MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   w220 320 cdi nesiveda (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10875)

tthomass 2012-10-27 16:23

w220 320 cdi nesiveda
 
iskilo beda is ryto is niekur nieko nebesiveda starteris suka, o naudos nera, nesikuria, prisijunge man prie kompo tai meta klaidas kad purkstuku bedas,tai purkstukus ziurejom, tai viskas twarkoj, tai galvojau kad pagrindiniam variklio kompe beda, tai pakeiciau viena, taspats galvojau gal beda nupirktam kompe, tai nupirkau kita, bet wistiek tas pats. db pradejom ziureti pravotke, bet ir tai neaisku, kas galetu buti. gal kas susidure?

Tomskis 2012-10-27 17:35

nagingas zmogus esi, ciut kas iskart kompus perki, viena , antra :D

Marozas 2012-10-27 18:42

Crank position sensor gali buti. nezinau kaip lietuviskai:) taip pat kuro siurblys gal per mazai slegio paduoda

zyle22 2012-10-27 18:46

o kaip jus ziurejot tuos purkstukus,tikrinai an stendo?

mersiukasss 2012-10-27 18:51

Citata:

Pradžioje rašė tthomass (Post 236408)
iskilo beda is ryto is niekur nieko nebesiveda starteris suka, o naudos nera, nesikuria, prisijunge man prie kompo tai meta klaidas kad purkstuku bedas,tai purkstukus ziurejom, tai viskas twarkoj, tai galvojau kad pagrindiniam variklio kompe beda, tai pakeiciau viena, taspats galvojau gal beda nupirktam kompe, tai nupirkau kita, bet wistiek tas pats. db pradejom ziureti pravotke, bet ir tai neaisku, kas galetu buti. gal kas susidure?


oij cia gali buti daug bedu pradedant purkstukais, baigiand davikliais ir kuro sistemos sandarinimo gumelem:D man viena karta buvo nusproges alkuninio veleno padietes daviklis, o daba neperseniausiai tereikejo tik visas gumeles pakeisti ir vel kaip bitute:D:zenklas:

Marozas 2012-10-27 20:35

crank position sensor, tai turbut ir yra tas alkuninis daviklis:)

Hunter 2012-10-27 21:05

Alkuninio veleno padeties daviklis

woodoooo 2012-10-27 21:22

man ir idomu kaip jus tuos purkstukus ziurejot?

vampyras 2012-10-27 23:21

Citata:

Pradžioje rašė tthomass (Post 236408)
iskilo beda is ryto is niekur nieko nebesiveda starteris suka, o naudos nera, nesikuria, prisijunge man prie kompo tai meta klaidas kad purkstuku bedas,tai purkstukus ziurejom, tai viskas twarkoj, tai galvojau kad pagrindiniam variklio kompe beda, tai pakeiciau viena, taspats galvojau gal beda nupirktam kompe, tai nupirkau kita, bet wistiek tas pats. db pradejom ziureti pravotke, bet ir tai neaisku, kas galetu buti. gal kas susidure?

imesk geriau klaidos koda.

tthomass 2012-10-28 11:37

;)
 
na jei alkuninio veleno daviklis tai tik siltas nesivestu, o cia iswis nesiveda, o purkstukus aisku ant stendo, siogeris nagingas, o kompus pirkau nes sako kad nekrauna man trieju purkstuku tai ir galvojom, kad kompas neduoda sroves, ir nekrauna, o pasirodo signalizacija trumpina kaskaip laidai buvo netaip pajungti, tai kol liga suradom , bet jau viskas veikia, tai va :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.