MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 kuro slegio reguliatorius??? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4673)

adrenalinas 2010-06-04 13:46

W211 kuro slegio reguliatorius???
 
Ar teko kam nors susidurti su kuro slegio reguliatorium? pasidariau savo MB 2,7CDI, 2002m. diagnostika, nes vaziuojant dingdavo gazas, galvojau gal oro srauto matuokle parejus, bet pasirodo - kuro slegio reguliatorius....aisku jo taisyti neimanoma, tik keisti.tokio daikto neapsimoka pirkti is savartyno, nes toki pati gali nusipirkti...gal kas zinot kokios kainos?kazkur girdejau kad Silbery, virs 1000 Lt kainuoja...

Luksha 2010-06-04 14:35

tai klaida meta butent ant kuro slegio ? nes man ta pati su trauka buvo tai ne kuro o turbinos slegio, kuris kainuoja apie pusantro simto irgi silbery.

Finalfour 2010-06-04 17:22

Citata:

Pradžioje rašė adrenalinas (Post 85030)
Ar teko kam nors susidurti su kuro slegio reguliatorium? pasidariau savo MB 2,7CDI, 2002m. diagnostika, nes vaziuojant dingdavo gazas, galvojau gal oro srauto matuokle parejus, bet pasirodo - kuro slegio reguliatorius....aisku jo taisyti neimanoma, tik keisti.tokio daikto neapsimoka pirkti is savartyno, nes toki pati gali nusipirkti...gal kas zinot kokios kainos?kazkur girdejau kad Silbery, virs 1000 Lt kainuoja...

Uzuojauta :( Knisa biski, kad musiskiu w211 tokios kainos, kai kas pareina... nepigus masinuks.
Gerai nors kad benzas pas mane, tai vis techninis islaikymas pigesnis...

eSaS 2010-06-04 17:45

jei sugebi toki ipirkt tai turetum sugebet ir remontuot :)

k0m 2010-06-05 13:28

Na man trauka pareidavo del EGR blokelio, kuris irgi silbery 1200, pas gamintoja 1000 lt. Is sroto 300lt ir vaziuoja. Pasidomek ar srotinis tinka ir keisk ramiai manau. Mano irgi 2.7 cdi.

A.

DTM 2010-06-05 18:36

Citata:

Pradžioje rašė adrenalinas (Post 85030)
kazkur girdejau kad Silbery, virs 1000 Lt kainuoja...

Blogai girdejai nes tikrai tiek nekainuoja jei domina kaina kebulo nr. i PM ir pirmadieni atrasysiu :)

adrenalinas 2010-06-07 08:37

Meistras kuris dare diagnostika sako kad butent kuro slegio, bet as manau varyt dar kitur pasidaryti diagnostika pas rimtesnius meistrus, kad nereiktu keist nereikalingu detaliu:)

Luksha>o kokie pas tave buvo pozymiai kai parejo turbinos slegio?

k0m>kazkur skaiciau apie ta EGR, o pas tave kas irgi dingdavo gazas, isijungdavo avarinis rezimas ir kiek skaiciau daug dumina kai uzsikemsa?Pas mane siek tiek padumina kai is vietos uzspaudi gaza...

DTM>vakare paziuresiu kebulo nr ir parasysiu, tikrai domina, nes gali tekti pirkti...

k0m 2010-06-07 21:31

Citata:

Pradžioje rašė adrenalinas (Post 85429)
Meistras kuris dare diagnostika sako kad butent kuro slegio, bet as manau varyt dar kitur pasidaryti diagnostika pas rimtesnius meistrus, kad nereiktu keist nereikalingu detaliu:)

Luksha>o kokie pas tave buvo pozymiai kai parejo turbinos slegio?

k0m>kazkur skaiciau apie ta EGR, o pas tave kas irgi dingdavo gazas, isijungdavo avarinis rezimas ir kiek skaiciau daug dumina kai uzsikemsa?Pas mane siek tiek padumina kai is vietos uzspaudi gaza...

DTM>vakare paziuresiu kebulo nr ir parasysiu, tikrai domina, nes gali tekti pirkti...

Seip tai nelabai kas dumino pas mane. Pozymiai tiesiog tokie kad dingsta trauka, stovint vietoj siubuoja variklis. Ten tas EGR klapanas durniavo. Pakeitus viskas susitvarke kuo puikiausiai. Diagnostika - Rimo servisas. Kitais nepasitikiu :) Seip tai padaryk diagnostika ir pats pasiskaityk ka parase kompas. T.y. tegul tau atspausdina popierius. Kompas ten tikrai neturetu meluot, nes proto daugiau negu reik :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.