MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Kokias koloneles patartumet i CLK (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2526)

pucenas 2009-09-07 16:21

Kokias koloneles patartumet i CLK
 
taigi nusprendziau pakeisti koloneles (bent jau gale) nlb noriu nieko perdarineti ir t.t., kad eitu i orginales skyles ideti kokies normalesnes ir pajunkti per stiprintuva, tada ziureti jai dar trux deti koki nedideli suba i bagazine, ka patartumet gal kas zino konkreciai ka nors. Ir gal zinot kokio dyzdio ten skyles gale palanges CLK w208 :aciu:

Edgaras 2009-09-07 17:59

o pas tave gale apvalios ar elipses ?
jei apvalios tai tada pasiziurek kiek cm skersmuo.
as pas save dabar i duris susidejau focal komponentus tai labai patenkintas esu.
tik reiktu dar vieno stipreko jiem nes nuo mago neisgroja tiek kiek gali

pucenas 2009-09-07 18:14

apvalios ir idomiai idetos lb, magnetais i virsu :) o as irgi galvoju deti kad per stiprintuva pajunkti nes cenajam c124 buvo idetos JBL elipses pajunktos per stiprintuva nereikejo man jokio subo ir pan lb gerai grojo :)

Edgaras 2009-09-07 18:27

tai gerai kad apvalios. bet vistiek manau reiktu deti magnetais i apacia o jeigu netelpa tai kokius nedidelius podiumus padaryt. :)

siaip ar taip tokiais klausimais bent jau as tai daugiau info randu sitam forume:
http://forumas.i-klubas.lt/index.php
ir dizainas kaip mb1 :D

irr02 2009-09-07 18:28

Pucenas, siaip patariu nemetyt pinigeliu veltui neispausi nieko is aftermarketo.
Nebent esi pasiruoses keist izoliacines medziagas irgi, nes jei pakeisi kolonkes pasikeis skambesys, per galingos bus atsiras barskesiai, neverta... Geriau tavo vietoje pataupyciau money ir pirkciau visa Bose rinkinuka, kartu su Bose amplifer. Turesi 7.1 Erdvinio garso sistema. Neblogas variantas. Na cia mano asmenine nuomone, o toliau sprest tau paciam :)

pucenas 2009-09-07 18:34

Citata:

Pradžioje rašė irr02 (Post 37985)
Pucenas, siaip patariu nemetyt pinigeliu veltui neispausi nieko is aftermarketo.
Nebent esi pasiruoses keist izoliacines medziagas irgi, nes jei pakeisi kolonkes pasikeis skambesys, per galingos bus atsiras barskesiai, neverta... Geriau tavo vietoje pataupyciau money ir pirkciau visa Bose rinkinuka, kartu su Bose amplifer. Turesi 7.1 Erdvinio garso sistema. Neblogas variantas. Na cia mano asmenine nuomone, o toliau sprest tau paciam :)

as tau visiskai pritariu bet nenusiteikes as moketi tukstanciu tai ir galvoju kaip ce prasisukti pigiau ir kad siektiek kokybiskesnis garsas butu vuduja nes dedant backa jau "bumses" ir lauke o man nereikia kad girdetu visi kiti ka as klausausi man reikia kad skambetu graziai vuduje o db to nera tikrai, kaip noretusi :)

bitch 2009-09-07 18:35

Jei nori subo tai reiks keist ir priekine sistema, kad susigrotu. Jei gale yra subas tai koloneles is palanges isvis reikia ismesti. Geriausias variantas butu elipses i gala sugrusti kokios geresnes firmos. O siaip geriausia butu pradeti nuo priekio uz 1000lt prieki jau normalu turetum. Tada ateiti suba galetum prisitaikyti ir mageli geresni isigyti :)

pucenas 2009-09-07 18:38

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 37987)
Jei nori subo tai reiks keist ir priekine sistema, kad susigrotu. Jei gale yra subas tai koloneles is palanges isvis reikia ismesti. Geriausias variantas butu elipses i gala sugrusti kokios geresnes firmos. O siaip geriausia butu pradeti nuo priekio uz 1000lt prieki jau normalu turetum. Tada ateiti suba galetum prisitaikyti ir mageli geresni isigyti :)

tai kad prieky normaliai ir taip groja priekiu patenkintas esu bet gale tai nieko gero

bitch 2009-09-07 18:41

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 37989)
tai kad prieky normaliai ir taip groja priekiu patenkintas esu bet gale tai nieko gero

Tai tau boso is galo truksta ar nori kad ir ten dainuotu ir tu girdetum ?

Edgaras 2009-09-07 18:42

tai vistiek vazineji ne gale sededamas :xx: dar tuo labiau kaip masina coupe :)
isimesk koki suba i bagazine ir uztenka.
as pats dabar is galines palanges viska isemes ir palikes tuscias skyles :D investuosiu geriau i priekines koloneles


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.