MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Mercedes e200 w211 salono apsvietimas ir liukas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20810)

5aaaaa 2017-11-26 16:07

Mercedes e200 w211 salono apsvietimas ir liukas
 
sveiki, reikia pagalbos, mercedes w211 e200 kompresorius, neveikia vidaus apsvietimas ir neveikia liukas, apsvietimas neveikia nei atrakinus, nei junginejant mygtukus, nei atidarant duris. Zodziu mire :)

Darius 2017-11-26 16:20

Keiti prie veidrodžio salone apšvietimo bloką ir viskas turėtų veikti. Nebent liukas dar užstrigęs. Tai veiks bent apšvietimas.

juoduxx 2017-11-26 16:28

Citata:

Pradžioje rašė 5aaaaa (Post 486119)
sveiki, reikia pagalbos, mercedes w211 e200 kompresorius, neveikia vidaus apsvietimas ir neveikia liukas, apsvietimas neveikia nei atrakinus, nei junginejant mygtukus, nei atidarant duris. Zodziu mire :)

bus sugedusi mikroshema,kuri yra salono lempoje,dabar va parejau pats ja pasikeites ja,buvo viskas,kaip pas tave,neveike nei liukas,nei apsvietimas,paneles apsvietimas irgi dege riskiausia spalva

Brendis 2017-11-27 11:23

Pas mane tokia pati problema. Nusiemiau lempą - mikroschema žalia (oksidavosi), laidai nutraukti (matyt kažkas prieš mane lindo abiem kairem rankom)
Mano klausimas - ar gali dėl to paties neveikti Command'o nakties/dienos rezimas bei krituliu daviklis ?

Darius 2017-11-27 12:46

Taip, gali. Pasikeiti laidus ir(arba) bloką.

iDracus 2017-11-27 14:33

Citata:

Pradžioje rašė Brendis (Post 486163)
Pas mane tokia pati problema. Nusiemiau lempą - mikroschema žalia (oksidavosi), laidai nutraukti (matyt kažkas prieš mane lindo abiem kairem rankom)
Mano klausimas - ar gali dėl to paties neveikti Command'o nakties/dienos rezimas bei krituliu daviklis ?

Oooo chebryte, pas mane ta pati problema buvo. Kamavausi gal kokį pusmetį.
Pas mane buvo problema su klimtronic ekrano apšvietimo stiprumu ir Comand ekranas niekaip nereaguodavo nei į Day ar Night rėžimus.

Teisingai Darius sako: "..keiti tą visą plafoną (kompą) kuris virš veidrodėlio ir nesiparini.
Štore ~25 EUR vaikšto.

Meistrioks sakė, kad 211 modeliai kurie turi liukus, turi pastoviai tokią problemą. Vanduo patenka per nesandarų liuką, ko pasekoje, nusproginėja kompas atsakingas už auto apšvietimą.

Brendis 2017-11-27 15:41

O gal kam teko drenažą tvarkyti, kad nesikartotų ? Kaip ten kas daroma ?
Pas mane per liūtį važiuojant net vanduo varvėt pradėjo per tą plafoną (kompą)...

juoduxx 2017-11-27 17:35

Citata:

Pradžioje rašė Brendis (Post 486180)
O gal kam teko drenažą tvarkyti, kad nesikartotų ? Kaip ten kas daroma ?
Pas mane per liūtį važiuojant net vanduo varvėt pradėjo per tą plafoną (kompą)...

del drenazo ir man idomu,nes as jau antra per 2metus pakeiciau,nuemus lempa,radau tik viena lasiuka ant lempos,o visur kur begalejau iziureti,buvo sausa,butu gerai kokia luko drenazo schemute

amerika 2017-11-27 17:39

Citata:

Pradžioje rašė juoduxx (Post 486189)
del drenazo ir man idomu,nes as jau antra per 2metus pakeiciau,nuemus lempa,radau tik viena lasiuka ant lempos,o visur kur begalejau iziureti,buvo sausa,butu gerai kokia luko drenazo schemute

imi viela ir atidares liuka kiši viela link bagažines ,drenažas eina galinese stoikese ir išbegimas po galiniais posparniais,gal ir i prieki eina,bet dažniausia kemšasi galas.

juoduxx 2017-11-27 19:56

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 486191)
imi viela ir atidares liuka kiši viela link bagažines ,drenažas eina galinese stoikese ir išbegimas po galiniais posparniais,gal ir i prieki eina,bet dažniausia kemšasi galas.

reiks meginti savaitgali


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.