MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Ratu itaka, kuro sanaudoms. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4029)

samagonas 2010-03-12 14:40

Ratu itaka, kuro sanaudoms.
 
Tikriausiai pasakysit,kad man vaidenasi :) Bet noriu paklausti, o gal konstatuoti ,viena dalyka :) Vazhinedavau su R17 ratais 215/45, tai man benzo nebuvo daugiau suvalge nei 14Litru. Chia priesh menesi praduriau dvi padangas, tai uzhsimechiau originalius mersinius diskus R15 nepamenu kitu ishmatavimu ir pastebejau,kad su baku nuvazhiuoju mazhiau kilometru,pradejau skaichiuoti tai gaunasi 15, 15 su puse litro, pamaniau,kad variklis pradejo daugiau noreti kuro. Taip prasivazhinejau daugiau nei menesi ir padangas visaip puchiau, kaip nupjauta 15 litru ir viskas. Tai susitvarkiau ratus R17 jau trechia baka vazhineju ir vel man valgo 13 su puse litro.
Ar gali taip buti ? Logikos desniams nelabai pasiduoda toks dalykas :)

dalelinijo 2010-03-12 14:42

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 69375)
Tikriausiai pasakysit,kad man vaidenasi :) Bet noriu paklausti, o gal konstatuoti ,viena dalyka :) Vazhinedavau su R17 ratais 215/45, tai man benzo nebuvo daugiau suvalge nei 14Litru. Chia priesh menesi praduriau dvi padangas, tai uzhsimechiau originalius mersinius diskus R15 nepamenu kitu ishmatavimu ir pastebejau,kad su baku nuvazhiuoju mazhiau kilometru,pradejau skaichiuoti tai gaunasi 15, 15 su puse litro, pamaniau,kad variklis pradejo daugiau noreti kuro. Taip prasivazhinejau daugiau nei menesi ir padangas visaip puchiau, kaip nupjauta 15 litru ir viskas. Tai susitvarkiau ratus R17 jau trechia baka vazhineju ir vel man valgo 13 su puse litro.
Ar gali taip buti ? Logikos desniams nelabai pasiduoda toks dalykas :)

absurdas kazkos:crazy:

lisas 2010-03-12 14:44

logikos tame kiek suprantu yra.kuo didesnis ratas tuo asis daro maziau atsisukimu ir greitis didesnis,bet jai ratai didesni nei numates gamintojas tai tada masinos greitis neatitinka spidometro parodymu,o kuo ratai mazesni tuo asis daro daugiau apsisukimu ir variklis dirba bibesnem apsukom ir automatiskai ryja daugiau kuro.tik su didesneis ratais pajudeti is vietos varikliui biski sunkiau.toks mano pamastymas.jai klystu,tai pataisys mane kolegos

dalelinijo 2010-03-12 14:47

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 69377)
logikos tame kiek suprantu yra.kuo didesnis ratas tuo asis daro maziau atsisukimu ir greitis didesnis,bet jai ratai didesni nei numates gamintojas tai tada masinos greitis neatitinka spidometro parodymu,o kuo ratai mazesni tuo asis daro daugiau apsisukimu ir variklis dirba bibesnem apsukom ir automatiskai ryja daugiau kuro.tik su didesneis ratais pajudeti is vietos varikliui biski sunkiau.toks mano pamastymas.jai klystu,tai pataisys mane kolegos

prie ko cia apsukos:unreal: kuo didesnis ir platesnis ratas tuo varikliui sunkiau pasukt ji, cia pas samagona kazkoks atvirkstinis varijantas:xx::xx::xx:

mikis 2010-03-12 14:59

nu tai viskas priklauso kas per ratai.. kas per metalo lidinis ir kiek jo ten yra.. vaziuojam toliau kas per padanga, gal ten ant r15 uzmauta 205/65 koks tas irgi sveria :) o r17 tarkim 225/45 .. ir dar daug itakos turi kur piliesi kura, neuzmirskim to kad priklaus nuo to kiek sustojimu darai, kokui keliu vaziuoji.. kondiskes subai sujungti ar ne :) jug viskas itakoja kuro sanaudas

LinankasMB 2010-03-12 15:30

Wazinejau su r19 po to r16 o db zieminei r15 ir pas mane nieks nepasikeite,kaip walge 13 tajp ir walgo db 13,nors galvojau kad walgys maziau su mazesneis ratais!

Rafinuotas 2010-03-12 15:50

Didziules itakos sitam reikale, man atrodo, turi padangos:) jeigu pas tave r17 padilusios arba mazo pasipriesinimo padangos todel mazesnis pasipriesinimas riedant tai gali but kad maziau ims, o pvz tavo r15 koks nors zieminis ar universalus protektorius tai daug didesnis riedejimo pasipriesinimas, bei gali but kad sumontuotas protektorius i priesinga puse nei turetu,tada dar didesnis pasipriesinimas :) man taip buvo su dzipu kad sumontuota buvo i priesinga puse ir eme visu 1l daugiau :)

samagonas 2010-03-12 17:11

Specialiai nuvazhiavau i darba ir pasveriau ratus (tikejausi,kad R17 bus lengvesni) , :)
Tai va R15 195/65 sveria 16kg. 250gr. o R17 215/45 svoris lygiai 20kg.
:)
Susiveliau visai :)

Mb 140 2010-03-12 17:34

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 69416)
Specialiai nuvazhiavau i darba ir pasveriau ratus (tikejausi,kad R17 bus lengvesni) , :)
Tai va R15 195/65 sveria 16kg. 250gr. o R17 215/45 svoris lygiai 20kg.
:)
Susiveliau visai :)

dek r20 ims 9ltr :D:D:D

Luksha 2010-03-12 18:14

Ka zinau , pas mane r16 dabar standartines ant kalpoku o vasarai r18 , 275/35 , bet kazkaip issilygina ir visus metus labai panasiai valgo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.