MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Simaso R129 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20612)

ShotGun 2020-07-28 09:59

Tai masinos priekis ir turi lankstytis avarijos atveju per deformacines siūles. Kam tos storos skardos, juk tikslas ne mažiau sugurintas priekis, o žmonių sveikata.

Simukasw140 2020-07-28 10:01

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 536007)
Simukas,baik tą sūda rūkyt ar valgyti,nu jei jau 25 metų senumo c-class yra komforto aukštuma,tai kam investuoti į akcijas,juk nieko geresnio nereikia.
Imantys lizingu kvailiai,o tie,kurie visą gyvenimą taupo ant kažko ir miršta nei pamatę,nei patyrę jau išminčiai išeina?
Mašiną gerą perka kvailiai,o gerus batus ar gerą vyną tik išminčiai?

Nerukau jau 4 metai :D o siaip tai tikrai geriau nusipirkti gerus batus nei 5 poras prastu uz tapacia suma sau gaileti negalima o del automobiliu tai geras ir naujas yra 2 skirtingi dalykai ir tikrai dazniausiai nesuderinami :) ir beto kvailiais tai vadini cia kazka tik tu pats nelaikau saves nei ismincium nei kvailiu ir niekam neaiskinu kaip gyventi ir nesijauciu autoritetu kad galeciau sakyti gyvenkit visi taip kaip as tiesiog isreiskiau savo nuomone kuri kitiem nepatiko gal kazka uzgavau ar kazkas mano zodziuose atrado save nezinau jai izeidziau kazkieno ego tai atsiprasau :)

tomasgarliava 2020-07-28 12:17

Citata:

Pradžioje rašė gNt (Post 535998)
Ką pirmiausiai lietuviai padarys tai pažiūrės kaip kaimynas gyvena ir paskaičiuos jo atlyginimo bei turimų lizingų santyki ir kiek procentų proporcingai kiekvieną mėnesį išleidžia lizingams :D
Koks skirtumas kas ir kokiom sąlygom vairuoja naują auto. Jei turi pinigų tai galiu sau leisti nueiti į geresnį restoraną ir nusipirkti geresnį auto, nėra vienos teisingos formules, kad geriau investuoti į NT, auksą ar bitkoinus, todėl kai kurie iš mūsų gyvena šia diena, kiti žiūri į priekį. turbūt kiekvienas draugų rate pažįsta žmogu kuris dirbo, investato, žiūrėjo į priekį, bet... išėjo iš pilies ir taip nebespėjo normaliai pagyvent, tai palinkėsiu, kad niekam iš čia esančių taip nenutiktų.

Vat net man nereikia rasyt, pilnai pritariu, reikia gyvent ir jei yra pinigu tai juos leist savo ir savo seimos malonumams, patogumams. Nes gyvenimas yra trumpas, nebent norit kad Jusu vaikai ar ju zmonos/zentai/drauges/draugai/sugyventiniai/anukai megautusi tesingom ir laiku padarytom senio kuris jau pasarvotas investicijom:xx::xx::xx::xx:

Rykštė 2020-07-28 13:34

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 536010)
Bankai lizinguodami uždirba, taip, kad jei perki mašiną neturėdamas jai pinigų, tai dar papildomai ir susimoki už tai, kad neturi pinigų. Vieni žmonės skaičiuoja pinigus, kiti - ne. Tie kurie skaičiuoja, uždirba iš tų, kurie neskaičiuoja. Toks gyvenimas, ko čia bambi vis nepatenkintas?
P.S. Tie, kurie skaičiuoja, perka brangius batus, nes taip labiau apsimoka, nei pirkt fufelius iš akropolio. :wave:

Tie kurie skaičiuoja perka brangius batus ir draugei pigius mersus? Ok
Dabar lizingo palūkanos mačiau ir 1.89% yra,tai sakai paimt už 30k grynais yra geriau,nei 33k per 5 metus grąžinti? 30k investavus manau per metus tuos 3 išsitrauksi.
Aš lyg ir nebumbu,tik vis dar nesuprantu,kaip pajėgi būt visur teisingas? Jei tu dvi algas dedi ant batų,o aš ant dviračio,tai kuris iš mūsų kvailesnis?

Simukasw140 2020-07-28 13:58

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 536016)
Tie kurie skaičiuoja perka brangius batus ir draugei pigius mersus? Ok
Dabar lizingo palūkanos mačiau ir 1.89% yra,tai sakai paimt už 30k grynais yra geriau,nei 33k per 5 metus grąžinti? 30k investavus manau per metus tuos 3 išsitrauksi.
Aš lyg ir nebumbu,tik vis dar nesuprantu,kaip pajėgi būt visur teisingas? Jei tu dvi algas dedi ant batų,o aš ant dviračio,tai kuris iš mūsų kvailesnis?

Nu tai gerai paskaiciuokim jai sakai 1.9%~ palukanos pridekim banko marza kur bus minimum 0.5% ir iki1% manau, pagal tavo kredito reitinga tai grubiai paemus gauname 2.5%+ euriboras kuris siai dienai yra -0.037 ar kazkas tokio atsizvelgus i dabartine padeti ir ekonomikos svyravima del tokiu priezasciu kaip corona virusas kas gali garantuot kad neateis ekonomine krize ir euriboras nesoks i virsu kaip 2008 metais kokius tarkim 5-7% ir sumoi palukanos labai nesunkiai isaugtu iki beveik 7-10% metams ? Paskui kaip simaso ir sake susimoki dar ir uz tai kad neturi pinigu. Kazkaip idomiai tu skaiciuoji :) o kur dar visi kasko ir kiti reikalai...:) pas lietuvius ir yra dazniausia problema kad jie gyvena sia diena nemasto apie ateiti ir is paskutiniuju skolinasi. As asmeniskai tikrai galeciau leisti sau pasiimti nauja auto lizingu nemazinant gyvenimo kokybes bet man tai atrodo absurdiskai kvaila skolintis pinigus daiktui kurio verte atidavus skolai duok dieve sieks puse sumoketu pinigu aplamai kazkaip nezavi nauji automobiliai visi man jie vienodi bet aisku kiekvienam savo gerbiu kitu nuomone yra zmoniu kuriems tu nauju automobiliu reikia gal jie taip bando savo saviverte sau pasikelti :)

raimis528 2020-07-28 14:06

neberūkai, bet takelį kokį sušniokšti. Įdomiai gyveni vienok,butas neremontuotas, seni laužai, gyvenimas nuo algos iki algos. Bet svarbu be kreditų. Neduosi gi velnio bankams uždirbti.
Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 536017)
Nu tai gerai paskaiciuokim jai sakai 1.9%~ palukanos pridekim banko marza kur bus minimum 0.5% ir iki1% manau pagal tave kredito reitonga tai grubiai paemus gauname 2.5%+ euriboras kuris siai dienai yra -0.037 ar kazkas tokio atsizvelgus i dabartine padeti ir ekonomikos svyravima del tokiu priezasciu kaip corona virusas kas gali garantuot kad neateis ekonomine krize ir euriboras nesoks i virsu kaip 2008 metais kokius tarkim 5-7% ir sumoi palukanos labai nesunkiai isaugtu iki beveik 7-10% metams ? Kazkaip idomiai tu skaiciuoji :) o kur dar visi kasko ir kiti reikalai...:) pas lietuvius ir yra dazniausia problema kad jie gyvena sia diena nemasto apie ateiti is paskutiniuju skolinasi toms naujoms masinytems kurios tik ismokejus normaliose salyse ismetamos lauk nes tiesiog per 5 metus susivazineja ir nebeapsimoka remontuoti :D


Simukasw140 2020-07-28 14:40

Citata:

Pradžioje rašė raimis528 (Post 536018)
neberūkai, bet takelį kokį sušniokšti. Įdomiai gyveni vienok,butas neremontuotas, seni laužai, gyvenimas nuo algos iki algos. Bet svarbu be kreditų. Neduosi gi velnio bankams uždirbti.

Oho is kur cia tokios klaidingos zinios apie mane? Ar cia pats taip sugalvojai? Nieko nei snioju nei rukau o kalbu faktais ne kaip cia ziuriu dauguma cia rasantys 😄

pucenas 2020-07-28 14:52

Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 536019)
Oho is kur cia tokios klaidingos zinios apie mane? Ar cia pats taip sugalvojai? Nieko nei snioju nei rukau o kalbu faktais ne kaip cia ziuriu dauguma cia rasantys 😄

Dar turbut ir alaus negeri?

Simukasw140 2020-07-28 14:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 536020)
Dar turbut ir alaus negeri?

Pries alu nieko nieko blogo neturiu isgeriu savaitgaliais jai jau taip idomu :D

tomasgarliava 2020-07-28 14:58

Jo ir viskas per ta simaso bomza su kancaru:xx::xx::xx::xx::xx:

Tema apvarem kapitaliai:xx::xx::xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.