MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   BLOGI atsiliepimai apie servisus, parduotuves, zmones. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10201)

Artunas 2017-02-24 17:41

Su dizrida irgi turėjau problemų, na tik tokių kad absoliučiai nesiskaito su klientais ir nesilaiko žodžio. Ko pasekoje po savaitės atsiemiau auto net nepradėta tvarkyt, nors kalbėta ir žadėta daug. Labai ten nerimta

artez 2017-03-05 13:12

juokingiausia kai paprasai fakturos servisuose, tai sako dar plius PVM'a sumokek:D nu cia tai blemba virsune.

Rawwslt 2017-03-09 08:19

Mano istorija. Nuvariau auto pas viliu i serviza. Patikrino vaziuokle rado visokiu guminiu ivoriu paplysusiu. Nu ok. Paskaiciavo viska, su darbais 90€. Ok. Kita diena nuvarau auto ant 8h ryto ir palieku. Gan ilgokai jie ten krapstosi paskambinu apie 2h. Klausiu kaip reikalai? Sako, dar nepadaryta. Nu gerai laukiu dar... paskambinu 4h sako ten viska pakeitem bet vistiek kaskas dar braska, tai dar tvarkom. Atvaziuok ant 18h. Nu gerai vaziuoju siek tiek pries 18h. Skambina man jie, kaip tik pakeliui. Sako jau padaryta. Atvaziuoju i vieta sako: viskas sutvarkyta 240€. O as pinigineje turiu 200€. Tai kaip??? Ar neturejo jie manes informuoti, kad remonto darbai isaugo x2.5 karto? :daro:

pucenas 2017-03-09 08:34

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 465261)
Mano istorija. Nuvariau auto pas viliu i serviza. Patikrino vaziuokle rado visokiu guminiu ivoriu paplysusiu. Nu ok. Paskaiciavo viska, su darbais 90€. Ok. Kita diena nuvarau auto ant 8h ryto ir palieku. Gan ilgokai jie ten krapstosi paskambinu apie 2h. Klausiu kaip reikalai? Sako, dar nepadaryta. Nu gerai laukiu dar... paskambinu 4h sako ten viska pakeitem bet vistiek kaskas dar braska, tai dar tvarkom. Atvaziuok ant 18h. Nu gerai vaziuoju siek tiek pries 18h. Skambina man jie, kaip tik pakeliui. Sako jau padaryta. Atvaziuoju i vieta sako: viskas sutvarkyta 240€. O as pinigineje turiu 200€. Tai kaip??? Ar neturejo jie manes informuoti, kad remonto darbai isaugo x2.5 karto? :daro:

mano atsiliepimai apie sita "skyle" taipat nieko gero. o seip informuoti turi (mano manymu). man buvo su mocu toks nutikimas, nuvariau einama aptarnavima daryti tai jie pakeite ten man (ale dylanciu detaliu) daug ir t.t. viso sumoi vietoi + - 150 gavosi 680e. tai as su jais ir sneku, sakau, o kas jai as tureciau tik 200. nu tai pazystami ir t.t. atvestum kada nors:) bet mano manymu siais laikais pats blogiausias dalykas ( kai yra telefonai) neinformuoti klijento apie pasikeitimus darbu ir kainu.

Rawwslt 2017-03-09 08:50

Tai va. Mane pastate i nepatogia padeti ir jie sau uzsidejo minusa. Daugiau nevaziuosiu ten.
Pats didziausias servizu minusas kad nera komunikacijos tarp klijento jeigu darbai keiciasi.
:confused:
Tas draugas kuris mane veze atsimt masinos, tai kai suzinojo labai, labai daug pasake :cenzura:

wzikas 2017-03-09 09:14

Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate :) Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga :)

Rawwslt 2017-03-09 09:33

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465266)
Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate :) Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga :)

Nu wzikai cia jau diskriminacija is tavo puses.
Pagarba turi buti betkokios profesijos darbininkui. Ar tai valytojas, ar batsiuvys, ar tai direktorius.

pucenas 2017-03-09 09:41

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465266)
Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate :) Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga :)

vieni apie ratus kiti apie batus. Gal nesako, kad daug, bet kodel nepasiderina su klijentu, kad atirado daugiau nenumatytu darbu, ir tai kainuos vos ne 3 kart daugiau nei buvo pasakyta.

wzikas 2017-03-09 09:53

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 465268)
Nu wzikai cia jau diskriminacija is tavo puses.
Pagarba turi buti betkokios profesijos darbininkui. Ar tai valytojas, ar batsiuvys, ar tai direktorius.

Jeigu zmones atlieka savo darba kokybiskai ir profesionaliai tai gerbiu tokius darbininkus ir negaila ten kazka permoket toj pacioj betygalos g., bet siuo atveju murziai ir tiek

wzikas 2017-03-09 09:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 465270)
vieni apie ratus kiti apie batus. Gal nesako, kad daug, bet kodel nepasiderina su klijentu, kad atirado daugiau nenumatytu darbu, ir tai kainuos vos ne 3 kart daugiau nei buvo pasakyta.

Na, as visada turiu iproti kai man pasako atvaziuot masina pasiimt ar priveza ja tai paklausiu kiek sumoj gavosi kad nereiketu po bankomatus vazinet. Savo meistrai be abejo perspes ir paklaus ka kaip daryt, taciau pasitaikoi kai randa dar ko papildomai ir tiesiog nespeja kada suderint.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.