MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   MB+Dujos=??? (Issiplete tema: kas ekonomiskiau dujos ar dyzelis) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=293)

Mb 140 2008-02-12 19:00

pinigine! :) zinai kiti nusiperka galingus auto ir nuvaziuoja per menesi 200km,po to lazdavoja kam tas dujas det,viskas priklauso kiek tu vazineji! :)

Mb 140 2008-02-12 19:02

visi moka skaiciuot,bet kaip bebutu man ir dyzelis buvo pigiausiai(aisku pildavau ne kolonelei)

arbuzas 2008-02-12 19:08

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3515)
pinigine! :) zinai kiti nusiperka galingus auto ir nuvaziuoja per menesi 200km,po to lazdavoja kam tas dujas det,viskas priklauso kiek tu vazineji! :)

Mano automobilis praktiskai kiekviena diena vaziuoja.Jis ne tam kad stovetu ir pirkdamas zinojau,kad tokie varikliai megsta kura.
Tai ir pats turbut visu degaliniu nuolaidu korteles susirinkes,nes daznai uzsuki :)

Mb 140 2008-02-12 19:20

na as su dujom lakstau neuzdirbu tiek ant benzo :),turbut net daugiau ryja benzo nei tavo amg,o jegos vos ne per puse maziau,bet kaip tu sakai pries pirkdamas zinojau ka perku ir negalejau atsispirt(per metus nulekiu kokia 30000-35000km)prie stai vazinejau su cdi tai skirtumas tikrai didelis,pas viena komforto pas kita kuro skirtumas.sunku viska viename turet :)

dyzelis 2008-02-12 19:37

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 3500)
Dyzelinas - zemes uky (nepriimk asmeniskai, Dyzeli) :)


sitas tekstas man kazkaip pro akis praslydo, nepastebejau :D



Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3517)
visi moka skaiciuot,bet kaip bebutu man ir dyzelis buvo pigiausiai(aisku pildavau ne kolonelei)


nzn, kaip tau, bet man su tais pilimais nesiseka, todel dabar tiktai degalinej, paskutini karta kai uzsipyliau tai pestieji greiciau vaiksciojo nei as su savo 2litriu. Ir gana daznai, arba ima 11 litru, arba traukos visikai nerasta.


Turejau ir as kazkada dujas, tik ne MB, bet to ir pakako, prisisaudziau, prisiremontavau as tas dujas, ir tai buvo vienas ir paskutinis kartas, nors kiti patenkinti ir net i kita, sekancia masina dujas detu

Andriukas 2008-02-12 19:41

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3517)
visi moka skaiciuot,bet kaip bebutu man ir dyzelis buvo pigiausiai(aisku pildavau ne kolonelei)

Ir as tik nusipirkes pabandziau pataupyti ir pyliausi ne kolonelej, kol siurblys sugedo:verkia::verkia: dabar tik kolonelej...

dyzelis 2008-02-12 19:48

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 3527)
Ir as tik nusipirkes pabandziau pataupyti ir pyliausi ne kolonelej, kol siurblys sugedo:verkia::verkia: dabar tik kolonelej...

:liuks: visikai pritariu :taip: nors ir nera kam per daug pas mane sugest, bet vistiek kam kazkoki bruda pilt, cia as biski :ot:

Mb 140 2008-02-12 19:50

visa laika pildavau sau ne is koloneles,jokiu problemu reik zinot kur pili ir ka!As is vieno tasko gaudavau ir dabar dar gaunu vazineja ir tevas ir brolis ir drauge visi su saliarka.Nematau naudos is koloneles pilt,jei jau tik toks varianatas butu tai tikrai buciau ir anksciau vazinejas su benzu,nors aisku tos kainos neseniai susilygino!

Mb 140 2008-02-12 19:53

jau kas kas bet 124 tai del kuro tikrai nelepus pilk ir nesuk galvos,naujesni dabar tai jautrus islepe ir t.t.truksta to paprastumo.kai turejau cdi visi ir tik sake tik pilk is koloneles :)ne kart nepyliau :) gal pasiseke :)

dyzelis 2008-02-12 19:54

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3532)
visa laika pildavau sau ne is koloneles,jokiu problemu reik zinot kur pili ir ka!As is vieno tasko gaudavau ir dabar dar gaunu vazineja ir tevas ir brolis ir drauge visi su saliarka.Nematau naudos is koloneles pilt,jei jau tik toks varianatas butu tai tikrai buciau ir anksciau vazinejas su benzu,nors aisku tos kainos neseniai susilygino!

o ten labai zmogus uzdaras? :) tik saviem? jei tikrai tokia pati kaip degalinej


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.