai išliko. Gyvena ir dabar pora gerų draugų ten, lyg ir nesiskundžia.

tai va, kazkaip dabar atrodo ramu viskas - visi visur tvarkosi ir tie penkiaauksciai atsigave, zmones normalus. papuoliau as cia tik... dabar pagalvojau cia netoli cigonai gyvena - pas tuos gal nueit i svecius? itartini jie man visada buvo su savo lusna.

Gregas 2014-04-09 09:58

Dažniausiai tokius lupinėjimus atlieka ne vietinė fauna, o atvažiuoja iš toliau su auto arba su dviračiais (na vakar per lietų tai tikriausiai dviračius atmest reikėtų).
Esu vieną kartą už rankos tokį pagavęs. Asocialus snukis, norėjau iškart segt į dantis o tik paskui šnekėt, bet greitai sumečiau kad galiu užsikrėst kokiom ligom nuo tokio, tai susilaikiau. O šalimais stovėjo mašina prisėdusi budulių - vos tik tą asocialų pagavau tas iškart ėmė žiūrėt anų link, o tie tik staigiai langus užsidarė ir nuvažiavo. Va taip va dirba vagiukai...
Nuo mano W211 antrą naktį prie namų veidrodį nunešė - tai darau išvadą, kad reguliariai važinėja po kiemus ir "vygdo užsakymus"...

Hunter 2014-04-09 10:07

Va kad w211 dalys turi paklausa tai rodo kainos, bet kad w220 jau kaip ir aprimt turejo, ypac zinant kauno srotu daliu kainas

alteroja 2014-04-09 10:12

babulka viena sake, kad 1val nakties dar stovejo normaliai ta masina, ten gerai per jos langus matesi mano masina o ir stovejo po stulpu apsviesta. zodziu, naglumo kazkam uzteko. pagal tai, kaip ismetitos nuo paktroniku gumytes, tai nueita link sankryzos ir jau galu nelabai rasi.
kaip tik vienas pazistamas pasakojo, kad vienam biciukui skeltanagiai bande nulupt nuo masinos moldingus (masinos nepasakysiu) ir zodziu jiems ten nelabai pavyko, nes buvo ar tai priklijuoti ar kitaip pritvirtinti, tai su atsuktuvu ant kapoto parase NEGUDRAUK...

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3272528.html pvz: tikrai nebus vogtos dalys :D

Hunter 2014-04-09 10:20

kapota perdazysi, bet antra karta jau neateis

alteroja 2014-04-09 10:29

menkas dziaugsmas. nors aisku net ir pigesnis variantas kapota persipust. nieko dabar reikes kazkaip stebuklingai dar stipriau ir geriau tuos parkus pritvirtint ir aktyviai ieskotis issinuomot garaza. nes taip ar anaip apie motocikla svaigstu.

vytas85 2014-04-09 11:47

zmogui is bmw forumo praeita nakti e39 soninius stiklus ismuse,pasikniso salone nieko nerado ir paliko veiksmas kaune,tik neparases kokiam rajone.

Hunter 2014-04-09 16:16

Del to motina ir nerakina masinos :D viena karta uzrakino, tai ismuse langa ir pavoge maisa su maistu

munde8 2014-04-09 21:01

man vilijampoleje kaip gyvenau prie iki parduotuves ten kur kebabai ir nacnykas, palikau vakare ir ruosiausi i aikstele saugoma varytis, girdziu poska kaip lazdas lauzytu :D ateinu sia tau mano mb be moldingu :( manau ne tik sanciai bet ir kitur vagia...

alteroja 2014-04-09 21:05

tai sanciai manau dar nieko. silainiai dabar baisiausias rajonas... dainava irgi ne kazka.

Hunter 2014-04-09 21:07

Cia turbut kaip Vilniuje Naujininkai ir N.Vilnia, apie Kirtimus jau isvis nesneku :D

Gadget 2014-04-09 21:20

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324622)
Cia turbut kaip Vilniuje Naujininkai ir N.Vilnia, apie Kirtimus jau isvis nesneku :D

Jo, N vilnioj jei didesniais kaip R16 vazineji- nusuka :D

Kolibris 2014-04-09 21:23

Nu nereikia jau taip prastai apie Naujininkus, tikrai nera cia baisu :) gal anksciau ir buvo.

Pavidolis 2014-04-09 21:26

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 324618)
tai sanciai manau dar nieko. silainiai dabar baisiausias rajonas... dainava irgi ne kazka.

O blm, galvojau dainava vienas saugiausiu rajonu :unreal:

alteroja 2014-04-09 21:52

gal nuo namo kiemo priklauso... nes pas kolega pastoviai nurankioja visokius kibirus.
ir siaip - nera tikriausiai didmiesciuose tokio dalyko kaip saugus daugiabuciu rajonas...

Pavidolis 2014-04-09 23:06

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 324651)
gal nuo namo kiemo priklauso... nes pas kolega pastoviai nurankioja visokius kibirus.
ir siaip - nera tikriausiai didmiesciuose tokio dalyko kaip saugus daugiabuciu rajonas...

Pamenu kazkada seniai seniai ir kieme isdauze langa buvo, bet gyvenu ne daugiabuciu komplekse, del ko dziaugiuosi labai. Dabar jau senokai ka maciau.. (Ptfu ptfu ptfu)
Pagalvojus, nu jo, gatvej masina jau baugoka statyt, nors s202 niekam neidomus, bet bent jau del kalpoku neramu :D

Hunter 2014-04-10 08:00

tempimo kilpos dangteli gali nulupt :D

alteroja 2014-04-10 09:34

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 324686)
Pamenu kazkada seniai seniai ir kieme isdauze langa buvo, bet gyvenu ne daugiabuciu komplekse, del ko dziaugiuosi labai. Dabar jau senokai ka maciau.. (Ptfu ptfu ptfu)
Pagalvojus, nu jo, gatvej masina jau baugoka statyt, nors s202 niekam neidomus, bet bent jau del kalpoku neramu :D

aš po vakarykščio įvykio dar labiau nekantrauju į nuosavą būstą keltis, bet dar teks pakentėt porą metų... nieks pas mane į vienkiemį nevažiuos parktronikų lupti :D

Hunter 2014-04-10 09:45

Jeigu radai gumeles nuo parktroniku, tai moldingu ieskok krumuose kur nors netoli, pasieme tik daviklius su fyskem ir laikikliais

alteroja 2014-04-10 09:53

fyškes malačiai gražiai atjungė, vieną tik nuplešė. gumeles radau gal 5 iš 10. reikės šiandien apeiti ir kaimynų pasiklausti. bet jau šiokia tokia paguoda būtų. dar turėjau minčių prilydyt fyškes prie dačikų bet taip ir nepadariau... būtų tada visai beverčiai jie.

Hunter 2014-04-10 09:54

Kai susipirksi naujus parasyk PM :)

Pavidolis 2014-04-10 14:09

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324700)
tempimo kilpos dangteli gali nulupt :D

Del sito nebijau, nes ir taip jau nera :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.