MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   W208 CLK Generatoriaus - akumuliatoriaus problemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1513)

a-1 2009-03-16 11:32

W208 CLK Generatoriaus - akumuliatoriaus problemos
 
vel beda:-)
garazuke senukas pasake, kad generatorius kaltas- nekrauna akumo, bet jis MB neardys, tokio generatoriaus (su varztais is virsaus nemates),nuveziau MB i Silberi, ten man iseme generatoriu, generatoriu istestavo autorizuotam servise-generatorius sveikas ir sukasi ir veikia...

kur ieskot slieku?! kai masina uzkurta-dega raudonas pranesimas Battery/alternator ir generatorius nekrauna akumo...:ne:

yamato 2009-03-16 12:54

o silberyje nieko nepasake, kas galetu buti? :unreal:

driuliauskas 2009-03-16 13:02

junk laida tiesiogiai nuo generatoriaus y akumuliatoriu ir ziurek kas bus. jei kraus akuma vadinasi beda laiduose. buna pasitaiko kad dasibaigia tie laidai ar kokia el detale iseina is rikiuotes.

Edgaras 2009-03-16 14:26

dar gali kazkur but stiprus elektros nutekejimas. pas mane ant dyzelio buvo viskas buvo ok ir generatorius ir laidai. o visa elektra surydavo zvakiu pakaitinimo rele. ir nekraudavo akumo

dyzelis 2009-03-16 14:26

o nutekejima, ar ziurejo kas nors?

mb001 2009-03-16 14:34

siulau i DAGA uzsukti.

a-1 2009-03-16 16:01

tai va, visokie "geri" garaziniai meistrai, iskart nustate, kad problema generatoriuje, bet nesutiko jo ishsiimti, teko silberi tai atlikti, dabar turetu surinkti viska ir testuoti, ziuresim, kas bus :confused:

ruffis 2009-03-16 16:15

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 19550)
vel beda:-)
garazuke senukas pasake, kad generatorius kaltas- nekrauna akumo, bet jis MB neardys, tokio generatoriaus (su varztais is virsaus nemates),nuveziau MB i Silberi, ten man iseme generatoriu, generatoriu istestavo autorizuotam servise-generatorius sveikas ir sukasi ir veikia...

kur ieskot slieku?! kai masina uzkurta-dega raudonas pranesimas Battery/alternator ir generatorius nekrauna akumo...:ne:

man tas pats buvo!
kaltas ne generatorius ir ne akumuliatorius o kompas. Bent ant W211 jis stovi bagazinej. Arba dar gali buti kazkokia plata, ant W211 jinai po priekiniais valytuvais, gali buti, kad gavo dregmes ir neveikia. As tvarkiau sanciuose, mazeikiu g. Geri elektrikai ten

a-1 2009-03-16 18:10

Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 19573)
man tas pats buvo!
kaltas ne generatorius ir ne akumuliatorius o kompas. Bent ant W211 jis stovi bagazinej. Arba dar gali buti kazkokia plata, ant W211 jinai po priekiniais valytuvais, gali buti, kad gavo dregmes ir neveikia. As tvarkiau sanciuose, mazeikiu g. Geri elektrikai ten

zhinau ta vieta, veziau touarego ekrana atkoduot, berods arvydas :)
nu dar palauksiu ka Silberis pasakys...

tech1 2009-03-16 19:40

Citata:

Pradžioje rašė ruffis (Post 19573)
man tas pats buvo!
kaltas ne generatorius ir ne akumuliatorius o kompas. Bent ant W211 jis stovi bagazinej. Arba dar gali buti kazkokia plata, ant W211 jinai po priekiniais valytuvais, gali buti, kad gavo dregmes ir neveikia. As tvarkiau sanciuose, mazeikiu g. Geri elektrikai ten

kadangi pas 211 yra du akumuliatoriai, tai jiems valdyt yra atskiras kompiuteris bagazineje ... pas 210 to nera ... karta turejau problema su pliusiniu laidu i generatoriu


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.