MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Apple - A208 CLK 430 Cabrio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21040)

Rawwslt 2018-01-28 20:10

Kad i gala telpa 9,5 tai cia nieko gal prie geru noru ir 10 eitu sukisti, bet va bus sunkiau su 8,5 i prieki. Seip tam modeliui geriausia butu 8 ir 9

Apple 2018-01-28 20:10

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 490661)
Cia spejei isiziureti kai masina jau nukrito ant kojos?:) nes jeigu netelpa ratas kol iskabinta pakaba, tai optine apgaule, viskas issitaisys gaunant svorio ant asies.
Ar originalu domkrata naudojei ? Ar koks kitas?
Kas be ko, visiems safety first!! Lietuvoje darbosaugos kultura ne tai kad neisvystyta, jos isvis nera.... sakau taip nes turiu su kuo sulyginti

Uzdejus prieš nukrentant mačiau, kad liečia posparnį. Aišku, reik uždėt 10mm rastafkes, kaip minimum ir tada sumontavus padangas žiūrėt.

Naudojau originalu, bet matomai šiek tiek ne tiesiai ikišau į tą skylę ir pavažiavo mašina (rankinio irgi neužtraukiau...)

FUN500 2018-01-28 20:24

Originalus vamzdinis domkratas man visada kelia nerima. Ypac jei ant lygaus slydaus pavirsiaus kaip garazo grindys, plyteles.. rankinis ir kalades po ratu is priesingos puses tai kaip minimum.. sveik..

Yzzo 2018-01-28 20:27

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 490670)
Originalus vamzdinis domkratas man visada kelia nerima. Ypac jei ant lygaus slydaus pavirsiaus kaip garazo grindys, plyteles.. rankinis ir kalades po ratu is priesingos puses tai kaip minimum.. sveik..

Buvo ir man vasara, pasikeliau masina su originaliu domkratu ant plyteles pastates ir nuejau traukes pasiimt is bagazines, tai griztant prie masinos tik spejau pamatyt kaip pakrypo viskas ir nuvirto, tai dar gerai, kad ne ant saves uzsimeciau, o tai planavau po masina lyst. Nuo to karto nusipirkau du stovelius 3 tonu po 15e uz vieneta ir visada istatau juos pries ka nors darydamas

pucenas 2018-01-28 20:28

Bet cia turbut kazkas blogo su mersu, tiek clk tiek R’as yra nukrites ne karta. Latvija krta krito ranka tarp rato ir arkos liko, bet sekmingai.
P.s. Rankinis visada buna uztrauktas. Reikia kisti po ratais kaladukus ;)

Apple 2018-01-28 20:41

tai, kad nesamoningai padaryta, skyle apvali ir sukasi tas domkratas joje laisvai. Ji turetu but trikampio ar kvadrato formos, kad nesisukinetu. Nu žodžiu - reiks senukuose koki keltuva nusipirkti, o originala išmest :)

Somesword 2018-01-28 21:18

140 man nukrites irgi buvo. Biski lempa su tais mersu domkratais.

Darinis 2018-01-28 21:30

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 490675)
tai, kad nesamoningai padaryta, skyle apvali ir sukasi tas domkratas joje laisvai. Ji turetu but trikampio ar kvadrato formos, kad nesisukinetu. Nu žodžiu - reiks senukuose koki keltuva nusipirkti, o originala išmest :)

Joks keturkampumas nepades kai masina visu savo svoriu griuna. Pasikeles visada kazka pakisu po vaziuokle kad jei kristu tai ne ant zemes ir visada naudoju hidraulini.

Rawwslt 2018-01-28 21:31

Buvau gal tris kartus numetes visokes auto nuo domkrato. Nei karto nebuvo domkrato kaltes. Visi kartai buvo per durna galva nesilaikant instrukciju.:daro:

masterkame 2018-01-28 21:36

visada pries pilnai atsukus varztus pajudinu automobili jei atrodo nestabiliai pakisu zapaske po slenksciu, o jei pakankamai tai pakisu jau nuimta ratlanki. Kelis kartus isgebejo ranka ir kojas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.