MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Mercedes-Benz - servisų - detalių parduotuvių - sąvartynų informacija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=679)

Edgaras 2008-08-27 01:35

Mercedes-Benz - servisų - detalių parduotuvių - sąvartynų informacija
 
Siulau vienoj temoj visiem surasyti kur kas remontuojat savo MB kur geri atsiliepimai ir kur blogi.
:zenklas:
Iškarto pradedamas tema galiu pasakyti, kad neseniai tvarkiau savojo mb vaziuokle. Kaune pašiles gatvej. vaziuojant nuo molo, pravažiavus orandžini prieš garažus i dešine posukis ir iškarto kairej nuosavam name tvarko MB.
eiles teko palaukt kelias savaites, bet sutvarke puikiai. darbai užtruko tik 4 valandas. o ir darbu kaina dvigubai mažesne negu buvo paskaičiave kemi

dyzelis 2008-08-27 09:13

Mano lankomi servisai
 
Tepalai, filtrai ir visa kita:

Keiciau tepalus su filtru firmoj Dagris, statybininku gatveje (Kaune) malonus aptarnavimas ir kaina daugiau, kaip dvigubiai pigiau nei Silberyje buvo paskaiciave, kiek pamenu i V12 uz tepalus ir filtra sumokejau 290 Lt. Tepalas berods auksciausios rusies sintetika.


Vaziuokle:

O as tvarkau vaziuokle vilijampoleje, salia zanavyku turgaus, tokia maza siaurute gatvele, kur garazai yra, ivaziavimas is vidines ju puses, ten jie 3 dirba, turi stakles ir viska restauruoja - sarnyrus, traukes... ten pas juo veza is viso kauno ir netik, kainos tikrai padorios, o ir kokybe su garantija, jei kas turesit bedu su vaziuokle tai rekomenduoju: 8 652 83234

Restauravimas (vandens pompu ir ne tik):

Nesenai turejau beda su vandens pompa tai irgi jei kam reiks, manau ten jie daug, ka irgi restauruoja ir tvarko, tiesiog pasiskambinkit: http://mb1.lt/showthread.php?t=657


Elektrikas ir siaip ivairiu kitu remontu:

tai va na ir kas su elektrine dalim, jei kada kildavo bedu su bet kokia masina kreipdavausi i pona Sauliu :) jis dirba servise, nepamenu tikslaus pavadinimo, bet jis randasi netoli urmo bazes kur ziedas, tai salia to ziedo stovi, toks melynas didelis autoservisas, tiesiog ten nuvaziavus klausti Sauliaus, elektriko, na jis ir siaip daug ka daro bet kas su elektra tai jis tikrai gabus, is kitu servisu jam tempia masinas. Kam reikes i privata galesiu permest tel. nr.


Detales:

Kas del daliu tai skambini per visus, autominute, partizanu gatvej... autoplius.

Nauju - Zerutyje, Eolte.. Silberis :)

Martishka21 2008-08-27 10:39

blin o as savojo dar nevariau i servisa:blush: viska pats iveikiu nes ten gan lengvai viskas ardosi ir renkasi. neseniai pavaru deze pasikeiciau:bounce: jauciat prikola. dingo 200D trukciojimas. vaziuoju dabar normaliai ir nesistengdamas atleidinet sankabos:) pavaru deze ir yra to trukciojimo saltinis.

nova 2008-08-27 13:53

Citata:

Pradžioje rašė Martishka21 (Post 7912)
blin o as savojo dar nevariau i servisa:blush: viska pats iveikiu nes ten gan lengvai viskas ardosi ir renkasi. neseniai pavaru deze pasikeiciau:bounce: jauciat prikola. dingo 200D trukciojimas. vaziuoju dabar normaliai ir nesistengdamas atleidinet sankabos:) pavaru deze ir yra to trukciojimo saltinis.

rispekt :good: :metal: :uubabe:

Jonkis 2009-01-16 22:44

Tikslus adresas pasiles 104, telefonas 868750288
Prie to pacio pas ji ir daliu galima uzsisakyti, ir nauju ir devetu
Tikrai rimta kontora, nenusivyliau neikarto

Tiesa prie to pacio auto lauzynas tik W124 ir W201 garliavoje telefonas 867452907 Giedrius, kainos maziausios kokias pavyko rasti

Auto dalys naudotos/naujos Arvydas 861578395, prekiauja aleksoto turgui prie iejimo nuo oro uosto, stovi palei vartus W12 universalas, kainos kandziojasi i derybas nelabai eina, bet kai detaliu niekur negaunu pas ji visada yra

kolkas tiek

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 7908)
Siulau vienoj temoj visiem surasyti kur kas remontuojat savo MB kur geri atsiliepimai ir kur blogi.
:zenklas:
Iškarto pradedamas tema galiu pasakyti, kad neseniai tvarkiau savojo mb vaziuokle. Kaune pašiles gatvej. vaziuojant nuo molo, pravažiavus orandžini prieš garažus i dešine posukis ir iškarto kairej nuosavam name tvarko MB.
eiles teko palaukt kelias savaites, bet sutvarke puikiai. darbai užtruko tik 4 valandas. o ir darbu kaina dvigubai mažesne negu buvo paskaičiave kemi


KanDI 2009-01-17 10:11

Na Vilniuj tai buvo man toks nutikimas pries kokius 4 metus jau turbut. Turejau W124 300CE v24 Coupe (linksma masinite :xx:) pradejo kazko man ji kol salta netolygiai dirbti ir galia visai dingo. Nu parekmendavo man Diglita kur prie stoties autobusu netoli sako gerai daro diagnostika, nuvariau... masina para pralaike sumokejau 400lt ir niekas nepasikeite tipo ten jie man zvakiu laidus, skriejika, ir tramplioriu pakeite ir sako tu vaziuok dar kamutatoriu pasikeisk uz 1500lt. Nu as nuvariau i srota Moletu plente gerai kad jie sako tu pirma pabandyk ar tau jo reikia dave pabandyti , kad nieko nesikeicia. Tada nuvariau i Lidema ir per 45min viska sutvarke aisku pakeite netokias detales kurias sudejo diglita. Tai nuo siol mano Dabartine masina tik i Silberi vaziuoja.

wital 2009-01-20 10:08

as savo mersa nusipirkau is pazistamo rugsejo menesi tai dar nebuvo rimtu problemu kad varyciau i servisa. o siaip zinau gera servisa daugiausiai tvarko mersus. www.lidema.lt

mariukaz 2009-02-21 13:17

Siaip Vilniuje galiu parekomenduoti RIMO servisa, tikrai ismano savo darba, bet to ju specializacija Mercedesai. Didelis daliu pasirinkimas.

Adresas: Savanoriu pr. 16 (priesais Coca Cola Plaza kinoteatra, buves Vingis)

Galbut remonto darbu kainos kiek aukstokos palyginus su "garaziniais", bet asmeniskai man labiau rupi kokybe, negu galimybe susitaupyti 20 litu.

Keiciau pas juos tepala automatineje greiciu dezeje 722.5, sumokejau 70 Lt uz darba. Tepala ir tarpine pirkau originala is Silberauto

Joshua 2009-02-21 14:44

Rimo serviso niekam nerokemenduociau, su tokiom ju diagnostikom, kad beweik visa pakaba reikia keisti ir kainom tai patyliu.. Gerai kad sugalvojau dar i dvi vietas nuvaziuot, tai is ~1500 lt ju paskaiciuotu sutilpau i 400 lt, jau puse metu vazineju ir niekas is ju primygtinai siulytu keisti dalyku neparejo. Mazdaug variklio pagalvem, salenblokam, visam generatoriaus dirzo mechanizmui ir paciam dirzui kuris isvis naujas pas mane buwo :) sako jau reik keist :D is mano puses toks serviselis keiksmazodziu tik susilaukt galetu, bet forume nesireiksiu :)

Tiulik 2009-02-25 00:19

Automatai
 
VILNIUJE YRA LABAJ GERAS MEISTRAS AUTOMATINIU GREJCIU DEZIU TEL.869925211 EDUARDAS:vairuot:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.