MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Degalinių gudrybės (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7748)

samagonas 2011-08-07 13:47

Tai pas mane, tikriausiai shaldo tas talpas ? :xx: Lauke 45 shilumos,benzas per krashtus ish talpu bega :)

ruffis 2011-08-07 14:22

O gali papasakot kaip jie tas talpas sildo? Su radiatorium, fenu, tenu?
Visos talpos po žeme buna, tai man idomu pasidarė kaip ten sildo? Turbut su kurmiais sutartis sudarė :)))

FAT 2011-08-07 15:11

Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 160064)
O gali papasakot kaip jie tas talpas sildo? Su radiatorium, fenu, tenu?
Visos talpos po žeme buna, tai man idomu pasidarė kaip ten sildo? Turbut su kurmiais sutartis sudarė :)))

Trinties pagalba, recirkuliaciniu budu, kitur tenais

FAT 2011-08-07 15:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 160042)
tu supranti kad degalines tai yra privatus verslas? tai tas pat kas eit i turgu ir rekaut ant bobutes kad pas ja agurkai brangus ir pan. kas kaip nori, tas taip parduoda savo preke, tu esi pirkejas, turi teise rinktis, nepatinka, pirk kitur. o tas kuris daro bizni, daro taip kaip nori, kaip sugeba ir pan, kiekvienas suinteresuotas daugiau pinigu uzdirbt, o ne labdara uzsiiminet

Del kainos klausimu nekyla, bet jei bobute vietoje 1kg pasveria tau 800gr. agurku tai kvepia ATPK, o kai kuriais atvejais net BK

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 160059)
Tai pas mane, tikriausiai shaldo tas talpas ? :xx: Lauke 45 shilumos,benzas per krashtus ish talpu bega :)

Jei saldytu, kuras tau per virsu nebegtu, o daugiau vietos atsirastu

ledas 2011-08-07 15:19

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 160039)
Tu kur gyveni, normalioje teisineje valstybeje, ar su ciabuviais ir indenais vadovaujiesi bandos principais.

matai, cia susiduriame su tokia esmine ir kardinalia problema. pagal mane mes gyvename paralelinej realybej, kurios niekaip kartu nesusisiekia:), nes as negyvenu nei normalioj, nei teisinej valstybej... nzn gal ten pas jus viskas visiskai kitaip :)

samagonas 2011-08-07 15:42

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 160074)
Jei saldytu, kuras tau per virsu nebegtu, o daugiau vietos atsirastu

Tai ir sakau,kad ko gero shaldyti reikia,kad nesiplestu ir nuo karschio per krashtus nepradetu begti :)
Nors jei rimtai, tai esu pastebejas toki dalyka,-parvazhiuoji su autobusu,visa diena atsivazhinejas,kompas rodo,kad autonomija 170km. pastatai autobusa, ateini ryta uzhsivedi (kai nera karshta lauke) jau rodo autonomija ,kokia 120km. , o ash vis galvoju,kas man nakti kura nusiurbineja :)))

Tomskis 2011-08-07 15:55

sakau pilkit is kanistru, nebus problemu, kanistra gali nebent issipust, bet ne susitraukt, tai pirkejui bet kokiu atveju i nauda :) gali ir degalinej i kanistra pilt, jei truks kuro, galesi eit pas operatoriu pretenzijas reikst :)

Darinis 2011-08-07 16:11

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 160042)
tu supranti kad degalines tai yra privatus verslas? tai tas pat kas eit i turgu ir rekaut ant bobutes kad pas ja agurkai brangus ir pan. kas kaip nori, tas taip parduoda savo preke, tu esi pirkejas, turi teise rinktis, nepatinka, pirk kitur. o tas kuris daro bizni, daro taip kaip nori, kaip sugeba ir pan, kiekvienas suinteresuotas daugiau pinigu uzdirbt, o ne labdara uzsiiminet

kad visas prekes pardavinejant taip butu....

juozavas 2011-08-07 16:19

Tai paparastam žmogui, jei ne iš fūrų, tai man atrodo automatinės kolonėlės mažiausiai machinacijų daro, nes viskas automatizuota, minimalus žmogaus įsikišimas - atvarė benzovežis, prijungė žarną, užpildė, išvažiavo, fsio. Užtai pilu nestėj:)

vampyras 2011-08-07 19:38

kam vargti sildyti kura, jaigu galima apgauti temp davikli, ir tada kompas automatiskai skaiciuoja klaidinga kieki :)
pasirodo dar nesuvokietejau :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.