MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   MB ratu suvedimas ir isvirtimas... (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5732)

munde8 2012-10-24 14:20

nepatariu darytis suvedima Marijampoleje eolte jie net nezino kas yra sakiu reguliuojami varztai...padare tai padangas ismeciau....Sakiuose gerai gan daro jei kas gyvena netoli...

lauztuvas 2012-10-24 21:38

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 235775)
nepatariu darytis suvedima Marijampoleje eolte jie net nezino kas yra sakiu reguliuojami varztai...padare tai padangas ismeciau....Sakiuose gerai gan daro jei kas gyvena netoli...

Eolte man irgi dare pries kokius 4 metus kai turejau w201. Tai po suvedimo biski kaip ir i kaire trauke- nu aisku sake kad isvirtimo neina sumazint, dar ten kazko...

CLKMonza 2012-10-26 23:20

Sveiki,

Pas mane galiniu ratu(nesvarbu kokiu) užvažiavus ant kelio iškilumo truputi sumėto mašinos galą ir vasarai galinius ratus apaviau dėvėtomis padangomis su pusėtinu protektoriumi, tai dabar jau beveik nieko nelikę(truputi gal per greitai).
Ar visa tai galima teigti kad galinei pakabai reikia daryti suvedimą ar išvirtimą(vizualiai ratai stovi tiesiai)?
Jei taip tai rekomendacijos Kaune. Gal Pašilės g. 104?

Luksha 2012-10-26 23:47

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 235752)
Tik nereikia pasaku, kad tik silberis gerai suvedima daro, cia ne aukstoji matematika.

Suvedimas neesminis dalykas. Kai tokio plocio ratus kaip as dedu, labai svarbu isvirtimas padaryti gerai, kiti servisai tiesiog negali to padaryti isvis arba negali normaliai. Todel visada varau i silberi. Bet galbut kazkas parekomenduos kitu variantu.

Darius 2012-10-27 07:00

Citata:

Pradžioje rašė CLKMonza (Post 236324)
Sveiki,
Jei taip tai rekomendacijos Kaune. Gal Pašilės g. 104?


Vaidas iš Pašilės nedaro suvedimo. Aš sau visada varau darytis į Statybininkų gatvę, Švaros autoservisas. Kai aš ten pradėjau lankytis vyriškis po šiai dienai dirba, turbūt jau kokia 17 metų praėjo, o jis vis dar ten. ir jis tik ratų suvedimus daro, nei važiuokles remontuoja nieko, tik tą vieną suvedimą. Dar juo nebuvau nusivylęs.

juozavas 2012-10-27 08:50

a gal kas parekomenduosit kur suvedimą Vilniuj daryt? S124

andrius.g 2012-10-27 09:37

Man tai įdomu butu sužinoti, kaip gale jie (silberauto) ratų išvirtimą daro čia aš apie w211 kiek teko girdėti tai ten išvirtimas nesidaro. O gal aš klystu? Nes man jau klišokai stovi galiniai ratai R17 245/45 norėčiau pasitvarkyti. Galvoju apie reguliuojamu varžtų gamybą. Bet gal yra koks paprastesnis būdas. (amortizatoriai nauji, važiuoklė tvarkinga, po spyruoklėm sudėtos aukščiausios gumos kokios galimos, mašina nenusėdus).

Hunter 2012-10-27 10:59

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 236352)
a gal kas parekomenduosit kur suvedimą Vilniuj daryt? S124

Luksio gatveje, Signeda. Jeigu dar akcija tesiasi, tai 50lt

Lengvas 2012-10-27 14:45

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 236349)
Vaidas iš Pašilės nedaro suvedimo. Aš sau visada varau darytis į Statybininkų gatvę, Švaros autoservisas. Kai aš ten pradėjau lankytis vyriškis po šiai dienai dirba, turbūt jau kokia 17 metų praėjo, o jis vis dar ten. ir jis tik ratų suvedimus daro, nei važiuokles remontuoja nieko, tik tą vieną suvedimą. Dar juo nebuvau nusivylęs.

o kokia apytiksliai kaina? nes vairo traukes antgalius keites, tai ir suvedima reik padaryt kol zieminiu neuzsidejes padangu

juozavas 2012-10-29 08:21

Parašykit kas žinot, kas darosi 124 universalui - prieky suvedimas ir išvirtimas, ar dar kažkoks kasteris daromas? Gale kas nors daroma (hidraulinė pakaba)?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.