MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   FUN500 - W124 500E (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20215)

FUN500 2017-06-20 00:29

FUN500 - W124 500E
 
Manau pribrendo laikas sukurti tema. Kas nera forumo naujokas tai manau zino kad turiu ta masina. Tema sukuriu po ilgo laiko tarpo po masinos isigyjimo, todel jau esu sudares nuomone ir kazkokia patirti turint sita auto. Galiu pasakyti - pirkinis pasiteisino 100%!! Kokiu lukesciu tikejausi ta ir gavau, gaunu ir su nekantrumu laukiu kaskart progos kai galiu pasimegauti vairuojant ji.
Jausma koki gaunu vairuojant ji.. nzn sunku surast apibudinima. Cia kaip gerti kava visokiose dabartinese madingose kavu barose ir po to atvykti i koki nors maza italiska miesteli ir uzeiti ir maziuka sena kavos krautuve, kur vietoj galima ir atsigerti espresso is svieziai ismaltu pupeliu, nuo kurios akys atsimerkia zaibiskai o kartus skonis palydi tave dar keleta valandu. Taip ir cia, kiekvienas kikcdown'as atveria akys o maloni euforija nuo vaziavimo lydi iki vakaro. Ir esme ne tame kad pajauti kazkoki neitiketina pagreiti, o greiteja jis gerai, bet tiesiog sedint viduje ir ziurint i sena W124 panele smegenis nelaukia to ir nera tam pasiruosusios.
Grystant prie masinos: 1992m pagal vin koda ir 1995 pirmos registracijos. Originaliai buvo pilkas bet pilnai nudazytas juoda spalva. Perkant gavau nemaza papke istorijos aptarnavimu ir ivairiu popieriu, bet tiesa per visa laika kiek turiu masina ir ta papke nei karto as ja rimtai nebuvau atvertes ir paskaites :) siai dienai rida 289xxx km
Pradejau ieskoti rimtai 2015 vasara, apziureti buvo 4 masinos (is pigesniu segmento) ir uz ta suma ka galejau sau leisti tai buvo labiausiai atitinkantis reikalavimu ekzempliorius.
Perkant atrode taip
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/YhVTz"><a href="//imgur.com/YhVTz"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
Jeigu vidui perdaug priekaistu neturejau ir apart ismestu guminiu kilimeliu daugiau ten niekas nepasikeite, tai isorei as turejau savo planu.
Masina perdazyta ir su didele rida, todel saugoti juos autentiskuma butu kvaila, ir tiketis kad paskui kai prisizaisiu sutiksiu turtinga pirkeja kuris nepastebes visu situ minusu ir sumokes tiek kiek svajoja gauti kiekvienas pardavejas maziausiai naivu.
Todel, ismestas facelifto priekis su savo "clarglass" optika, sudetos 500E lempos (dekoju Artunai kad sutikai paderinti man daliu pristatyma) oranziniai posukiai buvo planuose sudeti originalius, bet po 38 Eu uz vnt buvo gaila moketi ir sudejau kinija po 7-8Eu uz vnt ir kaip pasirode neveltui. nuo didelio greicio tie posukiai tiesiog iskrenda, tad vienos puses buvo nupirkti 4 posukiai, kol suradau sparno fiksatoriu kampa, kad jie tvarkingai laikytusi. Dabar manau laikas sudeti originalius. Dekoju forumieciui nova kad parupino geltonus posukius i sparnus, labai ilgai vazinejau kaip baltoji varna su baltais posukiais nes tiesiog ju nerasdavau.
Kitas klausimas buvo ratai, kokiu ratu visada norejau zinojau dar ilgai pries isigyjant auto. Radau vokieciose ir kas buvo neitiketina, radau naujus, tad 2016 vasari as tapau laimingoju turetoju MAE Crown Jewel 3 teilig
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/qSuKt"><a href="//imgur.com/qSuKt"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
R18 11J+11.5J. norejau butent 18, nei didesniu nei mazesniu. Buvo ilgas laiko tarpas kol as sudejau ratus, placiau apie tai surasysiu gal kaip nors veliau, bet dabar viskas ok, liko vienintele beda, reikia kokybisku 5mm rastavkiu, nuo kuriu nevibruotu vairas nes prie 90-110 km/h visa vaziavimo malonuma gadina sita durna vibracija..
Si savaitgali mersui buvo padaryta isvyka iki beveik Lenkijos ir atgal, buvau aplankyti kolegos kuris restauroja toki pat 124036. Keleta nuotrauku prisegu
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/coCfR"><a href="//imgur.com/coCfR"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
per savaitgali atsirado naujas modas - "avangarde" groteles, aisku Kinija, nes originaliai ju nebuvo W124, dar iki galo nezinau ar man patinka kaip jis atrodo su nauju snukiu, bet zinau viena kad ieskau nuolat budu kazka pagerinti!
Ir viena is priezasciu kodel nekuriau temos anksciau, tai manau kaskart kai turiu laiko sukurti tema, imu raktus nuo 500E atsisedu prie vairo ir apie kompa ir lirinius rasymus net neprisimenu:)
Jeigu kazkas domina konkreciai klauskyt, pasistengsiu aprasyti ir jeigu kazkas zino W124 500 savininkus Lietuvoje ir aplink - butu smagu gauti kontakta.

jokerris 2017-06-20 07:06

Na kiek Klaipėdoje teko jį matyti, bei žinant save jog apart 124 geresnės mašinos neteko turėti, bežiūrėdamas nusisuku sprandą :)) žodžių apibūdinti šią mašiną sunku rasti.. tai tiesiog etalonas, istorija, bei labai provokuojantis modelis. :) labai džiaugiuosi Klaipėdoje ją matydamas:) bei gal gyvai teks progos gal apžiūrėti, sėkmės :vairuot:

Willeris 2017-06-20 07:49

Svajonių modelis! Priekio optika super, ryži posūkiai win!
Galinės tos hella irgi gražu, bet aš montuočiau ryžu posūkiu ir gale. Bet overall - superinis modelis ir baltas pavydas! :blush:

Apple 2017-06-20 08:06

:ploja: :ploja: :ploja:

Džiugu, kai svajonės pildois :)

Aš dėčiau FL kapotą su "avantgarde" grotom ir USA posūkius, mano nuomone tada būtų tobula :lithuania:
Ratai kostmosas :uuu:

Robis 2017-06-20 08:26

Su USA posūkiais gerai atrodytų, daug nekainuoja jie:
http://www.ebay.com/itm/Corner-Flash...xWFhuQ&vxp=mtr

pucenas 2017-06-20 08:37

geras senukas, bet kapotas pirmas daug geriau atrode.

Apple 2017-06-20 08:58

Va čia man yra w124 E500 grožio etalonas:
http://www.euroclassicmotors.com/gal.../500e1992.html

simaso 2017-06-20 09:19

super modelis, norėtųs daugiau nuotraukų, kad galėčiau pakritikuot, nes dabar neradau prie ko prikibt :D juokauju.
P.S. china grotelių nedėčiau.

kestasm 2017-06-20 11:14

Ratai geruliai kaip ir pati masina :), o as dar mastau kaip sutalpinsiu tokius siaurus ratus :D

Artunas 2017-06-20 17:42

Dar vienas forumo perliukas :uuu:

Smagu kad ir prie jo tobulinimo pavyko prisidėti :)

Nerealus modelis!!!

StillVirgin 2017-06-20 17:48

Tai vis tik alaus ikalei pakankamai 😀

FUN500 2017-06-20 19:40

Jo, pageriau normaliai :D buvo rimta proga, zmonos 30-tis.
nesu fotografas ir neturejau isvis nuotrauku masinos, apart techniniu su isvertimais iskisimais zarnom ir t.t. butu buve kvaila kurti tema ir remtis vien pasakojimais :))
Simaso, stai tau pakretikavimui mano filtro deze :) zinau kad kolhozas, zinau kad netinka ir man paciam tas modas atrodo kaip turkiskas auksas. Padariau ta membrana vardan garso. Ilgai galvojau ka daryti su ismetimu, kad butu grazu ir nebutu garsu. Ir kaip visada buna, galvojau del ismetimo, o padariau isiurbima. Modas gal labiau vertas BMW, bet sutikau vien todel kad nieko nesimato o efektas yra ir kas svarbu, efektas yra ne lauke, masinos gale, o salone, ten kur yra mano ausys o ne praeiviu. 2800-4500 tame apsuku diapazone atsirado grazus murkimas.
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/YYH4e"><a href="//imgur.com/YYH4e"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

vanix 2017-06-20 20:03

idomiai tu taip tuos numerius nusipirkai dar neturedamas idealiai tinkancios masinos jiems :D
Smagus aparatas, visada zavejo mane E500 W124 :)
Gal turi daugiau foto kaip ratai sedi arkose? Is sono, is arti ir t.t. Ir kokios padangos dabar sudetos? Vis delto sugebejai sugrust 11 ir 11.5J? :unreal:

FUN500 2017-06-20 20:42

Atvyrai pasakius labai skaudus buvo sprendimas bet nuo prekiniu 11J ir ET33 liko tik lipdukas :D tam kad tik prisukti rata prie masinos ir ji judetu reikejo uzdeti 24 mm rastavke ir ko pasekoje ratas ir arkos buvo islindes apie 40mm. foto pries ir po
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/O5WMJ"><a href="//imgur.com/O5WMJ"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Tam kad ispresti islindusiu ratu beda teko mauti lauk 265/35/18 padangas imti i rankas fleksa ir atsargiai prapjauti suvirinimo siule. Paskaiciau ka reikia daryti as surinkau visa info kaip atzymeti pjovimo atstuma, pjauti reikejo mazdaug 7-8mm gyli paskui emiau plaktuka ir stora atsuktuva atskirt vidine dali nuo isorines. Labai jau man patinka mano palanges ir buvo priimtas sprendimas keisti i siauresne tik vidine dali, kad galeciau prisukti ratlanki be rastavkiu, bet ne cia buvo.. paemus vien zvaigzde, be inerio ir lipo jo neeidavo prisukti prie stebules, remesi i suporta, tam kad prisukti naudojama 5mm rastavke. kitaip nera kaip.
Po neilgu galvojimu as apsiginklavau liniotem, slankmaciais, cirkuliais, prisimeniau viska kuo mokyno per braizyvas paskaitas ir buvo padarytas brezinis maksimaliai atitinkantis realybe.
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/IFXzv"><a href="//imgur.com/IFXzv"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
Paklausinejus per foruma ir issiuntes uzklausas i visas google duotus kontaktus kas daro custom ratus is visur gaudavau neigiama atsakyma. ko as tik neprisiklausiau... neapsiimdavo pagaminti niekas. netiketai atsiliepe vienas vokietis, uztikrino kad jis jau gamino tokius dalykus ir keisciausiai dave ir geriausia kaina uz inneriu gamyba. gal kam prireiks, galiu drasiai rekomenduoti sia kontora www.kerscher.ag sorry uz reklama, as is to tikrai nieko neuzdirbu. ir po 3 savaiciu uzsakymas atvyko viskas ok, tiko, aisku surenkant sulauziau galvute o ji OZ ratams labai specifine, teko uzsakyneti kita, gerai Lietuva ne be geru zmoniu, yra vienas Alytaus gyventojas, ratu fanatas, atsiunte man savo iranki tam kartui kad surinkciau ko skubiau. viska surinkau uzdejau padangas ir mersas atsistojo ant situ ratu.
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/Uz5cM"><a href="//imgur.com/Uz5cM"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Priekis R18 10J ET 0-2 kazkur tiek, padangos Pirelli 235/40/18
galas liko be pakeitimu R18 11.5J ET30 padangos Nankang 265/35/18

vanix 2017-06-20 22:01

va cia tai uzsispirimas, pagarba :ploja:
Tai parodyk kaip dabar ratai stovi, matau tik kaip buvo :)

aj, matau antra foto :) superiniai stovi :) netrina arku vaziuojant? Daugiau foto vistiek nepamaisytu, bendro vaizdo :)
Jau galima drasiai i visokius stance renginius vaziuot ir imt prizines vietas :)

FUN500 2017-06-20 23:28

Tai kad neturiu as tu nuotrauku. Parodyciau jei butu. Pasistengsiu padaryt. Del renginiu tai va antrus metus nedavazioju iki Vilniaus, vis nepavyksta suderinti darbus.
Del trinimo dar niekur nieko nepriliete kiek teko pravazioti, tad patenkintas! Nors desiu camber plate, priekiniai ratai netolygiai issikise, tam kad ta trukuma panaikint tik camber, nes su suvedimais jau viskas suzaista. Dar manau reikes pakeisti priekines apatines svyrtis ir galinius balkio didelius salentblokus, ta reikes padaryt siemet! Dar gerai butu rasti sportline vaira geros bukles, esu nupirkes du vienetus is forumieciu, bet nieko gero. Mano vairas persiutas ir oda tokia nelabai patinka man.. ir siaip kaip ir kiekviena sena masina reikalauja laiko ir demesio ir pinigu. Ko sio metu negaliu skirt pakankamai.masinoje neveikia liukas, galiniai galvu atlosalai, antena automatine uzstrigusi, reikia pakeisti issipletimo bakeli, viena hidrauline zarna vairo stiprintuvo, galinis stiklas skyles ir dar kazka. Taipat yra ir korozijos paveiktu vietu.

kosmosila 2017-06-28 20:37

tai posukiai oranziniai originalas?

P.S. kur rasti "usa style" posukius

Apple 2017-06-28 20:46

Citata:

Pradžioje rašė kosmosila (Post 475603)
tai posukiai oranziniai originalas?

P.S. kur rasti "usa style" posukius

eBay

FUN500 2017-06-29 17:49

Posukiai neoriginalus dar, bet as del to ne kompleksuoju perdaug.
Sio metu isvykes i kita projekta tad sitas stovi garaze ramiai
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/Q2jD0"><a href="//imgur.com/Q2jD0"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

augi$ 2017-06-29 23:53

As tai itk ratus pakeisciau nuo pirminio varianto ir manau butu super.O dabar oranziniai posukiai senas kapotas na skonio reikalas. Aparats rimtas aisku,o Obuolio etalonui nera lygiu. Ir tos lempos tamsios gale labai sendina masina ir grozio neprideda.

FUN500 2017-07-31 12:08

Kadangi perdaug neatsitinka su masina, todel nera ka rasyneti. Vakar buvau paliekes iki Siauliu. Viskas kaip ir gerai, tik atvaziaves i siaulius po varyklio gesinimo nustojo suveikineti ausinimo ventiliatoriai, nova, kur krapstyti galus? saugiklius patikrinau :) autostradoje to priverstinio ausinimo nereikia, tai gryzau be problemu, bet po miesta jau nepasitrinsiu.
Siauliose buvau susitikes su forumieciu gedas ir jis maloniai sutiko pravesti ekskursija po Autogedas imone. ka galiu parasyti, nesitikejau tokio masto imones, buvo tikrai smagu ir smalsu pasizvalgyti, nuotrauku nekelsiu is ten.
Is naujienu, surinkau is visu garazo kampu visus savo isigytus Clarion grotuvus ir priedus, ju tarpe DRX9255 japoniskas, DRX9375 su processorium dabar stovi DRX 7375 su vidiniu stiprintuvu. Stiprintuvas priekiui McIntosh 420, galui turiu maza Clariona 602HA, bet realiai man to galo ir tai manau per stovejimo sezona bandysiu kazka surinkti. dabar rinksiu koloneles i standartines vietas, tad jeigu kazkas turi patarymu - welcome.
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/aMW9M"><a href="//imgur.com/aMW9M"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Arnoldas1 2017-07-31 15:42

Patarimas: nepagailėti vibro/garso izoliacijos :)

PSSHHH 2017-09-04 20:39

Yra tautietis Dubline kuris nesenai nusipirko 500E :blush:
Butu tikrai malonu pabendrauti, nes turim nemazai nesklandumu su juo.
https://s26.postimg.org/6vb87xkft/IMG_2822.jpg

slimas 2017-09-07 23:58

Jau garsiakalbius issirinkai? :) Is esmes garsiakalbiams svarbiausia terpe, kurioj dirba jie. Kad ir kokie geri garsiakalbiai, bet jei ore maskatuosis - gros svelniai tariant sudinai. Kaip ir virsuj zmogus sake - garso izoliacija ir jos negaileti. Dar labai rekomenduoju paralonine lipnia juosta apklijuoti aplink garsiakalbi, kad sandariai prisispaustu abloske ir grotu viska i salona, o ne pustu pro sonus. Pas save pasidariau, iskart atsirado smarkesnis midbass'as. :)

FUN500 2017-09-08 00:30

Citata:

Pradžioje rašė PSSHHH (Post 480010)
Yra tautietis Dubline kuris nesenai nusipirko 500E :blush:
Butu tikrai malonu pabendrauti, nes turim nemazai nesklandumu su juo.
https://s26.postimg.org/6vb87xkft/IMG_2822.jpg

Kazkaip praleidau kad kazkas vyksta mano temoje. Dziugu! Jei kuo galesiu padeti - kreipkytes. gal as skaites kitam forume apie tavo drauga, cia ne jis iesko galinio reduktoriaus?

Citata:

Pradžioje rašė slimas (Post 480235)
Jau garsiakalbius issirinkai? :) Is esmes garsiakalbiams svarbiausia terpe, kurioj dirba jie. Kad ir kokie geri garsiakalbiai, bet jei ore maskatuosis - gros svelniai tariant sudinai. Kaip ir virsuj zmogus sake - garso izoliacija ir jos negaileti. Dar labai rekomenduoju paralonine lipnia juosta apklijuoti aplink garsiakalbi, kad sandariai prisispaustu abloske ir grotu viska i salona, o ne pustu pro sonus. Pas save pasidariau, iskart atsirado smarkesnis midbass'as. :)

del kolonesiu dar nieko neapsisprendziau, noretusi senu MB Quart arba Infinity Kappa, bet galutinio sprendimo nera dar. del tos izoliacijos as sutinku visiskai, kai tai daroma profesionaliai, bet mano atvieju ta papildoma izoliacija - tai papildomas dregmes saltinis. o mano merso senam kebului tas salutinis poveikis visiskai nereikalingas.
Pas manes originaliai yra Bose opcija ir koloneles randasi savo uzdarose kapsulose ir daug nuomoniu yra kad graziau uz originalius popierinius dinamikus niekas neskamba, bet kol savo ausim neklausiau tai negaliu teigti. isvardintus auksciau gamintojus klausiau asmeniskai ir man ju skambesys arciausiai mano poreikiu, tik gal jei rinkti Kappa tada prasytusi Alpine mago, jo auksti dazniai tokie sausesni buna, o su mano pasirinktu Clarionu labiau manau i tema gros MB Quartai, tik senu nelabai randu, o nauju seriju koloneliu neklauses ir neturiu nuomones.

Is naujienu tai visiskai nieko nevyksta, nes daugiau negu menesi esu isvykes. netycia vakar landziojant po interneto platybes radau to ko ilgai ieskojau - originaliu MAE rastavkiu ratlankiams! uzsakiau. Tikiosi pagaliau atsikratyti uzknisancios vibracijos, tad po kokiu dvieju savaiciu tureciau buti Klaipedoje ir tuo laiku manau jau atkeliaus ir siuntinukas:)
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/PmkET"><a href="//imgur.com/PmkET"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

PSSHHH 2017-09-08 15:52

Parasiau PM :taip: Na ne dar iki reduktoriaus nedaejom :D

FUN500 2017-09-08 16:53

vienu metu galiu isreiksti ir uzuojauta ir palinketi stiprybes! nes ziurint i kolega, kuris renka 500E praktiskai nuo plyko remo, tai kiek ten darbo, laiko, pastangu, papildomu nenumatytu islaidu, tai 10 kartu apsidziaugiau kad nesiveliau i jokius projektus ir konstrukcijas... daug dificitiniu detaliu tiesiog NLA ir ju paieskom skiriamos tiesiog resursai ir milziniskos pastangos!

ikelsiu viena nuotrauka renkamo merso, kazkaip panaseja i mano jau:) tad manau greitu metu po Vilniu vazines jei ne klonas, bet labai panasus i mano, tik kaip dauguma pritaria facelift priekiui - galesyt megautis ten bus butent toks:)
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/F6qfk"><a href="//imgur.com/F6qfk"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

slimas 2017-09-09 01:58

Is nauju garsiakalbiu rekomenduociau Gladen arba Focal, dar Hertz, bet tik tam tikros serijos. Klauses visu siu firmu bent po pora gaminiu. Grojimo kokybe vargiai kas pralenks sias firmas. O su senais garsiakalbiais irgi yra niuansu. Sunku rasti geros bukles senos gamybos garsiakalbi, tai rite pasvilus bus, tai dar kas ir jau ne tas grojimas, tiesiog pats garsiakalbio cone'as ir surround'as nuo amziaus praranda savo patvaruma, davus daugiau galios issinest gali viskas. As vis gi buciau uz naujus garsiakalbius ir isvardintu firmu, nes technologiju siuolaikiniu jau nepalyginsi su tuo, kas buvo pries 20+ metu :) pas mane pati Hertz stovi, nors ir zemiausios klases garsiakalbiai is Hertz, bet geroj terpej groja svariau uz betkokius originalius popierinius garsiukus :blush:

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 480239)
daug nuomoniu yra kad graziau uz originalius popierinius dinamikus niekas neskamba

Mesk tokias pasakas is galvos.. :laugh: cia zmoniu, kurie apart tu popieriniu garsiakalbiu nieko daugiau gero neklause, paistalai :D tegul tada tokie zmones paaiskina, kodel yra kraunami tokie dalykai, kaip SQ (Sound Quality) audio sistemos automobiliuose, jei jau uz originalius popierinius dinamikus niekas geriau negroja :)

FUN500 2017-09-09 02:23

Turejau omeny originalius garsiakalbius ne siaip paprastus, o 810 opcijos Bose soundsystem. Taipogi viska zinau apie senus garsiakalbius ir ju bedas kurias isvardinai. Nieko neturiu pries tavo isvardintus gamintojus, bet cia butu perlengvas sprendimas, kaip sukrauti Vossen replika, grazu, blizga, aplinkiniams tinka ir gerai. Bet mano nuomone uzmaitinti nuo McIntosh koloneles Hertz ... movitonas :D
Hertz nupirkti pastangu nereikia, nuejei i parduotuve ir isigyjei, o man tas budas perdaug paprastas, megstu uzsikrauti ir matyt del to as ir neturiu dar koloneliu:D
Ir dar, muzikai prioriteto nededu, nebus garso isprotejusio ir galutinio rezultato net nezinau kas gausys.

Arnoldas1 2017-09-09 11:33

Sudėtingesnė ir įdomesnė išeitis, važiuoti į sendaikčių turgų ir ieškoti kolonėlių su tinkamo skersmens garsiakalbiais. SEAS, Peerless ar panašaus lygio gamintojų. Bijant dėti seną daiktą, alternatyva pagal kainą ir kokybę būtų VISATON. Kas liečia garso/vibro - ji yra būtina. Kalba dėl drėgmės kaupimo yra nesąmonė. Kokybiška pūsta guma visiškai nekaupia drėgmės, priešingai nei paralonas.

slimas 2017-09-10 01:12

Citata:

Pradžioje rašė Arnoldas1 (Post 480391)
Kas liečia garso/vibro - ji yra būtina. Kalba dėl drėgmės kaupimo yra nesąmonė. Kokybiška pūsta guma visiškai nekaupia drėgmės, priešingai nei paralonas.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

FUN500 2017-10-25 22:56

kazkaip as cia senai nesireiskiau, manau is naujienu tai vienintelis dalykas kad sudejau originalias rastavkes ratlankiu ir pagaliau atsikraciau vibraciju, taip giliai ilindusiu i pasamone, kad be tu vibraciju atrodo kazkoks kosmosas, nors is esmes tai taip ir turejo buti nuo pat pradziu ir akcentuoti ant to demesio net nereiketu. is tolimesniu planu po truputi perrinkti pakaba, viskas tvarkoje, bet perrinkus gal atkasiu kokiu smulkmenu.
Na ir is naujienu tai atsinaujinau priekine optika. pavyko rasti naujus halogenus Vokietijoje, tai jie jau pas mano drauga. ir Silberauto dave palankia kaina priekiniams stiklams, tai nesusilaikiau nuo atnaujinimu....
https://mb1.ltd/mazos/Photo 16-10-2017, 19 10 59.jpg
https://mb1.ltd/mazos/Photo 16-10-2017, 19 10 52.jpg
https://mb1.ltd/mazos/Photo 25-10-2017, 23 08 00.jpg
https://mb1.ltd/mazos/Photo 25-10-2017, 23 07 58.jpg
https://mb1.ltd/mazos/Photo 25-10-2017, 23 07 56.jpg

ck1 2017-10-30 08:55

Laba,

gal gali parasyt stiklu kodus? Kas yra palanki kaina?

Pincius 2017-10-30 11:01

O kaip suprast tavo lempu stiklus , kiek iziuriu jie ne Eskiniai ,ar kaip cia suprast ?

Willeris 2017-10-30 11:18

tai pas jį prefl priekis ir yra

yamato 2017-10-30 11:24

ant 500E/E500 ilgos-trumpos eina atskiromis lemputėmis ir priešrūkiniai bamperyje ;) todėl ir skiriasi

Pincius 2017-10-30 11:29

nepaziurejau i jo auto foto ispradziu ,dabar jau matau kad kapotas preFL....

FUN500 2017-10-30 12:38

Citata:

Pradžioje rašė ck1 (Post 484003)
Laba,

gal gali parasyt stiklu kodus? Kas yra palanki kaina?

kodai:
000-820-12-66
000-820-13-66
kaina man gavosi 99Eu vnt, bet cia kazkokia afera, ar be pvm ar nzn kaip, Silberis buvo paleides akcija stiklams po 130Eu uz vnt. nes ilga laika nebuvo ju prekyboje isvis, geriausia kaina kokia man pasiule po 120, o paskui kazkokiu stebuklu gavosi po 99 bet cia be popieriu. kaip kas nzn, pinigus daviau stiklus atsiemiau.

Is ryto buvau susitikes su kebulistu, nusimato truputi suvirinimo darbu, nes domkrato vietos papuvusios ir po akumu prarudijo kiaurai jau. Tai meistras dave ideja gamintis slenkscius isvis be domkrato skyliu, sako daug patikimiau bus. Idejos del to? ar buvo kas susidures su tokiu problemos sprendimu? Realiai tai yra pagalves domkratui is apacios ir as asmeniskai nematau tikslo kisti ta vamzdini domkrata kad pakelti masina, tad del tu skyliu nebuvimo nekompleksuociau. prie to pacio perdariciau ir plastikinius slenkscius, panaikinciau tas atidarimo angas domkratams, nes nuolat yra baime jas pamesti, ar kas dar liudniau kad kas islups..

StillVirgin 2017-10-30 13:47

Na, as vistik daryciau su skylemis, kaip ir priklauso, nes visgi modelis ne eilinis, turintis verte, kuomet yra originalus.

Slapyvardis 2017-10-30 14:17

Viduje pagalves domkratui ir skyles vamzdis sujungti i viena detale. Tai jei nematysi, kad ispuva vamzdis, tai neuzilgo ir pagalves susmigs vidun. Ir kas per slenkscius gamintis, gi yra remontines skardos nebrangiai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.