MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   Neuzmaunu ratu R18 ant clk (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5190)

Juozukas 2010-08-25 09:17

Neuzmaunu ratu R18 ant clk
 
Sveiki, iskilo tokia problema - neuzmaunu orginaliu naujesnio E klases (kur eina berots nuo 2002-2003m.) merso ratu ant savo clk. Jie yra r18. Ant galo uzsidejo kuo graziausiai, bet mano varstai per ilgi. Ant priekio uzdejus ratas siekia sake:unreal::unreal::unreal:

Ryskiai prasosi rastafkiu, kaip as suprantu. Kur butu galima nusipirkti tas rastafkes ir kaip jos vadinasi lietuviskai ?

Aciu uz pagalba laukiu atsakymu

Mb 140 2010-08-25 12:45

Citata:

Pradžioje rašė Juozukas (Post 95694)
Sveiki, iskilo tokia problema - neuzmaunu orginaliu naujesnio E klases (kur eina berots nuo 2002-2003m.) merso ratu ant savo clk. Jie yra r18. Ant galo uzsidejo kuo graziausiai, bet mano varstai per ilgi. Ant priekio uzdejus ratas siekia sake:unreal::unreal::unreal:

Ryskiai prasosi rastafkiu, kaip as suprantu. Kur butu galima nusipirkti tas rastafkes ir kaip jos vadinasi lietuviskai ?

Aciu uz pagalba laukiu atsakymu

rietavo gatvej tekina,ten kur pardavieja padangas

jokerris 2010-08-25 16:57

Citata:

Pradžioje rašė Juozukas (Post 95694)
Sveiki, iskilo tokia problema - neuzmaunu orginaliu naujesnio E klases (kur eina berots nuo 2002-2003m.) merso ratu ant savo clk. Jie yra r18. Ant galo uzsidejo kuo graziausiai, bet mano varstai per ilgi. Ant priekio uzdejus ratas siekia sake:unreal::unreal::unreal:

Ryskiai prasosi rastafkiu, kaip as suprantu. Kur butu galima nusipirkti tas rastafkes ir kaip jos vadinasi lietuviskai ?

Aciu uz pagalba laukiu atsakymu

nes ET didesnis, bus kokie 44, daryk kokiu 7mm rastafke, man ir 4 mm uzteko jog nebeliestu, bet daryk ir galaui, nes kad eitu i ta pacia proveza :)

Mb 140 2010-08-25 18:25

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 95769)
nes ET didesnis, bus kokie 44, daryk kokiu 7mm rastafke, man ir 4 mm uzteko jog nebeliestu, bet daryk ir galaui, nes kad eitu i ta pacia proveza :)

daryt reikai tokia kokia prillauso,o ne is galvos ;) nes nezinom koks pas ji net ET

jokerris 2010-08-25 18:57

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 95800)
daryt reikai tokia kokia prillauso,o ne is galvos ;) nes nezinom koks pas ji net ET

nu siaip teisingai,sorry:wave:

Juozukas 2010-08-26 19:30

1 Attachment(s)
wa noriu uzdeti situos ratus.
Gal galit paaiskinti kas tas ET ir kaip nustatyti koks jis pas mane? clk430

Dekui uz pagalba, as nieko neismanau apie ratus ir ju derinima. Visada vazineju su tokiais kokie jau buna ant masinos uzdeti. Ir si karta vazinejes buciau,bet originalus ratai pradejo skilineti...

PANTERA888 2010-08-26 22:06

grazhus ratai

Edgis 2010-08-26 22:14

Citata:

Pradžioje rašė Juozukas (Post 95926)
wa noriu uzdeti situos ratus.
Gal galit paaiskinti kas tas ET ir kaip nustatyti koks jis pas mane? clk430

Dekui uz pagalba, as nieko neismanau apie ratus ir ju derinima. Visada vazineju su tokiais kokie jau buna ant masinos uzdeti. Ir si karta vazinejes buciau,bet originalus ratai pradejo skilineti...

ET dydis bus iškaltas ratlankio viduje, netoli bus nurodytas ratlankio plotis ir t.t. O apie ET yra visa tema, tik susirask ją ratlankių ir pdangų skiltyje:wave:

Juozukas 2010-08-27 15:12

Susiradau ET zymejimus su jusu pagalba,dabar galiu tiksliau pasakyt ko noriu :)

Originaliu ratlankiu ET37
Ratlankiu,kuriuos noriu uzdet ET28

Kokiu rastafkiu cia man reikia ir ar labai ishsikise ratai butu ?

Aciu,laukiu pagalbos;)

samagonas 2010-08-27 15:45

Citata:

Pradžioje rašė Juozukas (Post 96009)
Susiradau ET zymejimus su jusu pagalba,dabar galiu tiksliau pasakyt ko noriu :)

Originaliu ratlankiu ET37
Ratlankiu,kuriuos noriu uzdet ET28

Kokiu rastafkiu cia man reikia ir ar labai ishsikise ratai butu ?

Aciu,laukiu pagalbos;)

Rastavkiu reiktu jei ant ratu kuriuos nori uzhdet ET butu koks 50, bet tavo atveju,manau kad nelabai kas gausis, nes labai jau i lauka ratai bus ir lies sparnus ir viska kas galima,o kokj plotis ? Jei originaliu kokie 8,5 o nauju kokie 7 tai gal ir pagimdysi dar ka nors. Plotis zhymimas raide J.
Kalbu ish savo darzho, nes zhinau,kad ET28 neuzhdechiau nors originalus ET35 berods. C124.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.