MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 2,5TD 1998 grandine. Kaip ja nuimti? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3242)

Darius 2009-12-19 00:19

W202 2,5TD 1998 grandine. Kaip ja nuimti?
 
Rytoj planuoju nuimineti variklio galva, tik neteko nuimineti grandines nuo velenelio, kaip tai padaryti? :confused::nzn:

driuliauskas 2009-12-19 06:36

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 53205)
Rytoj planuoju nuimineti variklio galva, tik neteko nuimineti grandines nuo velenelio, kaip tai padaryti? :confused::nzn:

ant velenelio grandine uzdeta ant zvaigzdes. zvaigzde prie velenelio prisukta varztu. atleidi grandines ytempeja, vienas deda rakta ant skriemulio prisukto prie alkuninio veleno ir laiko, kitas raktu atsukineja velenelio zvaigzde. atsukus varzta zvaigzde nusimauna, nusikala kartu su grandine.

Darius 2009-12-19 12:22

Ir taip atsukus grandine ji jau nemaisys nuimti galva? Ta prasme ar daugiau niekur ji nesikabina prie galvos kokiom tai kreipianciosiom ar kas ten dar gali buti, nes siandien jau niekaip neiseis jos nuimti - pasikeite mano planai. Atidedama rytojau dienai.:aciu:

liudas777 2009-12-19 13:45

Jei taip pat kaip pas mane tai bus dar toks bėgis (angl. rail), priešingoj pusėj nei įtempėjas. O tada kai kelsi galvą, būtinai palaikyk įtempęs grandinę, kad neįkristų, nes man :cenzura: taip buvo. Sėkmės darbuose. ;) O kodėl išvis vidury žiemos pradėjai kažką daryt? Palūžo? :)

driuliauskas 2009-12-19 13:49

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 53223)
Ir taip atsukus grandine ji jau nemaisys nuimti galva? Ta prasme ar daugiau niekur ji nesikabina prie galvos kokiom tai kreipianciosiom ar kas ten dar gali buti, nes siandien jau niekaip neiseis jos nuimti - pasikeite mano planai. Atidedama rytojau dienai.:aciu:

ne neturetu

Darius 2009-12-19 17:44

Matai , kai keiciau pakaityinimo zvakes viena nuluzo, tai tenka lupti galva ir teks grezti, nes kitaip neina nieko padaryti:(. Vakar beveik visa diena prasikuiciau ir nieko nesigavo, kiek turejau variantu tai daryti, bet nei vienas nepasiteisino:(. Ir dar prie to pacio pradejo kuras i baka nusedineti, tai rytais vos uzsikuria ir baigiu akuma nusodinti:( .Tai ta proga jau viska tvarkau, bet aisku labai nelaiku visos sitos bedos.:cenzura:

midsomeris 2011-05-16 08:43

nukeliant galva, yra koks fintas uzfisksuot grandinei,kad mietkes nepabegtu? w124 25d
kazka esu girdejes kad yra varztas, ji issuki ir isuki ilgesni ir taip uzsifiksuoja.

driuliauskas 2011-05-16 15:15

Citata:

Pradžioje rašė midsomeris (Post 147317)
nukeliant galva, yra koks fintas uzfisksuot grandinei,kad mietkes nepabegtu? w124 25d
kazka esu girdejes kad yra varztas, ji issuki ir isuki ilgesni ir taip uzsifiksuoja.

ant kiekvieno veleno yra mietkes jau pastatytos gamykliskai. as nukelinedamas niekada nestaciau, nei zymejau. viskas manuale parodyta.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.