MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Aktualijos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19610)

Artunas 2017-03-05 11:42

Neskubinkit taip su Kaziuku. Pas mus tik kita savaitgali :)

Rawwslt 2017-03-05 11:59

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 464683)
Kaune ir už pigiau galima prasisukt valgykloj. Ir ne kokioj skylėj, o Jutoj :D

Nu ten delano stiliau, prekybos centre. Ne imoniu pastatuose kur buna valgyklos. :)

Seip poreikio ten daznai vaziuot nematau. Nu bet i pora menesiu galima, arba pasidaryti kaip pramoga ir tuo tarpu apsilirkti. :)

Hunter 2017-03-05 19:25

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 464679)
Ka tu ismanai apie detailinga ir jo kainas?
Jis visada buvo ir bus brangus. Prie lito geras detailas kainavo 1200litu.

Tuo, kad tai nera pirmo butinumo preke ir jeigu per brangus blynas uz 1eur (=detailingas uz 300eur), tai yra ir pigiau, niekas nevercia pirkti. Jeigu perka tiek, kad zmones dirba ne i minusa, reiskia kaina tinkama ir turi savo klienta
O ka as ismanau, tai ne tau sprest.
O ar buvo ir bus brangus, tai priklauso tik nuo pajamu ir ar gali sau leist, tiek blyna, tiek detailinga. Bet aisku ne visiems dasunta analogija

Tomskis 2017-03-05 21:07

Siandien kaziuke buvau, pasirodo reik paskutine diena eit, ir zmoniu maziau ir kainos draugiskos, atiduoda viska pigiau, kad namo atgal nevezt. Riestainiai po 20-30centu

Marius 320 2017-03-05 21:17

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 464783)
Siandien kaziuke buvau, pasirodo reik paskutine diena eit, ir zmoniu maziau ir kainos draugiskos, atiduoda viska pigiau, kad namo atgal nevezt. Riestainiai po 20-30centu

Buvau vakar ir šiandien. Kainos kaikuriu prekiu pamažejo net per puse :bounce:

MRDetailing 2017-03-05 23:51

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 464771)
Tuo, kad tai nera pirmo butinumo preke ir jeigu per brangus blynas uz 1eur (=detailingas uz 300eur), tai yra ir pigiau, niekas nevercia pirkti. Jeigu perka tiek, kad zmones dirba ne i minusa, reiskia kaina tinkama ir turi savo klienta
O ka as ismanau, tai ne tau sprest.
O ar buvo ir bus brangus, tai priklauso tik nuo pajamu ir ar gali sau leist, tiek blyna, tiek detailinga. Bet aisku ne visiems dasunta analogija

Sita as puikiai suprantu, bet nejau ne kiek nera keista, kuomet per nakti kainos pasikeicia (patrigubeja) ? Tu man pasakyk kokiam normaliam versle taip imanoma?
As is savo puses pasakysiu - jokiam. Tai kas vyksta pas mus Lietuvoje yra visiska anomalija.

wzikas 2017-03-06 11:43

Kaziuka kiti gal su turgum maiso kur tikisi pigiai nusipirkt ukininku prekiu.
Bet jei tai ziuret kaip i rengini kai geras oras tiesiog vaikstai groziesi dirbiniais, oru kvepuoji, kazko naujo pamatai - tada liuks. Ir tai kiek teko apsipirkinet ivairiu metalo, molio, medzio gaminiu tai po derybu buvau patenkintas ta kainos ir kokybes santykiu

MRD - pas arabus irgi per pusvalandi pokalbio kaina krenta 70-80%, man tai malonumas derybose

Rawwslt 2017-03-06 12:14

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 464803)
Kaziuka kiti gal su turgum maiso kur tikisi pigiai nusipirkt ukininku prekiu.
Bet jei tai ziuret kaip i rengini kai geras oras tiesiog vaikstai groziesi dirbiniais, oru kvepuoji, kazko naujo pamatai - tada liuks. Ir tai kiek teko apsipirkinet ivairiu metalo, molio, medzio gaminiu tai po derybu buvau patenkintas ta kainos ir kokybes santykiu

MRD - pas arabus irgi per pusvalandi pokalbio kaina krenta 70-80%, man tai malonumas derybose

Cia omeni turejai turkus? :xx:

BETMENAS 2017-03-06 13:51

Turkijoj vaikui laikrodi iš 550 doleriu už 65 nupirkau :xx::xx: O šeip kas skrendat patariu nepatingėti susirasti žmogų kad nuveštu į normalią odos/kailinių parduotuvę,nu gal kaip papulsi mes Antalijoj, bet aš sau odine/kailis striuke nupirkau už 600Dol. Nešioju 4 žiema kasdienai dar kaip nauja, žmona kailinius pirko 1300 berods irgi kaip nauji kokybė superinė. Sunešiosim ir vėl skrisim per atostogas, nes Lt tikrai sumokėsi 2/3 kaina

wzikas 2017-03-06 14:00

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 464808)
Cia omeni turejai turkus? :xx:

Kinija, Indija, Pakistanas, Egiptas, Morokas, Tunisas ar Kaziuko muge. Visur reikia ir butina deretis. Gal kitaip pardavejas taves net negerbs :)

PS. turkijoj net nesu buves... labai geda nes salis grazi ir su istorija


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.