MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   MB SPRINTER pirkimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=27540)

Feisas 2022-07-22 08:00

MB SPRINTER pirkimas
 
Labas!

noriu įsigyti auto, ir tai greičiausiai bus MB. Prisiminiau šį forumą.

Ieškau keleivinio buso M1 kategorijos, kad galėčiau ir komandą pasiimti ir dar kelis grilius į galą įsimesti.

tai priėjau prie vieno modelio, kuris man labai patinka:

https://autoplius.lt/skelbimai/merce...-20309334.html

(idealiu atvėju būtų L3)

gal kas susidūrėte? kokios jų problemos? į ką atkreipti dėmėsį?
kaip tie 2,2 varikliai? kitokių labai retai skelbimuose matau, nors norėčiau galingesnio.

Kitas modelis būtų tie standartiniai busai.. ducato, jumper ir pan. bet labiau noriu merso. ir man prie brando, tinka mersas daug labiau : ))

Feisas 2022-07-22 08:11

nu va, nebuvau kelis metus, ir matau kad ne į tą temą įkėliau :zenklas:

Somesword 2022-07-22 08:59

nera ka cia galvot. Vaziuoji ziuri, tikrini :)
2.2 motorai jei teisingai priziureti ilgai vaziuoja.

Feisas 2022-07-22 20:48

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 546253)
nera ka cia galvot. Vaziuoji ziuri, tikrini :)
2.2 motorai jei teisingai priziureti ilgai vaziuoja.

taip bet,
šitas patarimas tinka bet kuriam dalykui, ir vietoje tikrindamas, nepamatysi jokios info apie einamas šio modelio problemas. ar aš klystu? :)
nėra konkretu.

bet konkretu yra tai, kad paskaitinėjus forumus užsienyje. rašo kad 2,2 yra pats pats problematiškiausias variklis. ir kad ties 70k km grįždavo į atstovybes. ir jų grįždavo tūkstančiais.
Išeina purkštukai ir grandinė, kurios įtempėjas apačioje, ir jam truputį atsipalaidavus, grandinė susivelia variklio viršuje.

thats how you do it. :zenklas:

tai šita informacija yra išversta ir nepatikrinta.

Darius 2022-07-22 21:54

Na, su šiuo varikliu tikrai nesiūlyčiau pirkti, bet dauguma jų su jais, pasitaiko ir 642 varikliais, bet retai. Plius rida šito jau pusė liamo, tai ir nežinai kada gali linkti.

BETMENAS 2022-07-23 10:08

Šios kartos sprinteriai skirti būtent įsimesti grilliu, mergų ir į miška.

O darbui tai šūdas, nei variklio, nei važiuoklės, nei kėbulo. Kas patarinėtu pirkti tai nei dirbe nei turėja.

Somesword 2022-07-23 15:39

Citata:

Pradžioje rašė Feisas (Post 546254)
taip bet,
šitas patarimas tinka bet kuriam dalykui, ir vietoje tikrindamas, nepamatysi jokios info apie einamas šio modelio problemas. ar aš klystu? :)
nėra konkretu.

bet konkretu yra tai, kad paskaitinėjus forumus užsienyje. rašo kad 2,2 yra pats pats problematiškiausias variklis. ir kad ties 70k km grįždavo į atstovybes. ir jų grįždavo tūkstančiais.
Išeina purkštukai ir grandinė, kurios įtempėjas apačioje, ir jam truputį atsipalaidavus, grandinė susivelia variklio viršuje.

thats how you do it. :zenklas:

tai šita informacija yra išversta ir nepatikrinta.

ziurejau cia keleta sprinteriu tu.
Kad ju tepalu keitimai kas 40-60k km nurodyti. Assyst'e
Ko tiketis is ju?
Jei zmogus techniskai ispruses tai keite tepalus i tarpus. (bent jau mano klientai taip ir dare) Kol jo pazistami keite jau 3 motora jis su pirmuoju vaziavo...

Rykštė 2022-07-23 16:11

Motoras žymiai prastesnis už 642,bet rast su 642 yra reikalų ir biudžetą reikės 30% didinti.

alteroja 2022-07-24 07:01

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 546260)
ziurejau cia keleta sprinteriu tu.
Kad ju tepalu keitimai kas 40-60k km nurodyti. Assyst'e
Ko tiketis is ju?
Jei zmogus techniskai ispruses tai keite tepalus i tarpus. (bent jau mano klientai taip ir dare) Kol jo pazistami keite jau 3 motora jis su pirmuoju vaziavo...

turim 319 nuo naujumo, trasoj pastoviai pilnas 130-140 greičiais laksto, alyvą keičiam kas 55k, dabar rida jau netoli milijono. variklis dar tas pats, aplinkui viskas pakeista, kai kas ir ne po kartą.

Feisas 2022-07-25 21:22

Dėkui visiems už atsakymus!

apeisiu 2,2 motorą, nebent labai gyvas pasitaikys.

Gaila, baigėsi tie laikai, kai motorai sukdavo milijonus... : )))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.