MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   neveikia centrinis prie salciu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11555)

Kalabacinas 2013-01-28 22:06

neveikia centrinis prie salciu
 
neveikia centrinis prie salciu, virs -5 lapsniu ir salciau neatsidararo durys. Pastebejimas keleivio puseje bandant atidaryti duris su signalizacijos pulteliu keleivio durys atsirakina kokiai sekundei ir vel uzsirakina o vairuorojo pusei neatsirakina. Cia kalta vakumo pompa po galine sedyne ??? Nes vien del tos problemos nusipirkau vakumo pompa tikrinau visu duru ir bagazines su kuro dangtelio atidarymu vakumo kaip ir neleidzia bet tikrinau garaze o ten silta buvo tai dabar neaisku. Gal kas yra susidures???

Rolandasss 2013-01-28 22:27

Manau, kad tai del salcio. Tiesiog kazkur pasala tos visos plastmases ir tas kur turi issokt neissoka pilnai. Atsilus masinai, arba ranka stuktelejus per ta vieta is vidaus viskas susitvarko. Dazniausiai taip buna is po nakties salciu.

ldalius 2013-01-29 09:30

yra tik du dalykai galimi:
1. Sunkiai vaikšto vienas ar keli durų užraktai nematę švaros ir tepalo visą savo gyvenimą. Plius dar gavę drėgmės ir šalčio jie dar sunkiau vaikšto
2. Yra nedidelis sistemos nesandarumas, ko pasekoje neužtenka oro pūtimo durų atrakinimui. Užrakinant sistemoje vakuumas, atrakinant oras pučiamas

Kalabacinas 2013-01-29 22:18

supratau gal turi ziniu koki slegi turi pusti ta pomba ??? Manau bus vairuotojo dureliu atidarymo mehanizmas uzkerpejes nes kazko man sunkiai su raktu atrakineti .
Didelis dekui uz patarima.

juozavas 2013-01-30 05:44

tai gal pirma sutept reikia? idomu tik, ar per spynele uztenka.

Geduitis 2014-01-24 10:39

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 251833)
tai gal pirma sutept reikia? idomu tik, ar per spynele uztenka.

man irgi taippat,tik toks ispudis kad jei pompa kokia sekunde ilgiau pustu,tai suspetu atsidaryti ,o tai kitos atsidaro o vairuotojo puses nespeja atidaryti,tai ir iskart visas uzdaro.Gal kas yra susidures,gal kokiu budu imanoma pailginti pompikes darbo laika atidarant

barakas 2014-01-26 19:39

Citata:

Pradžioje rašė Geduitis (Post 311338)
man irgi taippat,tik toks ispudis kad jei pompa kokia sekunde ilgiau pustu,tai suspetu atsidaryti ,o tai kitos atsidaro o vairuotojo puses nespeja atidaryti,tai ir iskart visas uzdaro.Gal kas yra susidures,gal kokiu budu imanoma pailginti pompikes darbo laika atidarant

man lygiai taip pat keleivio durys atsirakina sekundei o vairuotojo neatsirakina ir po sekundes vel uzsirakina. Tai darau keleivio duris ir atsidarau vairuotojo arba su raktu ir tikiuosi kad salciai greitai baigsis :) pirkau vakumo testavimo pompa nesandarumo neradau bandziau tepti bat bat :) teko geriau prisitaikyti prie laikinu salciu

Tomskis 2014-01-26 19:52

nu man vairuotojo neatrakina (kartais, ne visada, tik rytais), bet neuzsirakina. Net neiskojau slieku, nes salta krapstytis masinoj, kiek cia tu salciu.

fanatiK 2014-01-29 21:30

jo. sutinku ir as kad salta, bet manam w202 spynutes megsta uztraukt, ypac po moikes,o kai reikia stovet ir maigyt signalke kol uzrakina tai dar salciau, plius kaimynai skersi jau ziuri kai cypinu gryzes signalke

MBD 2014-01-29 21:39

Kad nekurt naujos temos, parasysiu cia:w210 neatsidaro abi galines durys, nei is isores nei is vidaus, su salciais nesusije, nes bandyta ir atsildzius. Pries ziema irgi kartais pastrigdavo,o dabar is vis ate, zodziu w210 kupe:) Uzsienio forumuose nieko doro neradau apie tai, gal kas buvot susidure su tokia problem?
P.S. gerai tik, kad ne mano masinai, o zmonos :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.