MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Keturaciai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11234)

xenonas 2012-12-10 09:52

Keturaciai
 
sveiki tamsteles:wave: ieskau keturacio motociklo.domina tik galu varomas,nuo 450cc.mokeciau iki 3k euru priklausomai nuo bukles aisku:)
beje,turintys galetumet pasirodyt savo monstrus:xx: gal kada susitiktumem bekelej:)
taigi lausiu pasiulymu:aciu:

Alkapone 2012-12-10 10:12

Citata:

Pradžioje rašė xenonas (Post 243688)
sveiki tamsteles:wave: ieskau keturacio motociklo.domina tik galu varomas,nuo 450cc.mokeciau iki 3k euru priklausomai nuo bukles aisku:)
beje,turintys galetumet pasirodyt savo monstrus:xx: gal kada susitiktumem bekelej:)
taigi lausiu pasiulymu:aciu:

Turiu polaris sportsman 700S. Visad galvojau kad su paprastu motociklu vaziuot malonumas, bet sia vasara isbandzius si ATV tj nezinau ka ir be pridurt- pasaka:) Ypac kaj dabar tokie orai :) vakar kaip tik istriges gerai buvau, nors yra ir libiotke bet vistiek gal valanda prasikamavau :)

xenonas 2012-12-10 10:25

pafilmuok kada tokiu dalyku:) man tai seiles bega ziurint tai:xx::seile:

vilfoot 2012-12-10 12:52

ooo super tema!pavasari zadam papildyt autoparka keturaciu:)gal kas galit placiau papasakoti ir patartumet,koki geriau rinktis,kokie kubikai geriau,kas geriau dyzelinis ar benzininis...zodziu viskas idomu!:)

Melionas 2012-12-10 12:57

Na kiek zinau dyzeliniu labai mazai yra, na bent seniau mazai buvo, bet ir kaina atitinkama. Va http://auto.plius.lt/skelbimai/arcti...e-2617537.html

Alkapone 2012-12-10 13:14

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 243697)
ooo super tema!pavasari zadam papildyt autoparka keturaciu:)gal kas galit placiau papasakoti ir patartumet,koki geriau rinktis,kokie kubikai geriau,kas geriau dyzelinis ar benzininis...zodziu viskas idomu!:)

Rinkomes is daug keturraciu, bet kiek issiaikinom musu poreikius polaris atitiko. O dyzeliu net neziurek jei nori smageu pavaziuot. Bijo jie vandens. Ka del savo sportsman 700s galiu pasakyt tj galios tikrai per akis, priekis stojas biski gazo uzmynus. Beabejo libiotke butinas dalykas- nes jei jau sesi su keturraciu tj ilgam. Dar geras dalykas pas polari tj kad visi keturi ratai nepriklausomi, zymej geresnis pravazumas.

xenonas 2012-12-10 13:28

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 243697)
ooo super tema!pavasari zadam papildyt autoparka keturaciu:)gal kas galit placiau papasakoti ir patartumet,koki geriau rinktis,kokie kubikai geriau,kas geriau dyzelinis ar benzininis...zodziu viskas idomu!:)

kokio pavasario dar laukt:xx:dabar pats smagumas juk.siaip as vistiek linkstu prie tik galu varomu ir ko gero bus raptoriukas nupirktas 660cc

Alkapone 2012-12-10 13:38

Citata:

Pradžioje rašė xenonas (Post 243704)
kokio pavasario dar laukt:xx:dabar pats smagumas juk.siaip as vistiek linkstu prie tik galu varomu ir ko gero bus raptoriukas nupirktas 660cc

Na cia kaip kam. As megstu dar ir priekaba prisikabint, kaime malku atsivezt :) zadam dar ir sniego stumdymo peili prisitvirtint. Gaunasi ir malonumas ir dar darbuose padeda :)

vilfoot 2012-12-10 13:56

tai man keturatis irgi butu toks sodyboj kaip ir prie ukio truputi..rasta is misko koki istempti,dar ka pravilkti:Dtik nzn koki galinguma rinktis,benza ar dyzeli...kolkas nevaldau info jokia:Dbeje,kiek jie kuro valgo?

Alkapone 2012-12-10 14:01

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 243706)
tai man keturatis irgi butu toks sodyboj kaip ir prie ukio truputi..rasta is misko koki istempti,dar ka pravilkti:Dtik nzn koki galinguma rinktis,benza ar dyzeli...kolkas nevaldau info jokia:Dbeje,kiek jie kuro valgo?

Kuro neskaiciuoji tokiam dalykuj. Pas mane tj daug valgo. Dvi valandos ir puse bako nera, nors tikslej nezinau kokia jo talpa, gal kokiu 20 litru. Viskas priklauso kaip vaziuosi. Mano tevukas tj i medziokle du menesius galetu vazinet su pilnu baku kaj ramej vaziuoja. Dyzelio nepatarciau ziuret, nes remontas jo visai kitas, tjp nera Lietuvoj daug vietu kur tvarkyti keturrati, o apie dyzelini isvis nekalbu... Plius ne kazka ir sutaupysi su tuo dyzeliu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.