MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Apple - A208 CLK 430 Cabrio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21040)

simaso 2018-01-21 13:23

na aš čia matau tik noro nebuvimą. reikia susidėliot prioritetus ir efektingai planuot laiką, kas tikrai nėra taip paprasta. kam svarbiau su draugais degint laiką, o kam kažką išmokt ir sužinot - kiekvienam savo :) galiu tik palinkėt rast kruopčius meistrus, kurie sąžiningai dirbtų. aš tokių nežinau, todėl sekmadieniais krapštaus pats :)

Apple 2018-01-21 13:32

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 489865)
na aš čia matau tik noro nebuvimą. reikia susidėliot prioritetus ir efektingai planuot laiką, kas tikrai nėra taip paprasta. kam svarbiau su draugais degint laiką, o kam kažką išmokt ir sužinot - kiekvienam savo :) galiu tik palinkėt rast kruopčius meistrus, kurie sąžiningai dirbtų. aš tokių nežinau, todėl sekmadieniais krapštaus pats :)

Patikimų meistrų yra ne vienas. Ten iš tikro nelabai yra ką krapštyt. Persidažyt pats tikrai nepersidažysiu, tai jau tie darbai vyksta, o visa kita smulkmenos (salona pakeist, bagažine surinkt ir cheminis+poliravimas).

Willeris 2018-01-21 16:38

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 489865)
na aš čia matau tik noro nebuvimą. reikia susidėliot prioritetus ir efektingai planuot laiką, kas tikrai nėra taip paprasta. kam svarbiau su draugais degint laiką, o kam kažką išmokt ir sužinot - kiekvienam savo :) galiu tik palinkėt rast kruopčius meistrus, kurie sąžiningai dirbtų. aš tokių nežinau, todėl sekmadieniais krapštaus pats :)

Tai va, kad sunku rast, kas padarys kaip sau, sutinku . Anyway, sėkmės, lauksim kažkokio proceso čia patalpinto ! :wave:

Apple 2018-01-21 16:42

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 489883)
Tai va, kad sunku rast, kas padarys kaip sau, sutinku . Anyway, sėkmės, lauksim kažkokio proceso čia patalpinto ! :wave:

ką jūs turit omenį "kaip sau"? toks jausmas, kad visi servisai tik gadina mašinas :) aš išvis nesuku smegenų :) tikiu, kad visi dirba savo darbą ir žino ką daro. Reik tik nevažiuot pas šūdarankius.

Willeri - susitvarkyk parašą.

pucenas 2018-01-21 16:58

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 489885)
ką jūs turit omenį "kaip sau"? toks jausmas, kad visi servisai tik gadina mašinas :) aš išvis nesuku smegenų :) tikiu, kad visi dirba savo darbą ir žino ką daro. Reik tik nevažiuot pas šūdarankius.

Willeri - susitvarkyk parašą.

:good: kiekvienas turim dirbti savo darba. Kai moki viska, nemoki nieko (gerai).

Willeris 2018-01-21 17:05

Na kiekvienam pagal sugedimo lygį, pats supranti, kad padaryt padarys kiekvienas daugmaž, bet norisi vistiek, kad visi varžtai būtų ten kur priklauso ir kokie priklauso, nusiardžius pats gali kažką prasivalyt ir pan., na bet sakau, kiekvienas tuo klausimu savaip sugedęs.

simaso 2018-01-21 17:06

kol mašina nepapuola pas meistrus tol ji iš esmės važiuoja, kai papuola, prasideda pastovūs gedimai. kas liečia salono ardymą, kai pats kažką sulaužai tai bent jau žinai ką sulaužei ir gali pakeist į kitą detalę, o visi meistriukai negaiš laiko ir nesistengs kokybiškai surinkt "kaip sau". nebent yra firmos kurios užsiima labai kokybiška restauracija automobilių, bet aš tiek kol kas neuždirbu, kad galėčiau naudotis jų paslaugom :)

Willeris 2018-01-21 17:08

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 489890)
kol mašina nepapuola pas meistrus tol ji iš esmės važiuoja, kai papuola, prasideda pastovūs gedimai. kas liečia salono ardymą, kai pats kažką sulaužai tai bent jau žinai ką sulaužei ir gali pakeist į kitą detalę, o visi meistriukai negaiš laiko ir nesistengs kokybiškai surinkt "kaip sau". nebent yra firmos kurios užsiima labai kokybiška restauracija automobilių, bet aš tiek kol kas neuždirbu, kad galėčiau naudotis jų paslaugom :)

Words up, visom keturiom palaikau ir tą pasakyt noriu, ir, kaip minėjau, gal kiekvienas esam kitaip sugedè tuo klausimu :geda:

Darinis 2018-01-21 17:22

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 489890)
kol mašina nepapuola pas meistrus tol ji iš esmės važiuoja, kai papuola, prasideda pastovūs gedimai. kas liečia salono ardymą, kai pats kažką sulaužai tai bent jau žinai ką sulaužei ir gali pakeist į kitą detalę, o visi meistriukai negaiš laiko ir nesistengs kokybiškai surinkt "kaip sau". nebent yra firmos kurios užsiima labai kokybiška restauracija automobilių, bet aš tiek kol kas neuždirbu, kad galėčiau naudotis jų paslaugom :)

Cia kertinis akmuo visos diskusijos apie meistrus ir pacio darba

simaso 2018-01-21 17:52

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 489897)
Cia kertinis akmuo visos diskusijos apie meistrus ir pacio darba

prie SL'o pats krapštaus, nes man patinka, o ML'ui net tepalų, ar filtrų pats nebekeičiu :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.