MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   w220 priekinė važiuoklė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16477)

alteroja 2015-04-30 17:37

w220 priekinė važiuoklė
 
susidūriau su tokia priekinės važiuoklės problema:
susukant vairą - kantelėjimas
staigiau sustojus - kantelėjimas
pradedant vėl važiuot - kanktelėjimas
žodžiu ratas juda pirmyn atgal ir iš to atsiranda garsas
yra minčių?
buvo mintis, kad rato guolis, bet patampius už rato kai mašina nepakelta - jokio laisvumo. ryt dar pasikelsiu ir matysiu geriau.
važiuoklė perrinkta prieš ~15000km, salenblokus prieš mėnesį laiko apžiūrėjau - gražūs, nesuplyšę.
važiuojant bet kokiu greičiu mašina neplaukioja, didesniais greičiais ir nebėra to garso. viskas lėtai važiuojant duobėtu pagrindu, sukiojant vairą, startuojant ir stabdant.
šiandien jau baisiai tingiu landžiot po mersu, ryt bandysiu purtyt, kadangi pirmadienį nuo ryto teks sukti nemažai kilometrų.
http://ci.catcar.info/mercedes_/BM/B...037.100427.png
ar gali būti kaltas nr 65 šarnyras? prisiminiau, kad šitos svirties nekeičiau, nes viskas buvo gerai.

sportbatis 2015-04-30 18:03

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388407)
susidūriau su tokia priekinės važiuoklės problema:
susukant vairą - kantelėjimas
staigiau sustojus - kantelėjimas
pradedant vėl važiuot - kanktelėjimas
žodžiu ratas juda pirmyn atgal ir iš to atsiranda garsas
yra minčių?
buvo mintis, kad rato guolis, bet patampius už rato kai mašina nepakelta - jokio laisvumo. ryt dar pasikelsiu ir matysiu geriau.
važiuoklė perrinkta prieš ~15000km, salenblokus prieš mėnesį laiko apžiūrėjau - gražūs, nesuplyšę.
važiuojant bet kokiu greičiu mašina neplaukioja, didesniais greičiais ir nebėra to garso. viskas lėtai važiuojant duobėtu pagrindu, sukiojant vairą, startuojant ir stabdant.
šiandien jau baisiai tingiu landžiot po mersu, ryt bandysiu purtyt, kadangi pirmadienį nuo ryto teks sukti nemažai kilometrų.
http://ci.catcar.info/mercedes_/BM/B...037.100427.png
ar gali būti kaltas nr 65 šarnyras? prisiminiau, kad šitos svirties nekeičiau, nes viskas buvo gerai.

:D :ploja: pries dvi dienas ta pati pastebejau. tik pas mane sitas garsas atsiranda vaziuojant labai letai ir sukant vaira pvz parkuojantis. kartais ir vietoj sukant atsiranda. bet jis ne visada buna, todel sunku pasakyti is kur jis. ziurejau vairo kolonele - viskas ok. vizualiai apziurejau visas gumas - viskas ok. is kur tas garsas net neisivaizduoju.

alteroja 2015-04-30 18:09

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388415)
:D :ploja: pries dvi dienas ta pati pastebejau. tik pas mane sitas garsas atsiranda vaziuojant labai letai ir sukant vaira pvz parkuojantis. kartais ir vietoj sukant atsiranda. bet jis ne visada buna, todel sunku pasakyti is kur jis. ziurejau vairo kolonele - viskas ok. vizualiai apziurejau visas gumas - viskas ok. is kur tas garsas net neisivaizduoju.

nu tai ir pas mane tas pats.
tik lėtai ir sukant vairą.
ryt viską pereisiu o jei ką reikės važiuot purtyt važiuoklę, nes važiuoklės patikra nėra mano stiprioji pusė...

sportbatis 2015-04-30 18:11

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388416)
nu tai ir pas mane tas pats.
tik lėtai ir sukant vairą.
ryt viską pereisiu o jei ką reikės važiuot purtyt važiuoklę, nes važiuoklės patikra nėra mano stiprioji pusė...

turiu nuliudint, bet googlinau nemazai. zmones prisikeite visko ir gan nemazai - jokio rezultato. as turiu dar tokia minty, kad kazkas susije su kolonele ir skyscio vaiksciojimu. nes uzdejau platesnius ratus ir po ~1000km atsirado sitas garsas.

alteroja 2015-04-30 18:12

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388417)
turiu nuliudint, bet googlinau nemazai. zmones prisikeite visko ir gan nemazai - jokio rezultato. as turiu dar tokia minty, kad kazkas susije su kolonele ir skyscio vaiksciojimu. nes uzdejau platesnius ratus ir po ~1000km atsirado sitas garsas.

tai pas mane toje pusėje tik nr 65 nepakeistas ir vairo traukės angalis (ir tai gali būt pakeistas - nepamenu kuriai pusei keičiau). visa kita abejose pusėse pakeista.

sportbatis 2015-04-30 18:14

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388418)
tai pas mane toje pusėje tik nr 65 nepakeistas ir vairo traukės angalis (ir tai gali būt pakeistas - nepamenu kuriai pusei keičiau). visa kita abejose pusėse pakeista.

labai stipriai abejoju ar is siu detaliu gali eiti toks garsas. nes cia grynai metalas-metalas kontaktas. lyg kokia skarda kazka uzkabintu.

alteroja 2015-04-30 18:16

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388420)
labai stipriai abejoju ar is siu detaliu gali eiti toks garsas. nes cia grynai metalas-metalas kontaktas. lyg kokia skarda kazka uzkabintu.

nu vis tiek kažkoks sprendimas turi būt.

sportbatis 2015-04-30 18:17

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388421)
nu vis tiek kažkoks sprendimas turi būt.

turi but. bet man jau tiesiog laiko gaila aiskintis. siandien 20min pragulejau ir nieko neradau.

alteroja 2015-04-30 18:18

reikės gal dar pirmadienį ryte nulėkt iki viliaus serviso kad išpurtytų jei pats nerasiu kame replės.

sportbatis 2015-04-30 18:21

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388423)
reikės gal dar pirmadienį ryte nulėkt iki viliaus serviso kad išpurtytų jei pats nerasiu kame replės.

kai pakeli visa prieki ir sukineji ratus yra tas garsas? pas mane nera stipraus, bet kartais, kai ratas jau beveik susuktas iki galo, pasigirsta 10kart silpnesnis canktelejimas. vat del to as manau, kad cia kolonele grybauja.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.