MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Grill :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20277)

Tomskis 2017-07-16 18:24

Apsviesk ka reiskia netiesiogiai?

Hunter 2017-07-16 18:26

kad tarp mesos ir ugnies yra kliutis

vampyras 2017-07-16 18:33

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476895)
Net nežinau kaip pavadint: taco, tortila, atviras kebabas... Žodžiu - tex mex :)
Supjaustom plonai jautiena, išmaišom su aštriais jautienos prieskoniais, grūstais pipirais ir česnaku, apskrudinam (galima ant ugnies, galima keptuvėj).
Padažas: nulupti, tarkuoti agurkai, graikiškas jogurtas (arba grietinė), išspaustas česnakas, grusti pipirai, druska, alyvuogių aliejus ir citrinos/laimo sultys. Viska sumaišom pagal skoni.
Ant tortilos lapų dedam chederio, tada salota, rukola, padažas, mėsa, pomidorai ir vėl padažas. Kas mėgsta aštriai - dasivarot jelapeno. Nepadauginkit su turiniu, nes nesusivynios :D (pas mane matosi klaida). Tada viska suvyniojat ir ant Bono netiesiogiai ant akmens. +- 200 laipsniu +- 3 min. Kas turit grill presa/akmeni galit ant viršaus užmest, gausis tikrai kebabas :D

Skanaus :)

Seip supratau tavo temos negalima skaityti velai vakare, ir anksti ryte :D
P.s. Kiek "skuriliu" turi tavo jalapenjo? man iki 50k astrokas ketciupas :D
P.p.s. primink kada pas taves bus meetas :D

Apple 2017-07-16 19:16

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 476961)
Apsviesk ka reiskia netiesiogiai?

Hunter jau atsakė. Kai virš žarijų dedi keramikinį akmeni ir tada nedega paviršius, o kepa. Aš dedu viena akmeni prie šariju ir dar viena viršuj.

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 476963)
Seip supratau tavo temos negalima skaityti velai vakare, ir anksti ryte :D
P.s. Kiek "skuriliu" turi tavo jalapenjo? man iki 50k astrokas ketciupas :D
P.p.s. primink kada pas taves bus meetas :D

Tu pas mane visada laukiamas (jei neišbrauksi manęs iš draugų sąrašo dėl KIA :xx:).

Meetas bus, kai būsi LT :lithuania:

P.S. Tu apie aštrumą? Pas mus nerašo apie tai ant pakuočių, tai nežinau. Bet šiaip jelapenas nėra iš aštriųjų pipirų :)

vampyras 2017-07-16 19:51

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476965)
Hunter jau atsakė. Kai virš žarijų dedi keramikinį akmeni ir tada nedega paviršius, o kepa. Aš dedu viena akmeni prie šariju ir dar viena viršuj.



Tu pas mane visada laukiamas (jei neišbrauksi manęs iš draugų sąrašo dėl KIA :xx:).

Meetas bus, kai būsi LT :lithuania:

P.S. Tu apie aštrumą? Pas mus nerašo apie tai ant pakuočių, tai nežinau. Bet šiaip jelapenas nėra iš aštriųjų pipirų :)

Tam ir yra draugai, ar sunki diena, ar neteisingas sprendimas, tave palaikys. :)
As kaip visada atvaziuosiu neprasineses, pasuksiu jog islipau is kelto klaipedoje, kurk grilli tuoj busiu :D

Rykštė 2017-07-16 20:39

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 476963)
Seip supratau tavo temos negalima skaityti velai vakare, ir anksti ryte :D
P.s. Kiek "skuriliu" turi tavo jalapenjo? man iki 50k astrokas ketciupas :D
P.p.s. primink kada pas taves bus meetas :D

kad baisiausi jalapeno iki 20k sunkiai traukia,o cia treciarusiai rinkai,kazin ar 10k bus.

Apple 2017-07-16 20:44

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 476969)
Tam ir yra draugai, ar sunki diena, ar neteisingas sprendimas, tave palaikys. :)
As kaip visada atvaziuosiu neprasineses, pasuksiu jog islipau is kelto klaipedoje, kurk grilli tuoj busiu :D

Numeri turi, jau kai priplaukinesi uosta - skambink :D

vampyras 2017-07-16 20:48

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476975)
Numeri turi, jau kai priplaukinesi uosta - skambink :D

Pries sedant i kelta, garsiai sauksiu meetas :D
Apple tu mane pazysti, as megstu tyliai be dideliu balionu :)

Apple 2017-07-23 14:43

2 Attachment(s)
Desertas :)
Bananas per puse, ant virsaus tarkuoto sokolado ir zefyriuku. Pakepam kol bananas suminkstes, skonis - pasaka :)

Tomskis 2017-07-23 20:45

Mesyte geriau :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.