MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   CLS kompiuterio programavimas? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5574)

dedeandrius 2010-10-20 20:57

CLS kompiuterio programavimas?
 
pas mane tokia beda mersas cls 2006m nuo 5000rpm meta misfajari cilindre 8 sake kad ce kompas sustreikavo nes dujininkai litavo laidelius paprastu lituokliu neatjunge kompo bendzininiuo ir jis pradejo streikuoti,dabar dujos isimtos jau,ar tinka kompai benzininiai nuo s klases ar juos naudotus galima prpragruoti??kiek kainuoja mazdauk ir ka patarsite????

Edgis 2010-10-20 21:02

Pirma patarsim parašyt viską rišliai, nes pusę žodžių reikia išsišifruoti:) Paskui būtų gerai, kad pasakytum iš kokio miesto esi, nes tada bus lengviau patarti pas kurį meistrą važiuoti:)

dedeandrius 2010-10-20 21:03

vilniaus

dedeandrius 2010-10-20 21:12

isigijau mersedes cls 500 2006m senas dar motoras,idejo man duju yranga,irpoto prasidejokad ir bendzinu vaziuojant ismesdavo kompiuteris 8cilindre misfajeri,isimiau dujas vistiek tas pats variau diagnostika nerado nieko,babinas keitem vietomis zvakes taip pat laidus irgi,bet nuo 5000apsisukimu imeta chek engine lempute ir atjungia 8cilindra,nuvariau i krasta auto ten idejo kita kompa kiek zinau ji pririso ir sako viskas gerai,sake beda buvo tame kad dujininkai neatjunge kompiuterio litavo dujinio kompiuterio laidis prie bendzininiu purkstuku laidus paprastu lituokliu ir jis sugedo,ar gali buti taip? ir ar galima nusipirkt kita naudota kompiuteri kad man tiktu,nes kiek zinau kad tinka ir nuo S klases senu varikliu nuo 2001m kurie ejo ir ar reiks ji pririsineti???

[ar gali tikti kompiuteris nuo s klases mano mersui ir ar reikia ji pririsineti jei isimtas is kitos masinos????

Edgis 2010-10-20 21:17

Tokie dalykai kaip valdymo blokai ir kompiuteriai taikomi pagal serijinius numerius. Ką galimą pririšt ir prie ko geriausiai atsakytų Rimo servisas arba Silberauto :wave:

dedeandrius 2010-10-20 21:18

kur tas rimo servizas randasi??? gal zinai telefona????

Edgis 2010-10-20 21:19

Citata:

Pradžioje rašė dedeandrius (Post 104931)
kur tas rimo servizas randasi??? gal zinai telefona????

Visi kontaktai: www.rimoservisas.lt
Arba Silberauto http://www.silberauto.lt/mercedes-be...a42dd54414f87a

vampyras 2010-10-21 19:21

Citata:

Pradžioje rašė dedeandrius (Post 104926)
isigijau mersedes cls 500 2006m senas dar motoras,idejo man duju yranga,irpoto prasidejokad ir bendzinu vaziuojant ismesdavo kompiuteris 8cilindre misfajeri,isimiau dujas vistiek tas pats variau diagnostika nerado nieko,babinas keitem vietomis zvakes taip pat laidus irgi,bet nuo 5000apsisukimu imeta chek engine lempute ir atjungia 8cilindra,nuvariau i krasta auto ten idejo kita kompa kiek zinau ji pririso ir sako viskas gerai,sake beda buvo tame kad dujininkai neatjunge kompiuterio litavo dujinio kompiuterio laidis prie bendzininiu purkstuku laidus paprastu lituokliu ir jis sugedo,ar gali buti taip? ir ar galima nusipirkt kita naudota kompiuteri kad man tiktu,nes kiek zinau kad tinka ir nuo S klases senu varikliu nuo 2001m kurie ejo ir ar reiks ji pririsineti???

[ar gali tikti kompiuteris nuo s klases mano mersui ir ar reikia ji pririsineti jei isimtas is kitos masinos????

kompai prisirisa tik viena karta :) todel su devetais bus sunku, reikes tikrai gero diagnostiko kad sugebetu tai padaryti :)
jaigu jie litavo prie purkstuku laidu tik, nesvarbu kaip juos suliesi kartu prie minuso prie pliuso, pokol degimas isjungtas juose sroves nulis, o jaigu ir sugebejo perdeginti apsauginies varzas ju bus nedaugiau kaip 24 sakyciau valandike litavimo, ir galiausiai silberyje SCN kodavima nauja, irgi pusvalandis darbo :) kadangi tau neveikia tik 8 cilindras darbo dar maziau.....

Meska500 2010-11-26 16:08

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 105051)
kompai prisirisa tik viena karta :) todel su devetais bus sunku, reikes tikrai gero diagnostiko kad sugebetu tai padaryti :)
jaigu jie litavo prie purkstuku laidu tik, nesvarbu kaip juos suliesi kartu prie minuso prie pliuso, pokol degimas isjungtas juose sroves nulis, o jaigu ir sugebejo perdeginti apsauginies varzas ju bus nedaugiau kaip 24 sakyciau valandike litavimo, ir galiausiai silberyje SCN kodavima nauja, irgi pusvalandis darbo :) kadangi tau neveikia tik 8 cilindras darbo dar maziau.....

i tokia masina DUJOS siaubas:geda::geda::uuu::uuu::uuu::uuu::uuu::ne::n e::unreal:

juozas 2010-11-26 17:17

aha rimo servise lb abejoju kad ten kazka suprastu apie kompus :) jie pakaba gali pataisyt o ne kompa pririst :) cia reikia elektronsiko gero ir manau a pati kompa sutvarkytu, ir cia manau kad kazkas kazko prichalturino dujas bestatydami ... o dujos kuom blogai i tokia auto?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.