MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   W208 neveikia bagazines mygtukas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1231)

Zoldon 2009-01-31 15:08

W208 neveikia bagazines mygtukas
 
Nebeveikia salone miktukas kuris bagazine atidaro.Gal zinote kodel taip yra?mb clk

tech1 2009-02-15 21:58

jei imanoma atsidaryti bagazine, tai atjunk akumuliatoriaus klema, po to prijunk ir turetu pradeti veikti ... nebent ir langai taip pat neveikia

Zoldon 2009-02-17 20:51

langai veikia kuo puikiausiai bet nei is vidaus neatidaro nei su pulteliu atsirakina kai rakteli ikisi pasuki ir spaudi tada tik atsirakina.Nzn kas yra toks panasumas kad persuta yra bet kad jos kaip ir niekas persukt negalejo nes uzdariau ir po 5min nebeatsidare

tech1 2009-02-18 05:47

pas 202 ir 208 kebulus yra tokia beda ... bandyk, kaip sakiau su akumuliatorium suzaisti

Zoldon 2009-02-22 22:15

Labai dekoju uz patarima PADEJO:thumbsup::thumbsup:

lisas 2010-03-08 18:13

turiu ir as beda su bagazines atidarymu-nei is salono nei is pultelio neatsidaro bagazine.ziurejau siurbliuka,maniau gal jis parejes,bet ne jis veikia.kas keisciausia kai atjungi ir pajungi pompa tai bagazine darinejasi kuo puikiausiai,bet tik pora minuciu,o po to vel nebeveikia.o aptikau visa ta reikala taip-is ryto kazko prireike is bagazines.priejau ir atidariau as ja,tik po to pastebejau kad centrinis tai uzrakintas,o bagazine darinejasi.na isardiau viska ir bandziau padaryti kad su raktu darinetusi,nes rakto nejo pasukti nei milimetro,tai kai isardziau viska iki spyneles viduriu tai pamaciau kad ten viskas surudyje-uzsioksidave,tai kol as ten viska isvaliau sutepiau tai praejo geros 4 valandos.manau bagazine nebuvo rakinama nuo pat auto pagaminimo.gal kas turi kokiu minciu? beto buvau ir akuma atjunges-nepadejo

stapparik 2010-03-08 18:59

Pas mane taip buvo, tai pro salona ilindau i bagazine, atsukau 2 varztus kurie laiko kilpa prie kurios tvirtinasi spyna, atidariau bagazine ir i spynos vidu privariau wd40, taip ir pas mane buvo surudija, nieko daugiau turbut neiseitu padaryti.

lisas 2010-03-08 19:15

del to sutinku jai neitu bagazines atidaryti,bet padariau kad atsidarineja su raktu.man idomu kodel atjungus ir pajungus centrinio pompa pradeda veikti bagazines valdymas is salono ir nuo pultelio,bet praejus porai minuciu vel nebeveikia.tai gaunasi kad pompa veikia,juo lab kad galiniai galvos atlasai veikia nuo to pacio ciurblio isejimo,tik skirtumas tame,kad kai nuleidi atlasus siurblys sudaro vakuma(siurbia i save),o kai atidariti nori bagazine,tai siurblys sudaro slegi(pucia).tai gal cia kokia beda su kokiu centrinio valdymo bloku ar dar kokia elektronika?

lisas 2010-04-19 11:23

issiaiskinau kame beda buvo su mano bagazine.ant dienu kazkaip pastebejau kad nedega lempute bagazines apsvietimo-tai pradejau ziurineti kame bedos-patikrinau saugiklius-geri,patikrinau su testeriu ir issiaiskinau kad srove neateina,tai pasirodo kazkoks bambukas buvo isemes visai saugikli apsvietimo,jis dar kartu ir pries nuvislkimo sistema maitina,tai isidejau saugikli ir viskas pradejo kuo puikiausiai veikti

lisas 2010-04-20 11:56

dabar supratau kodel kazkas islupo saugikli-sianakt atsibudau nuo keisto garso-toks garsas kad butu koks virdulio svilpimas bet labai jau toks skardus,isejau i kiema ir girdziu kad jis sklinda is mano masinos.apejau aplink,apziurejau ir nieko nesupratau is kur jis sklinda-toks jausmas kad is uz variklio i salono puse.tai atjungiau saugikli ir dingo garsas.ant saugikliu lenteles parasyta antiteft alarm-nezinojau kad kazkokia signalizacija turiu masinoj,bet ji labai jau keista garsa skleidzia-teks laukti iki vaziavimo iki lietuvos kad elektrikas paziuretu kame saknys.ir dar deze gryzo prie senu isdaigu-vel vibruoja kol salta-kai pasyla viskas tvarkoj.oi bedos bedos


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.