MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   w211 e220. 2006m, kokia kaina? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25865)

RokasRs 2019-07-08 07:47

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 522553)
O kuo blogas 2.2? Traukos per akis. Visgi šis ne 110kw. Ekonomiškas. Gal net ir pigesnis išlaikymas, visgi ne V6. Nerandu priežaščių. Ar tiesiog, kad 2.2 :xx:. Tas pats kaip liaudyje "pamėgtame" wagene, 1.9 81 kw. Nėra geresnio variklio. Realiai nieko gero jame nėra. Genda visos.

O dėl kainos taip. Kaina šiuo metu sakyčiau nebloga. Kad ir kas nutiktų, negaila ir investuoti būtų. Vizualiai gyvas mersas.

2.2 tikrai nėra blogas, bet gal kolega turėjo omenyje, kad 2.2 retenybė rasti pilnos komplektacijos ir t.t. Todėl 2.2 dažniausiai gali būti pigesnis.
Kad traukos per akis, tai subjektyvi nuomonė. Traukia vos geriau nei Golf IV 1.9TDI, o valgo minimum 2l/100km daugiau.

Kaina labai gera už tokį auto.

Garbanius 2019-07-08 13:45

Aš apie metus važinėjau su tokiu, dabar važinėja mano tėvas. Man ten viskas ok, mano pirmas MB su 4kaušų motoru, tad reikėjo priprast. Iš pradžių buvo galvojama apie V6, bet tuo metu nieko gero nebuvo, tai manau už tokius pinigus, viskas ok(mūsiškis gan daug bėgęs). O šiap sena tiesa, geriau tvarkingas 4kaušų, nei puslavonis 6.. nenorint skirt daug pinigų eksplotavimui, aš rekomenduočiau. O šiap negi jie taip papigę?

Darius 2019-07-08 14:22

Šiuo metu labai stipriai kainos kritę.

MPXΞ 2019-07-08 14:25

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 522557)
Aš apie metus važinėjau su tokiu, dabar važinėja mano tėvas. Man ten viskas ok, mano pirmas MB su 4kaušų motoru, tad reikėjo priprast. Iš pradžių buvo galvojama apie V6, bet tuo metu nieko gero nebuvo, tai manau už tokius pinigus, viskas ok(mūsiškis gan daug bėgęs). O šiap sena tiesa, geriau tvarkingas 4kaušų, nei puslavonis 6.. nenorint skirt daug pinigų eksplotavimui, aš rekomenduočiau. O šiap negi jie taip papigę?

Gal ir nepapigę... Na jei norės, Darius parašys daugiau ką matė :xx:. Galiu atskleistit tik tiek, kad rida nusukta per "riebiai". Beja dar kartą ačiū Dariui ;)

Apple 2019-07-08 14:28

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 522560)
Gal ir nepapigę... Na jei norės, Darius parašys daugiau ką matė :xx:. Galiu atskleistit tik tiek, kad rida nusukta per "riebiai". Beja dar kartą ačiū Dariui ;)

Nebejuokink žmonių, perkant 211FL už 2500 reik džiauktis, kad užsiveda ir važiuoja.

Rykštė 2019-07-08 14:38

Už tiek eurų ir dar truputį remontuotas,tai rida ~700k km manau turėtų būt.

MPXΞ 2019-07-08 14:38

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 522561)
Nebejuokink žmonių, perkant 211FL už 2500 reik džiauktis, kad užsiveda ir važiuoja.

Sutinku :thumbsup:

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 522562)
Už tiek eurų ir dar truputį remontuotas,tai rida ~700k km manau turėtų būt.

Ekstrasensas :).

tomasgarliava 2019-07-08 15:26

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 522553)
O kuo blogas 2.2? Traukos per akis. Visgi šis ne 110kw. Ekonomiškas. Gal net ir pigesnis išlaikymas, visgi ne V6. Nerandu priežaščių. Ar tiesiog, kad 2.2 :xx:. Tas pats kaip liaudyje "pamėgtame" wagene, 1.9 81 kw. Nėra geresnio variklio. Realiai nieko gero jame nėra. Genda visos.

O dėl kainos taip. Kaina šiuo metu sakyčiau nebloga. Kad ir kas nutiktų, negaila ir investuoti būtų. Vizualiai gyvas mersas.

Super kaina - super mersas - sveikinu vaziuosi ilgai pigiai ir komfortiskai -maladec:)
Draugas 2004 m 2,7CDI automatas geros bukles stumde, stumde ir galu gale uz 2300eur atidave su sviezia TA graziais lietnykais R17 padangos vasarines geros ir priedo dar pirkejas gavo R16 zieminius nuliovus ratus - sviezios padangos michelin. Auto buvo su viena rudim ant galines arkos daugiau viskas puikiai uzlaikyta.:(
Kainu kritimas LT kazkoks jau katastrofiskas darosi ant senu triperiu:confused:

KK 2019-07-08 17:57

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 522554)
2.2 tikrai nėra blogas, bet gal kolega turėjo omenyje, kad 2.2 retenybė rasti pilnos komplektacijos ir t.t. Todėl 2.2 dažniausiai gali būti pigesnis.
Kad traukos per akis, tai subjektyvi nuomonė. Traukia vos geriau nei Golf IV 1.9TDI, o valgo minimum 2l/100km daugiau.

Kaina labai gera už tokį auto.

Būtent :) Universalų kainos visada buvo ryškiai žemesnės;
2.2 varikliais apginkluoti visada išsiskyrė kainos prasme nesvarbu sedanas ar universalas.

Kainos nukritusios atrodo, kol nepradedi ieškoti tikros ridos, komplektacijos, spalvos ir t.t.

Aišku galima pradėt maivytis ir sakyt nėr man skirtumo V6 ar eilė cilindrų, juodas ar kibiro spalvos, R16 ar R18, šildomos sedynės nesveika, memory sedynės nesamonė ir taip susireguliuoju ir t.t BET jeigu norisi visų tų opcijų ir komforto tada žiūrėk ir 6-7k padėsi už tą w211 kurio likimas bus panašus į E39 (neduok dieve).

Darius 2019-07-08 21:25

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 522560)
Gal ir nepapigę... Na jei norės, Darius parašys daugiau ką matė :xx:. Galiu atskleistit tik tiek, kad rida nusukta per "riebiai". Beja dar kartą ačiū Dariui ;)

Na ką man čia dabar komentuoti :xx:. Viskas ten ok. Investicijų minimaliai ;) ir toliau suka km.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.