MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   012W mano w210 E220 classik (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17460)

vilfoot 2015-11-12 14:29

sveikas atvykes i foruma.na mersas toks kovinis is paziuros.rankas reikia jam prideti.jei su protu viska darysi,tai bus ok

012w 2015-11-12 14:43

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 408766)
sveikas atvykes i foruma.na mersas toks kovinis is paziuros.rankas reikia jam prideti.jei su protu viska darysi,tai bus ok

na dabar jieskou sparnus kitus, veliau reiks pavirinti pora skiliuciu, ir pradesiu tada pilnam perdazymui ruost, tik stoga ne dazysiu. jau supirkias esu dugno chimija. Tai bus koks nors anti korozijos apsauga.

Pavidolis 2015-11-12 16:17

Citata:

Pradžioje rašė 012w (Post 408767)
na dabar jieskou sparnus kitus, veliau reiks pavirinti pora skiliuciu, ir pradesiu tada pilnam perdazymui ruost, tik stoga ne dazysiu. jau supirkias esu dugno chimija. Tai bus koks nors anti korozijos apsauga.

Ka naudosi dugnui? Firmos kokios?

012w 2015-11-12 16:37

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 408781)
Ka naudosi dugnui? Firmos kokios?

Dinitrol dugas, bet ten kur virinsu tempsiu Mipa (запечатыватель ржавчины) veliau epoksidis gruntas ir tada dinitrola. Patikrinta budas su tevo mashina, 2metus atvazinejio veliau pabandem tos vietos pravalit, tai buvome nustiabe kad nesupuve ten buvo.
O taip dar mano vadovas pas ji volva yra tai kai dugna jisai, jai pervirinobtai su dinitrolu prapute, tai jau 7 metai eina ir tik pora vietuosia yra parudija.

Hunter 2015-11-12 16:46

Isties nieko keisto kai taip atrodancia masina daznai stabdo, nes panasu i "norejau bmw, bet dabar visi ant ju taip deda, o ir siaip vien lavonai, tai bent pensininku mersa pabandysiu padaryti panasu i pacanska masina".
Butu nepritiurlinguotas tvarkingas w210 ir normaliai vairuojamas, tai nezinotum kas ta policija
Beje, nusipirk nauja klaviatura, nes sitoj puse mygtuku neveikia

Jexx 2015-11-12 16:48

variklis - uzdelsto veikimo bomba

Somesword 2015-11-12 17:11

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 408786)
variklis - uzdelsto veikimo bomba

papasakok placiau

Gadget 2015-11-12 17:19

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 408786)
variklis - uzdelsto veikimo bomba

Cia gi deforsuotas CDI. Kokios dar bombos? Maisai su Lucas matyt..

Darinis 2015-11-12 17:42

Citata:

Pradžioje rašė 012w (Post 408754)
Nesuprantu, koks tolkas yra nuo to kad pas man tik dvi detalias buvo chruomotos??? suprantu jei dar butu to xorosho ant bamperiu ir moldingai ant duru, a taip kai nera ju, tai kam tos man dvi chruomotos detalias:/ ir tai cia kiekvieno skonio reikalas.
Apie kalpokus ivis tyliu, kam man lietniakus statit, zimai??? Ziemai yra specalius skardines ratai, lietnakai manau yra geriau det vasara;)
apie pries rukines tai kam man jas statit, jei po kokios savaites bamperi reiks ruosti dazimui)))

Nevisai supratai ka tau norejo pasakyt:) sveikas prisijunges:)

Matuzas 2015-11-12 18:06

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 408785)
Isties nieko keisto kai taip atrodancia masina daznai stabdo, nes panasu i "norejau bmw, bet dabar visi ant ju taip deda, o ir siaip vien lavonai, tai bent pensininku mersa pabandysiu padaryti panasu i pacanska masina".
Butu nepritiurlinguotas tvarkingas w210 ir normaliai vairuojamas, tai nezinotum kas ta policija
Beje, nusipirk nauja klaviatura, nes sitoj puse mygtuku neveikia

zmogus parase, kad su gramatika jam nekazkas, baik prisikabinet prie zmoniu. :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.