MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   w208 clk elegance, skydelyje kokios lemputes dedasi ar diodai? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2613)

mr-edgariukas 2009-09-21 19:02

w208 clk elegance, skydelyje kokios lemputes dedasi ar diodai?
 
noriu paklausti.. priekiniame skydelyje kokios lempiutes eina ar diodai.. istikro man ta geltona spalva kazkaip jau atrodo lievai.. nieko nesiskiria beveik ir skydelis ir apsvietimas nuo seno 83metu merso krokodilo.. noreciau nors neona ideti.. ir kaip skydelis nusiima? nebandziau bet pastebejau kad nera visai varsteliu:)

driuliauskas 2009-09-21 19:11

Citata:

Pradžioje rašė mr-edgariukas (Post 39767)
noriu paklausti.. priekiniame skydelyje kokios lempiutes eina ar diodai.. istikro man ta geltona spalva kazkaip jau atrodo lievai.. nieko nesiskiria beveik ir skydelis ir apsvietimas nuo seno 83metu merso krokodilo.. noreciau nors neona ideti.. ir kaip skydelis nusiima? nebandziau bet pastebejau kad nera visai varsteliu:)

apie koki modeli kalba eina?

Tomskis 2009-09-21 19:14

nu w210 issitraukia, lemputes paprastos, speju kaip ir w123 :D kaip ir renault, audi ir t.t. visose auto. diodu man atrodo neidesi i toki, reik lituot, gal ir klystu nzn, bet spydikas tai cia smulkiausia beda, sudetingiau bus su peciuko apsvietimu ir t.t. bet nepamirsk kad idejus balta, gali gautis opel omega :D seip visumoj man grazu baltas spydikas, bet reikia viska daryt baltai ne tik spydika

mr-edgariukas 2009-09-21 20:45

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 39770)
nu w210 issitraukia, lemputes paprastos, speju kaip ir w123 :D kaip ir renault, audi ir t.t. visose auto. diodu man atrodo neidesi i toki, reik lituot, gal ir klystu nzn, bet spydikas tai cia smulkiausia beda, sudetingiau bus su peciuko apsvietimu ir t.t. bet nepamirsk kad idejus balta, gali gautis opel omega :D seip visumoj man grazu baltas spydikas, bet reikia viska daryt baltai ne tik spydika

nu tai ne problema lituoti.. bet jei ten eina ta permatoma skirstoma sviesa plastmase tai neaisku kaip gali gautis..is to neono liktu tokia margancovke..o kas su peciuko lemputem?ten sunkiai issiardo? bijau pradeti kazka daryti,,nes dazniausiai paskui pridirbu.. nu bet man ta geltona nepatinka...gal kas kokiu ideju?aciu

mr-edgariukas 2009-09-21 20:47

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 39769)
apie koki modeli kalba eina?

w208 clk elegance

tech1 2009-09-22 09:58

na jei geltona nepatinka, reik pirkt IV golfa ... ten melynai sviecia

irr02 2009-09-22 10:15

mr-edgariukas, patariu nuosirdziai neuzsimti, kazkada vienam teko daryti ant w202 ten skydelis beveik toks pats, statosi paprastos 4 gabarintines lemputtes po 5w, kurios apsviecia visa skydeli, idesi ledus, jei yra pas tave naujesnis skydelis, kur eina su LCD, tai anas bus tamsesnis gerokai, prie didesnes sviesos sunkiai iskaitomas, toliau rodykles bus tamsios kurios turetu buti raudonos. Jei nori skaisciai baltos, tada perkti gabaritines baltas berods Phillips white Vision, jei gerai atsimenu jos eina xenon dujom uzpildytojs ir sviecia skaisciai balta sviesa. O jei pradesi visa ten pajalint nenusteb, kad poro plasmases po kiek laiko prades barsketi. Beto skydelis nelengvai issitraukia, jei pvz pas tave nereguliuojama vairo kolonele, tada dar ir vaira teks nusiimti :)

Darius 2009-09-22 10:20

O vairo tai tikrai nereikia isimineti:wave:

Edgis 2009-09-22 11:25

Citata:

Pradžioje rašė irr02 (Post 39882)
Beto skydelis nelengvai issitraukia, jei pvz pas tave nereguliuojama vairo kolonele, tada dar ir vaira teks nusiimti :)

Šiaip įmanoma nuimti ir nenėmus vairo. Išsitraukia gan sunkiai, nes pas juos panelė minkšta, bet vairo nuiminėt nebūtina.:)

irr02 2009-09-22 11:40

Tai ka as ir sakau, poto nereikia nustebti, jei ima barsketis plasmases :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.