MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Dyzelis vs Benzinas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=756)

ovis 2008-10-09 00:00

Dyzelis vs Benzinas
 
noreciau suzinoti sio forumo dalyviu nuomone...kokius automobilius renkates? benzininius ar dyzelinius? ir pasakykit kodel...! as pvz tik uz benza ir niekada nepirksiu dyzelio...(nors niekada nesakyk niekada :D) nebent jei kas padovanotu ir tai pagalvociau ka su juo daryt... :D ieskojau panasios temos kaip ir nebuvo...:nzn:

yamato 2008-10-09 00:09

jei senesnis automobilis, tai imciau tik benza, o jei naujesnis, tai tik dyzeli :)
dyzelis siais laikais ne tik kad ekonomiskas, bet, palyginus, labai galingas :) netgi galingesnis uz toki pati benzinini varikli ;)
pvz: w211 mercedes identiski, tik kad pas viena 3.2 CDI, o kitas 3.2 benzinas, tai dyzeliukas laimi, nes pas ji sukimo momentas didesnis ir vaziavimas smagesnis + maziau tersiama aplinka ;)
pats rinkciausi dyzeli, bet kitiem metam rezgiu toki projekteli, kai i w126 bandysiu idet kazka galingo ;) pvz koki v12 benzinini monstra :seile::seile:

ovis 2008-10-09 00:38

nu ziurint kur ta dyzelio galia naudosi...dar beto galima ir cipa padaryt taip pat galios dasides...bet kiek esu girdejas ir su naujasniais dyzeliais "piesti saules" ir drauguoti ant kiekvieno sviesoforo nesveika :) nebent tu kalbi apie kitoki vazinejima... :) o tas v12 tai jauciu bus savaitgaline masina :D:ralis:

dyzelis 2008-10-09 08:26

as uz abu :bounce: kasdieniam vazinejimui tiktai dyzelis, nemtau reikalo pilti daug kuro kur reikia tiktai nukakti is tasko A i taska B, o vat pasivazinejimui, smagiam laiko praleidimui, adrenalino palaikymui, rinkciausi pati galingiusia is pasirenkamos klases, nesvarbu ar tai butu E ar S.

Mygtukas 2008-10-09 16:29

as renkuosi bendza ir imetu dujas:ralis:

mb001 2008-10-09 17:26

visur ir visada tik dyzelis! ekonomija, galia, ilgaamziskumas. nori spaudi, nori ramiai vaziuoji, bet visada ekonomiskai :)

Edgaras 2008-10-09 17:27

kazkada turejau tris masinas benzus ir po to nusprendziau ekonomiskai vazinet tai nusipirkau dyzeli... aisku ten to ukininku gaudavau daug pigiau dar kai mano vazinejimas bilekur kasdiena po 100km mieste tai ant kuro pasijaute pigumas, bet to dyzelio remontas tai 10 kartu brangesnis... vientik kuro siurblys benzui kainavo 150lt o dyzeliui 1500 (be istatymo) plius dyzelines masinos kaina didesne. tai ten tuos kelis tukstancius kuriuos uzmoki brangiau uz dyzeline masina geriau pasilikt benzui uzpilt.
dabar po to dyzelio pasiemiau benzini MB ir dziaugiuosi iskeites :xx:

algimantas 2008-10-09 19:22

Man asmeniškai tai svarbiausia MERCEDES, o benzinas ar dyzelis jau antroj eilej. Aišku viskas atsiremia i pinigus, bet jei jau išgali nusipirkt MERCEDES, tai manau rasi budu kaip ji ir išlaikyt. Kaip sakoma, yra duonos,bus ir druskos. Tad sekmes besirenkant modeli.

nova 2008-10-09 19:39

dujikes - mano pasirinkimas! :uubabe:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.