MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   MB W220 garso aparaturos keitimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7575)

glutaminas 2011-07-10 15:53

MB W220 garso aparaturos keitimas
 
Sveiki, gal turite ideju ar eina pakeisti w220 aparatura? Pas mane yra paprasta aparatura, ne BOSE, todel skambejimas tikrai nekoks. Galvoju kaip nebrangiai pakeist aparatura, kad skambetu nors siek tiek geriau. Ar eina is paprastos, pakeisti i bose? Nes vistiek gal jei nera bose nera ir stiprintuvo, arba tas stiprintuvas kitoks. Tad jei nusipirkus is autolauzyno kitas koloneles, galima tiketis geresnio garso ar nelabai?
Kadangi nezinia ka gausi is autolauzyno, geriausiai butu pirkti naujas koloneles, bet vel, kazkas sake kad w220 jau eina modernesni laidai, svieslaidziai ar pan, ir gali kilti keblumu pajungiant kitas negamyklines koloneles..
Gal kaskas kazka domejosi?

augi$ 2011-07-10 22:31

Sakei lyg parduodi savo w220? tai ar apsimoka pinigus kist?

glutaminas 2011-07-10 22:37

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 156568)
Sakei lyg parduodi savo w220? tai ar apsimoka pinigus kist?

siaip daugiau domina keitimas CL, bet cia daugiau judesio, tai uzvedziau cia tema. O ir ten viskas kaip ir identiska turetu but su garsu.:dangun:

augi$ 2011-07-10 22:59

Reiktu srote nusipirkt koloneles stiprintuva cd ceindzeri paskui viska sujungti ir bus pakeista. darbo nemazai laukia, nes jauciu be elektriko nesujungsi.

glutaminas 2011-07-10 23:03

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 156574)
Reiktu srote nusipirkt koloneles stiprintuva cd ceindzeri paskui viska sujungti ir bus pakeista. darbo nemazai laukia, nes jauciu be elektriko nesujungsi.

bet kaip suprantu tu irgi pats tiksliai nzn... O jeigu tiesiog i senu, ne BOSE koloneliu vieta ideciau bose koloneles, sakai neveiktu? Juk esme ta pati manau.. Ir tos ne bose koloneles kaip suprantu maitinamos stipreko pagalba.. O kam tas zeinzeris jei jis yra?

juozas 2011-07-11 07:08

jei nori kad skambetu kaip priklauso turi pirkt visa bose komplekta sus stipreku ir t.t nes as bandziau w210 bose is pradziu paleist be stipreko tik idejus i senu koloneliu vietas, tai patikek negrojo nei puse tiek kiek su stipreku :ne:

augi$ 2011-07-11 09:27

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 156577)
bet kaip suprantu tu irgi pats tiksliai nzn... O jeigu tiesiog i senu, ne BOSE koloneliu vieta ideciau bose koloneles, sakai neveiktu? Juk esme ta pati manau.. Ir tos ne bose koloneles kaip suprantu maitinamos stipreko pagalba.. O kam tas zeinzeris jei jis yra?

Na jei dzeindzeris yra tai jo ir nereikia , bet nepamirsk kad ir buferis palangeje stovi prie BOSE sistremos.

glutaminas 2011-07-11 09:36

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 156614)
Na jei dzeindzeris yra tai jo ir nereikia , bet nepamirsk kad ir buferis palangeje stovi prie BOSE sistremos.

nu pas mane ant cl'o irgi stovi subwuferis palangeje. Ant S klases to dalyko nera. Bet vistiek man neleidzia manyti, kad ant cl'o bose sistema, nes nera emblemu ant dureliu, o ir siaip garsas juokingas.
Girdejau pletkus, kad tipo neina i bose aparatura pakeist, tipo magas turi specialu isejima, ir dar stiprintuvas stovi kazkur gale. Tai reikes ir maga ir stepra keist ir pan.
O visgi klausimas, o ar eina pakeisti koloneles gamyklines, i 'aftermarket'ines?, na ten kokias hertz ar bet kokias kitas, ar grotu nuo mago per tuos svieslaidzius?



P.S. pas mane masinos yra dar toks dalykas bagazinej, virs cd-ceinzerio, galvoju cia turbut ne stiprekas, o tv blokas, bet tik ijungi degima jis ventiliuojasi, tai gal visgi stepras :issigando:

http://i53.tinypic.com/2mwb5ky.jpg

Error 2011-07-11 09:38

Pas mane W220 S500 LONG pilnos komplektacijos. Ant priekyje esnaciu koloneliu groteliu kaip ir yra uzrasas BOSE. Groja normaliai. Taciau ar verta man kazka deti galingesnio,geresnio kaip manote?

Edgis 2011-07-11 09:43

O gal visgi VIN įmesk:)
Ant tos dėžutės yra kažkodėl aksesuaro kodas (prasideda B6 ir t.t.), vat detalės kodo nematau....


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.