MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   W203 Problemos su kompu, gal kas susidures? 2001metu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1116)

algimantas 2008-06-06 17:14

W203 Problemos su kompu, gal kas susidures? 2001metu
 
Kai užkuriu varikli kompas rodo, kad po 1000km vykyi i servisa, nors tepalus keičiau prieš men. ir pravažiavau tik 4500km, ir taip kasdien tik po vis mažiau kilometru. Tas truputi nervina, gal kam buvo taip nutike.

Pitbull 2008-06-07 13:50

Kai nulino kompa po tepalu keitimo su star'u,galejo ivesti kad kitas tepalu keitimas po 5 ar 8000km.Kur keitei ir kas numetinejo aptarnavima?Tiesa,koks automobilis?

Mamka22 2008-06-08 14:27

Manau, kad kur keitei tepalus apskritai nenunulino kompo, tiesiog reikia nuvaziuoti i centra ir paprasyti kad nunulintu, yrs teke atlikti tokia procedura brangiausiojo BMW'ui, taip teko moketi tik 10 lt:taip:

algimantas 2008-06-09 09:13

Na pas mane W 203, 2001metu.Taigi kai tepalus keite šalia nestovejau tad nežinau ar nulino kompa ar ne. Dekui už info, teks važiuoti i servisa, kad akiu nebadytu.

Tiulik 2008-06-23 10:13

service interval
 
tokiam auto intervalaj yra 15000 arba 20000km nunulint gali pats jungi degima nustataj skidelija kad roditu kilometraza ir nuejni iki serviso parodimu paspaudi skidelio migtuka ir laikai kol nepasirodis uzrashas nunulinti servisa atliaidi ir vel paspausk migtuka servisas nusinulina ir parodo km iki sekancio aptarnavimo

algimantas 2008-07-02 21:02

Kai užkuriu varikli ir pavažiuoju koki 100metru užsidega ESP, išjungiu ir viskas atrodo gerai, bet tik iki sekančio karto. Gal žinote kur problema? Mano auto W 203 C 200 kompresor 2001metu.

vilis 2008-07-02 22:48

va katik pas mane buvo ta pati beda su ESP.Keiciau apatine sake-isderinau suvedima ir vairas kreivai atsistojo.Nuo tada ir pradejo mest-matematika paprasta,vairo padeties daviklis mate susukta vaira ant didelio greicio,todel ir bludijo.Padariau suvedima(aisku vaira istiesino),nuresitinau esp-ir nebeismeta :taip:
Pries tai ir as puoliau ieskot bedos-pastacius ant kompo rode nesamones,tipo dinges voltazas is davikliu ir t.t.Aisku nesakau kad ir pas tave tas pats,ar vairas tiesiai stovi?pabandyk nuimti trumpam klema,tada uzkures susuk visa vaira i viena puse iki galo,po to i priesinga.tai padares uzgesink-viskas dings :taip: Bet jei kazkas netvarkoj-vel mes ESP.
Sekmes,butinai parasyk kai sutvarkysi

algimantas 2008-07-07 15:41

Padariau kaip ir buvai sakes, pora dienu buvo viskas gerai, nebemete ESP, bet šendien važiavau lyjant lietui, tai vel užsidege.Ko gero teks važiuot i servisa ir padaryt diagnostika, žiuresm ka rodys.

2luxstyle 2009-02-05 16:13

Citata:

Pradžioje rašė vilis (Post 7023)
va katik pas mane buvo ta pati beda su ESP.Keiciau apatine sake-isderinau suvedima ir vairas kreivai atsistojo.Nuo tada ir pradejo mest-matematika paprasta,vairo padeties daviklis mate susukta vaira ant didelio greicio,todel ir bludijo.Padariau suvedima(aisku vaira istiesino),nuresitinau esp-ir nebeismeta :taip:
Pries tai ir as puoliau ieskot bedos-pastacius ant kompo rode nesamones,tipo dinges voltazas is davikliu ir t.t.Aisku nesakau kad ir pas tave tas pats,ar vairas tiesiai stovi?pabandyk nuimti trumpam klema,tada uzkures susuk visa vaira i viena puse iki galo,po to i priesinga.tai padares uzgesink-viskas dings :taip: Bet jei kazkas netvarkoj-vel mes ESP.
Sekmes,butinai parasyk kai sutvarkysi

Hm...
įdomu :fire: pas mane kartais išmeta BAS/ESP ir pastebėjau, kad pasukant vaira, važiuojant per gulinčius policininkus ir kartais grėčiau pristabdžius :unreal: tai taip pat suvedimo gal trūksta??? :confused:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.