MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   A Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Ar vertas demesio A klases automobilis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5039)

mr-edgariukas 2010-07-30 12:03

Ar vertas demesio A klases automobilis
 
noreciau draugei nupirkti a klases mersedesa 99 metu modeli.. bet girdejau ir vienas pazystamas skundesi kad su jais pastovios problemos. kad labai netikusi masina,iskyla daug elektroniniu problemu t.t. sake kad netikes modelis visai. noreciau suzinoti is tiesu kas turejes ar turi..koki varikli geriau pirkti..ir aplamai ar vertas demesio.dekoju

Edgis 2010-07-30 12:11

Turi jis problemų kaip ir visi auto. Elektros bėdos kamuoja, remontas su niuansais (jei tavrkoma priekyke, tai dažniausiai tenka paleisti pakabą:)) Benziniai varikliai turi bėda su oro masės matuokliais (daug kainuoja, nes keičiasi su imobilaizeriu:)), dyzeliai su CDI varikliais (daug nusiskundimų neteko girdėt:)), kartais jiems turbina ir purkštukai streikuoja. O toliau kaip pasiseks. Jei gera apimsi, smarkiai nesigailėsi :) Aš imčiau C klasę:)

ldalius 2010-07-30 12:29

aš žmonai irgi pirkau C klasės mersą, nes A klasės man kaip galima sakyt "kibiras". Salone aukštesniems žmonėms sėdėti vietos mažai, nes galvos į lubas remiasi, kadangi aš ieškojau automato, tai APD dėžės jiems labai daug nusiskundimų turi, važiuoklė silpnoka, plastmasės salone barška, su elektra irgi problemų jiem nemažai.
Čia tik mano nuomonė, bet A klasė tai jau ne mersas :uuu:

mr-edgariukas 2010-07-30 12:31

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 93071)
Turi jis problemų kaip ir visi auto. Elektros bėdos kamuoja, remontas su niuansais (jei tavrkoma priekyke, tai dažniausiai tenka paleisti pakabą:)) Benziniai varikliai turi bėda su oro masės matuokliais (daug kainuoja, nes keičiasi su imobilaizeriu:)), dyzeliai su CDI varikliais (daug nusiskundimų neteko girdėt:)), kartais jiems turbina ir purkštukai streikuoja. O toliau kaip pasiseks. Jei gera apimsi, smarkiai nesigailėsi :) Aš imčiau C klasę:)

istikro pamaciau tema apacioj apie juos.pasiskaiciau. susilaikysiu ,nepirksiu..dekoju.o c klases biski didokas merginai.tas a klases toks kaip be priekio..gerai parkuojantis manau.ir taip toks moteriskas..bet su tokiom problemom gal nereikia..uztai ir draugas zmonai nupirkes sake kad vis kas atsitinka..galvojau kad gal jam taip papuole.masina masinai nelygi

Edgis 2010-07-30 12:53

Iš trumpesnių serijos dar yra SLK....:)

mr-edgariukas 2010-07-30 13:05

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 93085)
Iš trumpesnių serijos dar yra SLK....:)

to galas trumpas bet priekis ilgas..o be to brangesnis uz mano bus,,nesusisnekesiu poto.nereikia cia tu sustrumu jai,paskui zmogu gadina :xx:

eSaS 2010-07-30 16:12

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 93081)
aš žmonai irgi pirkau C klasės mersą,

nu o jeigu myli zmona biski daugiau tai gal isvis geriausiai e pirkti :D

mr-edgariukas 2010-07-30 18:37

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 93120)
nu o jeigu myli zmona biski daugiau tai gal isvis geriausiai e pirkti :D

cia jau kaip anekdote

susitinka du draugai:
petrai,ko toks liudnas,kas atsitiko
-ai zmona jau visai ispyzdejo. sedi and sprando,susisneket neina.
tai tu nupirk jai porsha,masina greita.kaip leks kur ir uzsimus
susitinka po savaites
nu kaip?
eik tu..laksto su tuo porshu be problemu
tada nupirk jai e klases mersa,masina didele,neissisuks kur ,kaip des
po savaites susitinka
nu kaip?
eik tu..varineja be problemu
zinai nupirk tu jai jaguara gal tas pades
po savaites susitinka
tas patenkintas
nu pasakok?kaip ?kas buvo?nuleke nuo kelio?
oi gerai..padejo..tikrai padejo,dar garaze sudraske.

eSaS 2010-07-30 19:03

:juokiasi:

augi$ 2010-07-30 19:47

Citata:

Pradžioje rašė mr-edgariukas (Post 93069)
noreciau draugei nupirkti a klases mersedesa 99 metu modeli.. bet girdejau ir vienas pazystamas skundesi kad su jais pastovios problemos. kad labai netikusi masina,iskyla daug elektroniniu problemu t.t. sake kad netikes modelis visai. noreciau suzinoti is tiesu kas turejes ar turi..koki varikli geriau pirkti..ir aplamai ar vertas demesio.dekoju

tikrai A klase netikes modelis visai nei dizaino poziuriu nei kitais dalykais!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.