MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Rūdžiu surišėjas-šalintojas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8927)

juozavas 2012-01-24 13:14

Rūdžiu surišėjas-šalintojas
 
Sveiki, išsiėmiau savo akumuliatoriaus padą tą, ir jis nuo kondensato (gal ir rūgšties kiek pateko) parūdijęs vietom ir dažai pasilupę. Tai ką naudot tokiu atveju? Buvau dinitrol centre Vilniuj savanorių pr., tai kas pasirodė keista, kad tik vieną priemonę turėjo, kažkokį "RC" (ar tai kitos dvi raidės), bet jo kaina 50lt/flakonėlis. Gal kas pigiau yra? Kaip suprantu, reikia nušveist, tept/purkšt surišėją, ir tada dažyt, tai kuo purkšt? Dar kažką minėjo, kad būtinai turi būt ne rūgštinis, o organinis.

hardas999 2012-01-24 14:01

Praeitą vasarą irgi šveičiau, dažiau bet vistiek rudenį patikrinau ir vėl radau apsioksidavusią akumuliatoriaus plokštelę. Nutariau kad nevargsiu daugiau ir nusipirksiu naują. Kodas A201 626 04 45 kaina apie 18Eur

juozavas 2012-01-24 14:22

Tai tau taip ir su nauja bus. Nes ten tik dažytas metalas be jokio padengimo. Kiek aiškinausi, tai reikia tarp pado ir akumo uždėt kokią guminę juostelę, nes važinėjant akumas kažkiek mm vistiek slankioja ir tipo nubrūžina tą plokštelę. Taip man aiškino.

P.S. pirkai silbery ar kur?

hardas999 2012-01-24 14:35

aš manau kad akumuliatorius garuoja ir patekusi rūgštis ant metalo pradeda jį griaužti.

dar nepirkau, ber pirksiu. šiaip ši plokštelė tinka nuo 62-92 Ah Dėl 100Ah kur klausei kitoje temoje tai nežinau kodo.

Tomskis 2012-01-24 14:42

pas mane irgi parudijus, bet as nesuku galvos ir ramiai miegu :)

mikis 2012-01-24 15:16

bent jau pas mano pada, yra laikikliai kurie uzspaudzia akuma, ir jis kaip icementuotas, ir juo labiau kodel tau galva skauda, kad ten biski parudija yra? jug tai po kapotu, ir dar po akumu, tos vietos nemato niekas per amzius :)

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 189237)
Tai tau taip ir su nauja bus. Nes ten tik dažytas metalas be jokio padengimo. Kiek aiškinausi, tai reikia tarp pado ir akumo uždėt kokią guminę juostelę, nes važinėjant akumas kažkiek mm vistiek slankioja ir tipo nubrūžina tą plokštelę. Taip man aiškino.

P.S. pirkai silbery ar kur?


juozavas 2012-01-24 15:40

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 189253)
bent jau pas mano pada, yra laikikliai kurie uzspaudzia akuma, ir jis kaip icementuotas, ir juo labiau kodel tau galva skauda, kad ten biski parudija yra? jug tai po kapotu, ir dar po akumu, tos vietos nemato niekas per amzius :)

Už tai aš žinau, kad jos ten yra:) nu jei rimtai, tai išėmus tą padą, matosi, kad ir ant pačio kėbulo tos rūdys pereit gali. Tvarka bus!

Tomskis 2012-01-24 20:08

kol nuo tos vietos prades puti tavo masina, tai su ja jau tavo proanukiai vazines. neieskok bedu ten kur ju nera

ldalius 2012-01-24 20:29

va kokių problemų žmonės prisigalvoja iš neturėjimo ką veikt :xx:

augi$ 2012-01-24 21:01

:good:
Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 189310)
kol nuo tos vietos prades puti tavo masina, tai su ja jau tavo proanukiai vazines. neieskok bedu ten kur ju nera



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.