MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   Padėkite, negaliu pajudinti begių svirties is P padėties (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6419)

merass 2011-02-05 18:31

Padėkite, negaliu pajudinti begių svirties is P padėties
 
Sveiki,

Labai prašau pagalbos, situacija tokia, clk320 2000m. automatas, paspaudus stabdį, užsidega skydelyje esp, bas, asb lempute ir negaliu pajudinti svirties is P padeties. Gal kas buvo susidūrę su tokia problema, kur ieskoti , kur būtų galima kreptis? Keisčiausia, kad vieną kartą buvo užsidegę važiuojant, užgesinus variklį ir vėl užvedus pradingo. mašina ilgai stovėjusi. Pastebėjau dar, kad tempertūra pakyla tik iki 50 laipsnių, atsukus tepalo kamštį aptikau košę. Kas dar čia galėtų būti?
Ačiū visiems išanksto

Tomskis 2011-02-05 18:33

nu cia kelios problemos kogero bus, del koshes vietoj tepalo tai reiskia papuola antifrizas i varikli, kogero tarpine bus pramusta, arba galva skilus, bet greiciau tarpine, o del BAS/ESP tai diagnostika reiktu daryt, bet galbut gali but stabdziu varlyte, uzvedimo spynele ir pan. patars protingesni forumieciai, bet varikliui tai nieko gero

merass 2011-02-05 18:38

o ta stabdžių varlytė, kurioje vietoje stovi? matai mašina stovėjusi ilgai, labai norėčiau tikėti, kad tarpinė nebus pramušta, gal tieisog kondenstaas kaupiasi. nusipirkau iš italijos, pas mane viena ant kiemo stovi gal kokie 2 mėn.

Tomskis 2011-02-05 18:51

nu pakeisk tepalus ir ziurek, jeigu pavyks isleist ta kose, o varlyte turetu buti virs stabdzio pedalo kogero, nors pats neieskojau nezinau, ir neskubek ,palauk forumieciu arba pasinaudok pasieska, nes apie tas BAS/ESP klaidas buvo daug diskutuota

Darius 2011-02-05 18:55

Varlyte(jungiklis stop signalui) randasi prie stabdziu pedalo:wave:

merass 2011-02-05 18:55

dėkui, bijau , kad prasideda man nemiego naktys :)

liudas777 2011-02-05 20:09

Nesinervuok dėl tos košės. Jeigu ilgai stovėjusi mašina garantuotai kondensatas. ;) Beje pažiūrėk po kokios 100 km kelionės. Nieko neberasi. ;) O BAS ESP manau varlytė. Menkos bėdos. ;)

algisp 2011-02-06 16:58

Na pas mane irgi clk 320. buvo pastovejes menesiuka nevazinejamas. tai irgi negalejau is P padeties perjungti. tai tokiu vidutiniu smugiu is delno trinktelejus per svirti, iskarto atsigavo ir viskas veikia ok. O del BAS/ESP degimo tai kas kart po atjungimo akumo uzsidega ir pravaziavus kelis simtus metru uzgesta. Jai pastave ne nuo atjungimo akumo dega tai greiciausiai varlyte.

merass 2011-02-06 17:30

Sveiki,
Susiradau stabdziu varlyte, ten jau buvo kazkieno krapstyta, isvaliau kontaktus, pastebėjau , kad nevisda atšoka paspaudus pedala, tada teko vel isrinkti sutepti, tada dar kartą patikrinau kontaktus ir pažiūrėjau ar visose padėtyse būna kontaktas, viska sutvarkius problema išsisprendė, reikės tik prie progos naują nusipirkti.
Tik dar kondensatas mane neramina po tepalo kamščiu.
Gal kas žino, kurioje vietoje termostatas stovi ??

mogogogo 2011-12-03 16:38

idomu ir man kur tas termostatas randasi? pas mane iki 80 temp visad pashyla, kazko mazokai.. tik motoras 430


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.