MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=205)
-   -   Bendri klausimai apie C klasę (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6539)

simasjuste 2011-02-19 17:26

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 131607)
taigi turiu toki klausimeli, vakar nusedo akumas ir reikejo patemti manaji s202, bet esant patamsiui lauke, nesugebejau rasti priekines kilpos uz kur kabinti lyna. gal kas pakonsultuos siuo klausimu? Beje auto 97m bet po atnaujinimo. Raso pagal VIN jog 98m modelis.

viena karta reikejo ir man tempt :)
tai nerades kablio labai nusiminiau kad mersas ir nera kablio - uzrisau ant remo, pries zieda dar nemokedamas vairuot uzkirtau ir ciut nepameciau radiatoriaus:D
pasimokykit is mano durnumo :wave: ir ieskokit iki galo

o tau samsungai labai blogai del to uzsivedimo ar tik nervina kad leciau uzsuka? man zinok taip pat sia ziema kelis kart leciau uzsuka starteris. Sia savaite net nusipurte visas variklis,
bet laukiu siltesniu oru...

eSaS 2011-02-19 17:54

gali but po bamperiu kur nors pasleptas kaip 210 yra po grotelem salia priesrukiniu
viena karta ieskojau taip ir neradau tai kabinau uz vaziuokles :xx:

Edgis 2011-02-19 17:57

Jūs bent kartą perskaitykit Owners manual, kiek klausimų jis jums atsakys:wave:

eSaS 2011-02-19 18:41

neturiu tokio :xx:

iMechanic 2011-02-19 19:12

tai i sia skilti butu galima ta manuala imesti, arba atskira skilty manualams sukurti :) butu super, kada reikia ko pasiieskai ir ramu, bereikalingu klausimu nebekyla :)

Citata:

Pradžioje rašė simasjuste (Post 131637)
o tau samsungai labai blogai del to uzsivedimo ar tik nervina kad leciau uzsuka? man zinok taip pat sia ziema kelis kart leciau uzsuka starteris. Sia savaite net nusipurte visas variklis,
bet laukiu siltesniu oru...

na tai kad jis leciau suka tai tap, bet kad va vakar jis visai neuzsuko. tiksliau net nebande. visos indikacijos plieske kaip reikianat, salono apsvietimas taip pat pilnu galingumu sviecia, o sukt starterio nenori. siaip idomus reiskinys :) cia turbut del to infra redo rakto taip? kad klaidu neprigaudytu nukritus itampai?

Lengvas 2011-02-19 19:14

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 131645)
Jūs bent kartą perskaitykit Owners manual, kiek klausimų jis jums atsakys:wave:

Lirtuviai tokius dalykus skaito tik tada kai kas nors nebeveikia :xx:

Edgis 2011-02-19 19:26

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 131665)
tai i sia skilti butu galima ta manuala imesti, arba atskira skilty manualams sukurti :) butu super, kada reikia ko pasiieskai ir ramu, bereikalingu klausimu nebekyla :)

Galima, tačiau būk malonus ir prisidėk prie informacijos rinkimo. Forume jau buvo tema apie juos, surask (na kad ir google pagalba) ir sudėk nuorodas.:wave:

iMechanic 2011-02-19 19:28

Ok, pasistengsiu padaryti viska ka galima tuo klausimu :)

iMechanic 2011-02-19 20:02

C_class_Owner's_Manual.pdf - 1.6 Mb

na pradziai tikrai uzteks, tad naudokites i sveikata :)

iMechanic 2011-02-21 18:55

ivaziavo siandien veikejas i vairuotojo dureles mano. siaip moldingai nenulakste, bet ilenkta taip solidziai. kiek kazin tiketis is draudimo? ar kiek galiu saukti jei suma netenkins?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.