MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W204 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=209)
-   -   w204 bėga tepalas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25732)

Vytautas. 2019-05-14 06:58

w204 bėga tepalas
 
Sveiki,
Galbūt galėtumėt rekomenduoti, kas atsakingai Vilniaus / Kauno apylinkėse pasižiūrėtų ir galėtų nustatyti priežastį, kodėl po truputį bėga tepalas iš w204? Variklis 2.0, dyzelis, 100 kw, auto 2009 metų.
Neslėpsiu, buvau jau 2 servisuose, kuriais tikrai pasitikiu, bet jie abu mato šiek tiek skirtingas priežastis. Vienas net ir tvarkė (jei gerai pamenu, pompą kažkokią keitė), bet nepadėjo.

Palindus po automobiliu matosi ant apsaugų tepalas, iš viršaus viskas švariai atrodo.

Darius 2019-05-14 07:07

Bent apibūdink iš kurios vietos plius minus. Koks variklis.

Vytautas. 2019-05-14 07:18

Papildžiau šiek tiek aprašymą. Su šia problema važinėju jau beveik metai, realiai itin mažai laša to tepalo, nes pildyti beveik niekada nereikėjo.

vampyras 2019-05-14 12:52

Keistos detales koks kodas? Alternatyva kai zodzius prisiminti yra sunku.
Jaigu nemoki apibudinti bedos imesk Foto ar kokia Video. Bent jau pasijaus jog ta beda tau kazkiek rupi. Dabar svarbu tema sukurei, o mes cia laika gaisim ir rasysim visus imanomus variantus.
Atsakymas i tamstos klausima butu. Kazkas kazkur leidzia, palikite automobili dviejom dienom. Surade paskimbinsime.
:)

Vytautas. 2019-05-14 20:18

Turbūt ne taip supratote, nes Jūsų spėliojimų dėl galimų gedimų forume ir nenoriu :) Mane būtent ir tenkintų pastarasis atsakymas, kad palikti automobilį ir kažkas po dienos (ar dviejų) galėtų atsakyti, kame problema. Būtent to ir klausiau pirmoje savo žinutėje, kas galėtų rekomenduoti kokį meistrą / servisą?

vampyras 2019-05-14 20:36

Citata:

Pradžioje rašė Vytautas. (Post 520282)
Turbūt ne taip supratote, nes Jūsų spėliojimų dėl galimų gedimų forume ir nenoriu :) Mane būtent ir tenkintų pastarasis atsakymas, kad palikti automobilį ir kažkas po dienos (ar dviejų) galėtų atsakyti, kame problema. Būtent to ir klausiau pirmoje savo žinutėje, kas galėtų rekomenduoti kokį meistrą / servisą?

labai atsiprasau, zlibas nedazlibinau. :geda:
dar karta perskaiciau ir nepatikejau.
bet cia ponas toks vienintelis forume esate. :)

Vytautas. 2019-05-14 21:10

Tai jau supratau, kad čia dauguma patys viską geba tvarkytis :) Bet pats tikrai geriau atiduočiau tvarkyti ir mielai sumokėčiau žmogui, kuris tame specializuojasi, o aš pats galėčiau dirbti savo darbus.

iMechanic 2019-05-19 19:40

Pas mane panaši bėdas su om651. Pastebėjau kad visa apačia tepaluota, toks vaizdas kad atbėga iš įsiurbimo kolektoriaus pusės. Dar prieš metus, kai nupirkau MB, tai jokių tepalų nesimatė. Gal kas minčių pro kur gali tepaluotis?
Beje, klausimas gal daugiau Vampyrui, kas su šiais varikliai negerai, kad dažnam alkūninis išlenda per bloką?

Darius 2019-05-19 20:09

Citata:

Pradžioje rašė iMechanic (Post 520631)
Pas mane panaši bėdas su ok651. Pastebėjau kad visa apačia tepaluota, toks vaizdas kad atbėga iš įsiurbimo kolektoriaus pusės. Dar prieš metus, kai nupirkau MB, tai jokių tepalų nesimatė. Gal kas minčių?
Beje, klausimas gal daugiau Vampyrui, kas su šiais varikliai negerai, kad dažnam alkūninis išlenda per bloką?

Alkūninis ar švaistiklis?

iMechanic 2019-05-19 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 520633)
Alkūninis ar švaistiklis?

Na kažkuris iš jų, pas mane dar thanks god nei vienas neišlindo. Bet jau nerimstu dėl resurso šio variklio.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.