MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W213 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=204)
-   -   All terrain vibracija apsiukinėjant vietoje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=27834)

LIO 2024-01-30 10:08

All terrain vibracija apsiukinėjant vietoje
 
Sveiki, turiu tokią problemą, auto S213 e220 4matic all terrain 2017. Jau 3 metus eksplotuoju, bet niekaip nepavyksta rasti problemos, o problema ta, kad jei pvz stovint vietoje išsuki ratus ir pradedant važiuoti juntama stipri vibracija per visą automobilį, toks jausmas, kad kažkas trukdytų, bet nei jokių garsų nieko nėra, ratus ištiesinus vibracijos nebėra... Keisti pusašiai, priekinis reduktorius, daug visokių pakabos elementų, niekas nepadeda :dauzo: Gal kažkas esat susidūrę? arba gal kažkam su kita 4x4 mašina kažkas tokio buvo?
Dėkoju už nuomones :wave:

Artunas 2024-01-31 19:17

Citata:

Pradžioje rašė LIO (Post 548244)
Sveiki, turiu tokią problemą, auto S213 e220 4matic all terrain 2017. Jau 3 metus eksplotuoju, bet niekaip nepavyksta rasti problemos, o problema ta, kad jei pvz stovint vietoje išsuki ratus ir pradedant važiuoti juntama stipri vibracija per visą automobilį, toks jausmas, kad kažkas trukdytų, bet nei jokių garsų nieko nėra, ratus ištiesinus vibracijos nebėra... Keisti pusašiai, priekinis reduktorius, daug visokių pakabos elementų, niekas nepadeda :dauzo: Gal kažkas esat susidūrę? arba gal kažkam su kita 4x4 mašina kažkas tokio buvo?
Dėkoju už nuomones :wave:

Ta pati bėda pas mane su All terrain. Susukus ta vibracija, bet aš nieko nedariau. Važiuoju ir tiek.

LIO 2024-02-04 10:52

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 548245)
Ta pati bėda pas mane su All terrain. Susukus ta vibracija, bet aš nieko nedariau. Važiuoju ir tiek.

Važiuoju ir aš, bet siaubingai nervuoja... :dauzo:

AndreFreire 2024-02-08 08:03

Šalia temos, bet senesnės kartos Audi automobiliai irgi turi šitą problemą. Bandžiau aiškintis, nes labai erzino, tai drebėjimas baigdavosi kai išraukdavau ABS saugiklį. Vadinasi ji mato per daug didelius ratų apsisukimo skirtumus ir bando blokuoti ratus, nes mano, kad klimpsti. Galbūt ir su MB tas pats.

LIO 2024-02-09 17:25

Citata:

Pradžioje rašė AndreFreire (Post 548266)
Šalia temos, bet senesnės kartos Audi automobiliai irgi turi šitą problemą. Bandžiau aiškintis, nes labai erzino, tai drebėjimas baigdavosi kai išraukdavau ABS saugiklį. Vadinasi ji mato per daug didelius ratų apsisukimo skirtumus ir bando blokuoti ratus, nes mano, kad klimpsti. Galbūt ir su MB tas pats.



Įdomi mintis, reikės pabandyti. Ačiū

kazinak 2024-02-12 07:54

Citata:

Pradžioje rašė LIO (Post 548277)
Įdomi mintis, reikės pabandyti. Ačiū


Tai sita patikrinti turetu utekti ESP isjugti .
Seip panasiai ir su porsche yra , bet paskambinus pasake kad viskas taip ir turi veikti .

AndreFreire 2024-02-13 06:52

Man ESP išjungimas nepadėjo, reikėjo išimti maitinimą.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.