MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   woodoooo MB E430 W210 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3743)

ErnasGTD 2010-02-06 19:44

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 63451)
na as jo smulkiai neziurejau,tik salonas man keistas labai pasirode,nes nemates buvau su rekaro sedinem,dar su DYZELIU aptarinejom mes ji ;) siaip BRC jie dar gyresi,sako pas mus visos masinos lietuviskos,jie daro keitumus visokius ir t.t.man ju rinka nepatinka ;)

jie meluoja, su draugeliu apziurinejo infinity dzipa ten, tai sakom kodel giriates kad nera auto pas jus is jav, nors yra priesingai ,tai nuleido galva ir viskas :D

woodoooo 2010-02-07 04:41

na paskaitinejau ka cia rasot tai va mano masinoje viskas norma trukumai reikia sutvarkyt neatsidaro vienas galinis langas, pakeist generatoriaus dirza ir itempeja nes biskuti ant saltos girdisi cipsejimas nubrauktas priekinio bamperio kampas pakaboje reikia viena sarnyra pakeist ir vairo traukes antgali.nedege viena lempa teko xenon lempute pakeist. variklis veikia puikiai, dezes perjungimu nesijaucia isvis. rudziu beveik nera net paciam keista. masina pirkta lietuvoje mb salone priziureta tik mb servise iki praeitu metu yra visi antspaudai ir darbu samatos rimtu remontu nebuta vazinejo vienas ir taspats zmogus. kaina tokia buvo tik man nes turiu ten labai geru pazystamu. pirkau ta auto nes ieskojau butent tokio mb e klases nemazesniu nei 4l varikliu. vazinejau as su a8 pries ta mersa galiu pasakyt kad mb tikrai smagesnis :)

arbuzas 2010-02-07 11:45

Tiesiog nerealu... Uz tokia kaina galima ant daug ko akis uzmerkti... Sveikinu :thumbsup:

woodoooo 2010-03-06 17:46

nu va auto sutvarkytas ir paruostas eksploatuoti :)
atlikti darbai:
sudeta visa nauja priekine pakaba iskyrus spiruokles ir amortikus :)
pakeisti visi guoliai ir itempejas ir dirzas
nauja termo mova
pakeisti teplai ir visi filtrai
sudeti xenon i priesrukinius

sekantys darbai
pilnas perdazymas
bus sudetos sportines spiruokles ir amortikai
xenon i tolimas ir galini begi

Bus ledinis :zenklas:

DTM 2010-03-06 17:52

Kam tie xenonai atbuliam zibinte ?

arbuzas 2010-03-06 18:53

Voodoo, gal, sakau, parodysi man kada savo mersą gyvai? Tu iš Vilniaus? Man taip jis patinka, kad noriu įsėst, mygtukus kokius pamaigyti, kad pravežtum galu gale :) Ką manai? Aš kaip suprantu tu vilnietis?

woodoooo 2010-03-06 19:04

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 68412)
Kam tie xenonai atbuliam zibinte ?

kad sviestu :)

woodoooo 2010-03-06 19:05

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 68413)
Voodoo, gal, sakau, parodysi man kada savo mersą gyvai? Tu iš Vilniaus? Man taip jis patinka, kad noriu įsėst, mygtukus kokius pamaigyti, kad pravežtum galu gale :) Ką manai? Aš kaip suprantu tu vilnietis?

tai galim zinoma kokia diena noreciau ir tavo paziuret :)
susirasom skype patogiau bus woodoooo99

arbuzas 2010-03-06 19:08

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 68417)
tai galim zinoma kokia diena noreciau ir tavo paziuret :)
susirasom skype patogiau bus woodoooo99

Tada labiau po kokių poros savaičių. Nėr ten pas mane į ką žiūrėt. Pas tave visko daugiau.

woodoooo 2010-03-06 19:10

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 68420)
Tada labiau po kokių poros savaičių. Nėr ten pas mane į ką žiūrėt. Pas tave visko daugiau.

nu nu ko ten daugiau
beje greit turesiu pioneer avic x3 :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.