MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Pamokinkit kaip susiremontuoti neveikianti centrinį užraktą W124 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8769)

inferno 2011-12-28 23:07

Pamokinkit kaip susiremontuoti neveikianti centrinį užraktą W124
 
gal kas bandė ? užraktas neveikia tačiau kai papumpuoji bagažinėj esančia pompele prie bako tai visi užraktai pakyla ir durys atsidaro ...

djedga 2011-12-28 23:14

Citata:

Pradžioje rašė inferno (Post 183882)
gal kas bandė ? užraktas neveikia tačiau kai papumpuoji bagažinėj esančia pompele prie bako tai visi užraktai pakyla ir durys atsidaro ...

jei neveikia centrinis ta rankenele gali bako dangteli atsirakint.

inferno 2011-12-29 07:47

Citata:

Pradžioje rašė djedga (Post 183883)
jei neveikia centrinis ta rankenele gali bako dangteli atsirakint.

na ta aš suprantu bet reikalas tame kad aš ja kai papumpuoju ji man atstumia visų duru tuos pypsikus :)

mikis 2011-12-29 08:30

tai kas tau neveikia nesuprantu? pats centrinio blokelis nesudirba? ar suputeliu signalkes nesudirba? :) smulkiau kolega smulkiau., jeigu su pompike uzsidarai ir atsidarai, vadinas sandarumas yra, niekur neleidzia, toliau jau tu pratesk :>

Citata:

Pradžioje rašė inferno (Post 183891)
na ta aš suprantu bet reikalas tame kad aš ja kai papumpuoju ji man atstumia visų duru tuos pypsikus :)


inferno 2011-12-29 17:10

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 183895)
tai kas tau neveikia nesuprantu? pats centrinio blokelis nesudirba? ar suputeliu signalkes nesudirba? :) smulkiau kolega smulkiau., jeigu su pompike uzsidarai ir atsidarai, vadinas sandarumas yra, niekur neleidzia, toliau jau tu pratesk :>

nu signalizacijos nera... ir neatsidaro vairuotojo durys raktu tai reikia per keleivio darinėtis ... norėjau sukeist spyneles vietom bet nesigavo išimt :) o kai papumpuoji pompele tai tik atsidaro ... užsidaryt neužsidaro...

mikis 2011-12-29 18:41

raktas normaliai pasisuka? ir jeigu neatidaro nusijemes apsifke turi pamatiti savo problema :) nieko ten stebuklingo nera

Citata:

Pradžioje rašė inferno (Post 183947)
nu signalizacijos nera... ir neatsidaro vairuotojo durys raktu tai reikia per keleivio darinėtis ... norėjau sukeist spyneles vietom bet nesigavo išimt :) o kai papumpuoji pompele tai tik atsidaro ... užsidaryt neužsidaro...


inferno 2011-12-29 19:27

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 183961)
raktas normaliai pasisuka? ir jeigu neatidaro nusijemes apsifke turi pamatiti savo problema :) nieko ten stebuklingo nera

raktas nesisuka visai vairuotojo spynelėj

Darius 2011-12-29 21:53

Tai į tą spynelę purški kokio ploviklio ir bandai po truputį judinti raktą. Ir taip vis papurkšdamas judini kol išsijudins ir apsiplaus visi nešvarumai spynoje. Ir dar variantas, kad keista rankenėlė ir raktas netinka širdelei :confused:

ufonautas 2011-12-29 23:10

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 184008)
Tai į tą spynelę purški kokio ploviklio ir bandai po truputį judinti raktą. Ir taip vis papurkšdamas judini kol išsijudins ir apsiplaus visi nešvarumai spynoje. Ir dar variantas, kad keista rankenėlė ir raktas netinka širdelei :confused:

Prie to pacio ir as mazumele prisijunksiu ;)
Musu W124 CE300 rakinasi visos spynos,bet centrinis sudirba tik rakinant keleivio dureles arba bagazine,tai itariu jamt vairuotojo duru apsypkes ir knistis ten:confused:
Gal ir durnai as cia,bet prie progos pasikonsultuot;):geda:

Darius 2011-12-29 23:25

Na taip. Lupk ir žiūrėk kas ten bus. Gal atjungta ar nulūžę kas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.