MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Simaso R129 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20612)

pucenas 2021-03-03 20:37

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 540593)
Na bet jis siuo atveju kaltas buvo. Tada suprantama. Mano salyga kita iskelta

Ne ne. Jai butu ne su vasarinem. Tai butu nekaltas. Nes tas apsisukinejo k.mindaugo prospekte. O bendr. Sunus vaziavo. Bet cia kogero, kas turi daugiau pinigu oas ta teisybe. Nes masinos ziema su vasarinem padangom eksplotuoti draudziama. Ar kazkas tokio...

Robis 2021-03-03 21:45

Citata:

Pradžioje rašė raimis528 (Post 540576)
Jeigu kas ir atsitiktų, tai ekspertai turėtų nustatyti, kad avarijai įtakos turėjo padangos. Ne visada lieki karas, nors ir vasarinės padangos.

kad būtent taip ir yra, o ne tai, kad jau padangos padaro tave kaltu, lygiai tas pats ir su techo nebuvimu, kad draudimas ale gali nemokėt žalos, nes auto netvarkinga, bet daroma ekspertizė ir nustatoma, ar tas netvarkingumas galėjo įtakoti avariją.

aleximo 2021-03-03 21:57

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 540595)
kad būtent taip ir yra, o ne tai, kad jau padangos padaro tave kaltu, lygiai tas pats ir su techo nebuvimu, kad draudimas ale gali nemokėt žalos, nes auto netvarkinga, bet daroma ekspertizė ir nustatoma, ar tas netvarkingumas galėjo įtakoti avariją.

o ka ten tirt jei masinai tarkim nunese priekio puse? :xx:

Robis 2021-03-03 22:02

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 540596)
o ka ten tirt jei masinai tarkim nunese priekio puse? :xx:

stabdžiai pvz

Artunas 2021-03-03 22:12

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 540591)
Jai adresuoji man. Tai kad ir kaip gila butu. Labai norejau atostogu. Bet gavau tik 2 savaites. Apie kazkokia korona ar neturejima ka veikti. Net kalbu nera. 3 minusai. Negaliu dzinsu nusipirkt nuejas i krautuve. Nuskrist atostogu ir normaliai nesislapstant su draugais alaus isgert ;) daugiau tai gal net ir gerai tas karantinas. Kamsciu maziau kai i darba vaziuoju ;)



Zinau, kad bendradarbio sunus ikale prkes metus kaip ir kalendorini pavasari, bet dar pagal laika lietuvoi privalu vazineti su zieminem padangom. Tai jam ipaise kad draudimas dalinai dengia remonto ar tai visos masinos kastus. Ir jam priteise 11000€ sumoketi. Bylinejosi bet nepaejo... tai dabar sutare kad po 350 i mensii mokes kol ismokes. Bet 5000 iskarto turejo duoti likuse “lizingu” :)

Jau gali pirkt džinsus, Urme jau dirba nemažai skyrių.

simaso 2021-03-04 21:30

Grįžtant prie mano agurko. Klausimas apie termomovą. Buvau nupirkęs naują NRF ir man ji iškart nepatiko kaip dirba. Užkūrus auto jos apsukos didžiulės, ūžia visa baisiausiai. manau taip neturi būt. Defektuota? Bėdos kitur?

Darius 2021-03-04 21:47

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 540620)
Grįžtant prie mano agurko. Klausimas apie termomovą. Buvau nupirkęs naują NRF ir man ji iškart nepatiko kaip dirba. Užkūrus auto jos apsukos didžiulės, ūžia visa baisiausiai. manau taip neturi būt. Defektuota? Bėdos kitur?

Defektuota, kažkada į savo S202 buvau naują pirkęs, tai taip pat sukosi, gražinau ir nusipirkau dėvėtą :xx:

Apple 2021-03-05 08:30

aš kiek girdėjau, tai jos nuo netinkamo sandėliavimo susivaro. Jų negalima guldyt. Pas mane irgi nauja NRF ir šūdinai veikia.

simaso 2021-03-05 21:00

supratimas, reiks pirkt kitą :)

Robis 2021-03-05 21:06

Simaso, o kaip su tuo bamperiu buvo, sulipdino taviškį ar suradai kažkur vistik?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.