MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Mano XADO istorija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8340)

Tomskis 2011-11-01 18:06

ja ja, ir valit geriau nei c180 :)

ldalius 2011-11-01 18:17

forsunkes išsukt, išardyt, sušveist sandarumą ir surink bei patikrint kaip dirba purkštukas turiu galimybę, tačiau neturiu galimybės reguliuot adatų pakėlimo slėgio, nes nėra ant mano prietaiso manometro ir neturiu tam reikalui skirtų mikroninių šaibų komplekto purkštukų slėgio reguliavimui

egise 2011-11-01 18:20

Antram video tai trukineja takelis. Cia reiktu gyvai paklausyti manau :)

Tomskis 2011-11-01 18:33

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 172995)
forsunkes išsukt, išardyt, sušveist sandarumą ir surink bei patikrint kaip dirba purkštukas turiu galimybę, tačiau neturiu galimybės reguliuot adatų pakėlimo slėgio, nes nėra ant mano prietaiso manometro ir neturiu tam reikalui skirtų mikroninių šaibų komplekto purkštukų slėgio reguliavimui

nu man kai myzo paskutine forsunke, tai as nuvariau i servisa, pasiemiau rakta, isrinkau, istryniau i svitrini ir surinkau, nieko nereguliavau, meistras tik pajunge ant manometro ar ko ten, kur sandaruma tikrina ar kiek pucia nzn, ir viskas, tai bent db nebemyza, o ar ji dirba tvarkingai as nespecas. pasiulytumet tada kur kreiptis vilniuj, dieselserviso nenoriu nes kaina kosmine, o paprasto meistro tokio gero dyzelisto nzn.

eSaS 2011-11-01 19:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 172989)
imesk imesk, nes as sakau bent jau mano telefonu filmuojant, girdisi garsai kuriu realiai nesigirdi, kaip ir ziema tada filmavau kai uzkurdinejau prie -21, vien dusavimai mano girdejos, nors nekiek nedusaujau :)

ok :wave: savaitgali reiks uzsiimt :)

Tomskis 2011-11-01 19:07

blin supainiojot mane su tais purkstukais, visa googla baigiu islandziot kas man juos sukalibruotu vilniuje :)

ruffis 2011-11-01 20:34

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 173020)
blin supainiojot mane su tais purkstukais, visa googla baigiu islandziot kas man juos sukalibruotu vilniuje :)

man kai sukalibravo kazkada, tai taip caksejo puse metu, kad vazinet nesinorejo :)
poto paprastai prisveite ir baiges visi kalibravimai

ldalius 2011-11-01 21:06

anoks ten ir kalibravimas. Pasižiūri pagal katalogą, koks tam varikliui priklauso adatos pakėlimo slėgis (kaip pvz. 130 atm) ir jungi forsunkę ant stendo ir matai prie kokio slėgio pasikelia adata ir prasideda kuro išpurškimas. O tą slėgį reguliuoti toms forsunkėms reiks kiekvieną kartą atsukinėt forsunkę per puse ir ten dedasi tokios mikrono storio šaibos po adatos spyruokle. Va ir visas mokslas.

Tavo atveju pagal siurblio ar forsunkės klaksėjimą sprendžiu, kad viena forsunkė kartas nuo karto pastringa adata purkštuko viduje, ko pasekoje sukyla momentinis slėgis iki kokių 200atm ir gaunasi tuo metu klaktelėjimas

Tomskis 2011-11-01 21:10

bet kad pazejau servisus Vikrus vilniuje ir kazkoki kaune, tai nuotraukose ten stendai nemazi, vos ne tokie kaip turbinom kalibruot

ldalius 2011-11-01 21:12

Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 173072)
man kai sukalibravo kazkada, tai taip caksejo puse metu, kad vazinet nesinorejo :)
poto paprastai prisveite ir baiges visi kalibravimai


galima ir dyzelį priversti dirbt benzininio motoro tylumu, bet tada prie minusinių temperatūrų jo nebeužkursi ir vargiai ar turėsi iš variklio tiek galios, kiek jis gali duot.

Forsunkių viduje irgi su laiku dyla ir adata ir purkštuko lizdas ir spyruoklė silpsta. Viso to pasekoje mažėja adatos pakėlimo slėgis. O kai ant stendo vėl sureguliuojamos forsunkės slėgiui, kuris priklauso, mūsų ausys įpratę prie tylesnio variklio darbo su mažesniu slėgiu girdi tik garsų variklio darbą po reguliavimo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.