MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   W220 Reikia automatones dezes meistro vilniuje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10857)

ganz 2012-10-25 10:58

W220 Reikia automatones dezes meistro vilniuje
 
Sweiki, gal kas zino koki nebloga meistra vilniuje kuris uzsiimtu su w220 deze...ir blogiausiu atveju galetu pakeisti i kita...

Vaziuojant pradejo buksuoti ir sustojus sankryzoje spaudi gaza, apsukos kyla ir nieko... Uzgesinau, uzsivedziau ir lygtaj atsirado, bet neilgam. Dabar ryte uzsivedus kazkuriam laikui jungiasi D ir R, bet po keliu minuciu dingsta ir vel reikia uzgesinti ir uzvesti...Ir dar toks zyzimas is priekio, kai begiu nera, o kai jie yra zyzimo nera..lyg kazkokie dantraciai zyztu, kaip su sankaba buna...

ETC klaidos: P2502,P220A

Buciau dekingas jei kas numestu koki nr su geru meistru...:)

Apple 2012-10-25 11:11

Citata:

Pradžioje rašė ganz (Post 235924)
Sweiki, gal kas zino koki nebloga meistra vilniuje kuris uzsiimtu su w220 deze...ir blogiausiu atveju galetu pakeisti i kita...

Vaziuojant pradejo buksuoti ir sustojus sankryzoje spaudi gaza, apsukos kyla ir nieko... Uzgesinau, uzsivedziau ir lygtaj atsirado, bet neilgam. Dabar ryte uzsivedus kazkuriam laikui jungiasi D ir R, bet po keliu minuciu dingsta ir vel reikia uzgesinti ir uzvesti...Ir dar toks zyzimas is priekio, kai begiu nera, o kai jie yra zyzimo nera..lyg kazkokie dantraciai zyztu, kaip su sankaba buna...

ETC klaidos: P2502,P220A

Buciau dekingas jei kas numestu koki nr su geru meistru...:)

8 670 35460 - Julius

Error 2012-10-25 14:16

Citata:

Pradžioje rašė ganz (Post 235924)
Sweiki, gal kas zino koki nebloga meistra vilniuje kuris uzsiimtu su w220 deze...ir blogiausiu atveju galetu pakeisti i kita...

Vaziuojant pradejo buksuoti ir sustojus sankryzoje spaudi gaza, apsukos kyla ir nieko... Uzgesinau, uzsivedziau ir lygtaj atsirado, bet neilgam. Dabar ryte uzsivedus kazkuriam laikui jungiasi D ir R, bet po keliu minuciu dingsta ir vel reikia uzgesinti ir uzvesti...Ir dar toks zyzimas is priekio, kai begiu nera, o kai jie yra zyzimo nera..lyg kazkokie dantraciai zyztu, kaip su sankaba buna...

ETC klaidos: P2502,P220A

Buciau dekingas jei kas numestu koki nr su geru meistru...:)

Man buvo tas pats pries kelias dienas :) nusiramink, bent jau man nieko rimto nebuvo. Si gedima sutvarke mano meistrukas kuris taiso vaziuokles :) pakeite tepalus, filtra, tarpine. Iseme smegenis, jas isplove,viskas. Tiesa sis malonumas man kainavo 600lt., tik darbas ir tepalai. Nes filtras ir tarpine buvo mano. Na bet svarbu kad keist nieko nereikejo :)

Finalfour 2012-10-25 14:55

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 235955)
Tiesa sis malonumas man kainavo 600lt., tik darbas ir tepalai. Nes filtras ir tarpine buvo mano.

Klausyk, gal tau savo sask. nr. paskysiu, bent turesi kur pinigus det :)

vanix 2012-10-25 14:58

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 235955)
Man buvo tas pats pries kelias dienas :) nusiramink, bent jau man nieko rimto nebuvo. Si gedima sutvarke mano meistrukas kuris taiso vaziuokles :) pakeite tepalus, filtra, tarpine. Iseme smegenis, jas isplove,viskas. Tiesa sis malonumas man kainavo 600lt., tik darbas ir tepalai. Nes filtras ir tarpine buvo mano. Na bet svarbu kad keist nieko nereikejo :)

kiek kiek? :unreal: Cia kas per firma tiek nuplese?

Adodas 2012-10-25 15:06

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 235964)
Klausyk, gal tau savo sask. nr. paskysiu, bent turesi kur pinigus det :)

Zinojau, kad ne man vienam kaina uz sia paslauga uzklius :xx:

woodoooo 2012-10-25 15:24

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 235955)
Man buvo tas pats pries kelias dienas :) nusiramink, bent jau man nieko rimto nebuvo. Si gedima sutvarke mano meistrukas kuris taiso vaziuokles :) pakeite tepalus, filtra, tarpine. Iseme smegenis, jas isplove,viskas. Tiesa sis malonumas man kainavo 600lt., tik darbas ir tepalai. Nes filtras ir tarpine buvo mano. Na bet svarbu kad keist nieko nereikejo :)

tave apvoge

Apple 2012-10-25 15:40

Man uz mazesne suma paciame Silberauto pakeite su tepalais, su filtrais ir visa kita fignia.Tik be sąskaitos.

Finalfour 2012-10-25 15:47

Error, bet tavo nikas labai geras, labai gerai atspindi ta uzrasa kuri meta tavo galvoje esantis borto kompas, kai reikia ivertinti kiek vertos vienos ar kitos remonto paslaugos :xx:

PetrasR 2012-10-25 16:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 235977)
Man uz mazesne suma paciame Silberauto pakeite su tepalais, su filtrais ir visa kita fignia.Tik be sąskaitos.


greiciu dezes tepalo keitimas Silberauto, ~800Lt*


* - normaliam klientui, atejusiam is gatves, ne chalturos, ne juodais, ne per pazystamus.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.