MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 magnetolos iliuminacijos lygis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7285)

Finalfour 2011-05-28 19:57

W211 magnetolos iliuminacijos lygis
 
Sveiki kolegos, paprastas klausimelis:
ar galima padaryti, kad mano cd magnetola sviestu visada maxsimaliai ryskiai? Nes dabar kazkokia nesamone, buna prieblandoje ji sviecia visu pajegumu, o kai ryskiai sviecia saule, automatiskai prigesta. Nors turetu buti atvirksciai. Akivaizdziai daviklis, kuris pagal isores apsvietima automatiskai reguliuoja pasvietimo lygi grybauja. Magnetolos nustatymuose neradau niekur, viskas patiketa automatikai :( Pas mane ne comand navi, pas mane paprastas originalus mersinis E klasei priklausantis cd grotuvas su changeriu.
Paprastose auto kiek turejau, tai ijungus trumpasias sviesas magas prigesta, isjungus paryskeja, visose auto taip buvo. O w211 matomai prisiskiria prie tokio sustrumo lygio masinu, kad magas savarankiskai pagal kazkoki svieos davikli reguliuojasi sau apsvietima :)

vampyras 2011-05-28 21:52

jaigu turi APS 50 yra meniu diplejaus, ten nusistatai automatiskas ar manualinis, pasikeisk tada visada svies taip kaip nori
jaigu audio 20,ar saund 20, neklausk :)

Finalfour 2011-05-29 15:50

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 149197)
jaigu turi APS 50 yra meniu diplejaus, ten nusistatai automatiskas ar manualinis, pasikeisk tada visada svies taip kaip nori
jaigu audio 20,ar saund 20, neklausk :)

Tai va, kad berods ten audio 20 :) Siandien ryte buvo ukanota, tai sviete pilnu ryskumu, paskui kai isvaziavau kur sviesiau, is nieku nieko op ir prigesino per puse. Zodziu, sviesuma reguliuojasi be jokios logikos ir kaip jam patinka. O turetu but atvirksciai, kai saule kaip tik padidint svietimo intensyvuma tas magas kvailas :)

Marisas 2011-05-29 16:19

Tai yra nakties ir dienos rezimas, pas mane commande jis reguliuojas, gali pasidaryti koki nori, arba kad kompas automatiskai nusistatytu, pas tave irgi turetu buti:)

Tomskis 2011-05-29 17:45

google ivedus "mb audio 20 manual" ismeta nemazai info, instrukcijoj tikrai turi but nurodyta kaip ta nustatyt :)

Finalfour 2011-05-29 19:15

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 149288)
google ivedus "mb audio 20 manual" ismeta nemazai info, instrukcijoj tikrai turi but nurodyta kaip ta nustatyt :)

Nereikia nei google, as turiu juk visus dokumentus sio auto, tame tarpe ir audio20 manuala. Bet kas is to, ten toks primatas, kad sita funkcija, dimmer levelio reguliavimas, patiketas kazkokiam kitam dacikui matomai, zodziu, manuale apie tai nei zodzio. Ai, tiek to, kaip nors isgyvensiu :)

Citata:

Pradžioje rašė Marisas (Post 149280)
Tai yra nakties ir dienos rezimas, pas mane commande jis reguliuojas, gali pasidaryti koki nori, arba kad kompas automatiskai nusistatytu, pas tave irgi turetu buti:)

Tai va kad pas mane ne comandas, o paprastas audio20. Magas primatu primatas, bet groja tai ispudingai, kaip stockui. Zmones i kitas auto didelius pinigus moka, kad taip muzika skambetu.

pauliukas 2011-06-02 10:45

Siaip tai per system gali pasididinti arba pasimazinti ekrano ryskuma. Bent jau ant tos dideles pas save ziurejau galimas toks variantas, tai manau ir pas tave turetu but galima pasireguliuot.

Finalfour 2011-06-02 12:27

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 150070)
Siaip tai per system gali pasididinti arba pasimazinti ekrano ryskuma. Bent jau ant tos dideles pas save ziurejau galimas toks variantas, tai manau ir pas tave turetu but galima pasireguliuot.

Tai kad isviso yen tas mago meniu, tai toks, kad jei skurdziu ji pavadinciau, tai dar jam per gerai butu. Ten apie joki ekrano ryskumo lygi net kalba neina. Nebent, kaip visada madinga dabar, yra kazkoks slaptas meniu, kuris iskvieciamas su specialia kombinacija esant menulio pilnaciai? :) Nes juokas juokais, bet kolegos avensyje ir kolegos volvo, tai yra speciali mygtuku kombinacija, kurios gyvenime pats nesugavotum, ir ilendi i slapta meniu, kur gali labai nemazai dalyku reguliuot. Kodel gamintojas tokias opcijas slepia, tik dievams zinoma turbut, tai sakau gal ir w211 kazkas panasaus yra tame audio mage?

vampyras 2011-06-02 12:59

comande yra, audio 20 neteko girdeti, tas magas toks skurdus, kad netgi neapsimoka jo krekinti :)

pauliukas 2011-06-02 14:06

Reik tada deti comande galesi ryskuma reguliuot :) plius mp3 ir dvd skaitys :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.