MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   S211 bagažinės perdanga nusileidusi buksuoja (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26546)

morphxp 2020-04-29 19:22

S211 bagažinės perdanga nusileidusi buksuoja
 
Sveiki,

Vakar susidūriau su problema - bagažinės perdangos karkimu.

https://www.youtube.com/watch?v=6-8FQaaxV4Y

Vaizdo įrašas ne mano, tačiau problema ta pati. Atidarius viskas kaip ir OK, tačiau uždarius nuvažiuoja iki apačios ir karkia. Karkimas gaunasi, nes dantračiai per spiralę, kuri kilnoja daužosi.

Jau bandžiau:

* Išardyti abi puses. Nuėmus pilkas detales, palikus tik dantračius vis tiek elgiasi taip pat. Tikėjausi daugiau daviklių rast, bet radau tik vairuotojo pusėj vieną herkoniuką apačioj pačioj, kuris žiūri, ar yra perdanga ar nėra. Tikėjausi kad jis blogas - pakeitus kitu (irgi naudotu) problema nedingo.

* Atjungti, palaikyti 30 minučių ir prijungti akumuliatorių - nepadėjo.

Gal kažkas buvo susidūręs ?

vampyras 2020-04-29 20:11

Keiciasi visas kanalas, eina su nauju varikliuku. Davikliu nera atpazysta pagal sukimo jega, visuose mersuose visur nuo langu liuku ir t.t..

morphxp 2020-04-29 21:05

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 533508)
Keiciasi visas kanalas, eina su nauju varikliuku. Davikliu nera atpazysta pagal sukimo jega, visuose mersuose visur nuo langu liuku ir t.t..

O tai atpažinimas vyksta varikliukyje (yra įmontuotas modulis) ar prieš varikliuką. Nes veikt jis veikia - kilnojasi, viską, tačiau nuvažiavęs į apačią nesustoja, o karkia. Jėgos turi pakankamai, bet net bandant laikyt buksuoja per sraigę.

Prieš pusmetį buvo problema kad visai nevažiavo, nei aukštyn, nei atgal. Pasirodo pakėlimo mechanizmai abu užkirminę buvo, kur iš trosiuko pereina į dantračius. Išvalius sutepus baigėsi problemos tuom syk.

mactep111 2020-04-30 19:26

o kur tas motoriukas stovi? man nustojo kilnotis tas daiktas,buvo taip ir anksciau,bet uztekdavo saugikli Nr.11 galiniame bloke sujudinti ir padedavo,o dabar jau nepadeda :geda:

Darius 2020-04-30 19:57

Citata:

Pradžioje rašė mactep111 (Post 533550)
o kur tas motoriukas stovi? man nustojo kilnotis tas daiktas,buvo taip ir anksciau,bet uztekdavo saugikli Nr.11 galiniame bloke sujudinti ir padedavo,o dabar jau nepadeda :geda:

Teks nusiimti visą stogo apdailą ir ten rasite. ;)

pauliusl 2020-04-30 20:07

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 533552)
Teks nusiimti visą stogo apdailą ir ten rasite. ;)

Šoninės galinės apdailas pakanka nuimti, stogo nereik

Darius 2020-04-30 20:16

Citata:

Pradžioje rašė pauliusl (Post 533553)
Šoninės galinės apdailas pakanka nuimti, stogo nereik

Kad išimti varikliuką, teks nuimti visą stogo apdailą. ;)

mactep111 2020-04-30 20:33

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 533554)
Kad išimti varikliuką, teks nuimti visą stogo apdailą. ;)

Gal,kada nors,nes kolkas pagalvoti apie tai net baisu :aciu:

Darius 2020-04-30 20:55

Citata:

Pradžioje rašė mactep111 (Post 533555)
Gal, kada nors, nes kol kas pagalvoti apie tai net baisu :ačiū:

Nieko ten nėra sudėtinga. Svarbiausia viską atsisukti ir nelupti žemyn nuo galo, o stumti į priekį ir viskas bus ok ;)

morphxp 2020-05-01 14:24

3 Attachment(s)
Dėkui Vampyrai, po Tavo komentaro apie apkrovas truputį kitaip padariau.

Nusipirkau ir bėgelius ir varikliuką, tačiau varikliuko keisti nereikėjo. Patikrinti ar varikliukas geras pakanka nusiimti bėgelį, išardyti perdavimą iš troso į krumpliaratį, tada suimituot bagažinės uždarymą ir replėm užspaust trosą. Varikliukas iš kart sustojo.

Problema mano atveju buvo kitur. Praeitais metais buvo problemų man, kad visai nesikilnojo - išsiardęs buvau abi puses, radau pastrigusius krumpliaratukus mažus, tie kurie stumdo bėgelyje esantį sraigtuką. Viską išvaliau, ir sutepiau. Sutepimas per didelis buvo klaida. Tuo metu viskas pasitaisė, pradėjo važinėt, tačiau dabar matomai dėl per didelio tepalo kiekio išsiskverbusio iš krumpiaratuko pradėjo bugsuoti bėgelyje esantis sraigtukas (ten labiau gal spyruoklė).

Problemą išsprendžiau išardęs vėl perdavimus abiejų pusių, išvalęs perteklinį tepalą, sutepęs paprastu WD40 ir sumontavęs naujus bėgelius (na tiksliau dėvėtus). Senuosius bėgelius bandysiu išsiplauti ir pasilikti ateičiai, manau su jais viskas būtų gerai, tik reikia iš sraigtuko išplaut perteklinį tepalą.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.