MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Vito (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Vito Neuzsiveda po kuro filtro keitimo. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3731)

Zaltukas 2010-02-05 16:18

Vito Neuzsiveda po kuro filtro keitimo.
 
Sveiki, Susiduriau su tokia beda, Keiciau kuro filtra dyzelini, ir neipyliau i filtra dyzelio maniau uzvesiu paprastai ir nepavyko prisigaude oro, dabar net nezinau ka reikia daryti, ar bandyti uztemti ar pavyktu gal kas buvot susidure? ar per fursnkes bandyti ta ora isvaryti lauk is sistemos? gal kas patarti galit.

Mb 140 2010-02-05 16:27

Citata:

Pradžioje rašė Zaltukas (Post 63202)
Sveiki, Susiduriau su tokia beda, Keiciau kuro filtra dyzelini, ir neipyliau i filtra dyzelio maniau uzvesiu paprastai ir nepavyko prisigaude oro, dabar net nezinau ka reikia daryti, ar bandyti uztemti ar pavyktu gal kas buvot susidure? ar per fursnkes bandyti ta ora isvaryti lauk is sistemos? gal kas patarti galit.

bandyk per purkstukus nuorint,nzn kas per variklis pas tave,bet siaip nusiorina normaliai,po viena atsukinedamas truputi,kad praeitu oras nu ir saliarkos biski :)

sabarkst 2010-02-05 16:28

tai db atsuk filtra ir pripilk dyzelio ir uzvesi

Tomskis 2010-02-05 16:34

as keiciau pora kartu, kadangi mechanine tai ant buksyro greit uzsikuria. arba pripilk kuro filtra salerkos, jeigu akumas geras prasuk, vel nuimk filtra pripilk, vel prasuk ir uzsikurs, tik ilgai reik starteri kankint. bet jeigu mechanine deze, iskart ant buksyro, kelios sekundes ir dziaugiesi :)

Zaltukas 2010-02-05 17:06

Ant buksyro va katik tampem, gali temti kiek nori neuzvesi jau isitikinau :) beliko tik per purkstukus nuorinti sy vakar pmeginciu parasysiu kaip sekesi :)

Joshua 2010-02-05 17:14

Man buwo kad irgi niekaip neuzkuriau ant automato, matyt kai uzdejau nauja guma kur uzsandarina filtra, tai ora gaude kazkur ir niekaip nepagriebe, nors salerkos ir buwau ipyles i filtra, tada senaja ikisau guma ir viskas tvarkoj buwo, nors is paziuros abi gumos panasios.

Zaltukas 2010-02-05 17:18

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 63213)
Man buwo kad irgi niekaip neuzkuriau ant automato, matyt kai uzdejau nauja guma kur uzsandarina filtra, tai ora gaude kazkur ir niekaip nepagriebe, nors salerkos ir buwau ipyles i filtra, tada senaja ikisau guma ir viskas tvarkoj buwo, nors is paziuros abi gumos panasios.

Pas mane nebuvo jokiu gumu tik slangutes tvirtinosi ir viskas per jas oro negaudo, cia durnai padariau nes kai pakeiciau filtra uzkuriau masina ir nedaviau gazo likes dyzelis isdege ir uzgeso o sistemoje liko oro,

Zaltukas 2010-02-05 17:22

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 63217)
Tai čia ne tas pats, kai salerka baigiasi? Man kelis kart buvo, būna tada kančios su automatu... Neįsivaizduoju, koks idiotas į automatą neįdėjo pompos rankinės, kad vėl užpylus saliarkos galima būtų pripompuoti nesunkiai... Tai tada siurbi iki filtriuko, pripipli su švirkštu didįjį filtrą ir suki iki pažaliavimo kol užsikuria :D

Gal ir panasiai kaip ir saliarkai pasibaigus, bet pas mane ne automatas mechanine ir taipogi nera tokiu dalyku kad galeciau uzpumpuoti.

Zaltukas 2010-02-05 17:25

Na palinkekit sekmes varau tvarkyti savo mersiuko...

vampyras 2010-02-05 18:22

nuskambes kvailai,bet patrsai taip drau. ipili i filtra 50% variklio tepalo (pvz 10 w40) ir 50% dyzelio. pasikrauni akuma ir taip megini vesti. neilgiau negu 5 sekundes, tarpas po 1 minute.
pradek tampyti ar tik dyzeli pilti, tai po 40k km iseis siurblys po velniu. neimk i galva del katalizatoriaus ji gali su karstu vandeniu isplauti, vistiek pigiau negu naujas kuro siurblys :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.