MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 sedyniu sildymas ir ventiliaciija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8722)

FUN500 2011-12-20 20:13

W211 sedyniu sildymas ir ventiliaciija
 
sveiki. neveikia priekiniu sedyniu sildymas, ventiliaciija ir dynamic. jungiant ventiliacija isijungia melyni indikatoriai ir kompressorius (bagazineje kairiame sparne) tiksi kaip rele. sildymo raudoni indikatoriai neisijungia visai, arba mirksi. speju sildymas su kompresoriuku nesusijes. Star diagnostika nieko neparode.
ar buvo kas susidures su kuo nors panasiu?

Tomskis 2011-12-20 20:53

o fiske po sedyne neatjungta?

FUN500 2011-12-20 20:59

fiske neatjungta, bet ji silta. jeigu cia apie ta eina kalba kuri sedynes nugaroje is apacios

pauliukas 2011-12-20 21:25

Pas mane veikia tiek ventiliacija, tiek sildymas, bet neveikia dynamic sedynes funkcija. Pries tai buves savininkas sake, kad reikia keist kompresoriu gale. Tai jei tai tiesa, tai vadinasi jis neturi itakos ventiliacijai ir sildymui. Ar tikrai sugedes tas kompresorius as netikrinau, nes man ta dynamic funkcija nebutina :D

FUN500 2011-12-20 21:34

to pauliukas
ar kartais nezinai kas per balionas bagazineje desianiajam sone(po kilimais)? panasus i hidriforo rezervuara, bet jo paskirtis man neaiski ir ar susija viskas tai
kazkuriam angliskam forume apie sedyniu valdyma bloka skaites ir 800USD jo kaina, savajame suprantama kad tokios investicijos i ta privaluma is fantastikos srities. ir kur tas modulis sedyniu randasi?

mikis 2011-12-21 09:07

pradekim nuo elementariausiu daliku, saugikliu kad ir sveiki atrodo pakeisk, ir pravalik kontaktus, o pacia rele pamegink nunesti elektrikui, kuri pazisti :) poto jau galvosi apie nauja

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 182793)
to pauliukas
ar kartais nezinai kas per balionas bagazineje desianiajam sone(po kilimais)? panasus i hidriforo rezervuara, bet jo paskirtis man neaiski ir ar susija viskas tai
kazkuriam angliskam forume apie sedyniu valdyma bloka skaites ir 800USD jo kaina, savajame suprantama kad tokios investicijos i ta privaluma is fantastikos srities. ir kur tas modulis sedyniu randasi?


Tomskis 2011-12-21 23:52

mano ardomam w124 irgi tas hidroforas yra :) po galine sedyne, dar neissiaiskinau kam jis, sedyne pripuciama vairuotojo, bet maniskiame merse irgi pripuciama, o tokio sudniekio nera

FUN500 2012-01-05 08:27

kazkiek naujienu i ta tema, kolkas tik apie sildyma sedyniu, sutvarke. aiskios priezasties gedimo nezinau, kadangi buvau palikes masina pas pazystama servise su prasymu pakeisti tepalaus ir tarpkitko uzsiminiau ir dar sedyniu sildymas neveikia. tai gryzes maloniai nustebau. kas konkreciai buvo priezastys nezinau, zinau kur krapste, ta slankiojanti panele, kur ijungimo mygtukai, tai sako ten buvo beda. vakar buvau ardes priekines sedynes, nuemes galini sedyniu dangti pamaciau kaip jie ten viskas sudeta. kadangi nieko tame nesupratau, nusprendziau neardyti daugiau. siandien isimsiu ventiliacijos kompressoriu, testuosiu ji, ar veikiantis

woodoooo 2012-01-05 09:18

MIKI kam toks didziulis parasas?

tech1 2012-01-05 15:07

pakol kiti protingesni nepasireiske, leiskit isiterpti ... aliuminis bakelis bagazines desineje puseje yra Airmatic sistemos slegio rezervuaras, kompresorius bagazines kaireje yra skirtas tik sedyniu formavimui, o sedyniu ventiliacija vyksta mazu ventiliatoriu imontuotu i pacia sedyne pagalba. Sedyniu sildymo ir ventiliavimo valdymo blokas yra po vairuotojo sedyne po kilimu ir labai daznai kencia nuo dregmes , ypac ziemos metu


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.